Skocz do zawartości

Na warsztacie 1/35


Konrad-Ciba

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ranicie moje serce!

Tylko mnie kochaj!

♥️

 

Wyprowadziłem go do etapu klejenia części, które również prawie gotowe, schną po myciu z pyłu. Jestem zadowolony bo udało mi się to ogarnąć w parę dni a teraz w sumie reszta to formalność, nie licząc kilkudziesięciu PE. Trzeba kupić parę dodatków jak już wspomniałem wyżej ale to z końcem miesiąca, do tego czasu będę sobie go spokojnie kleił. Dziś już odpoczywam. 
 

dLci1uV.jpeg

6toTQnX.jpeg
 

Pozdrawiam. K. 
 

Edytowane przez Konrad-Ciba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym międzyczasie chciałem się trochę odstresować od budowy w plastiku i nałożyłem sobie na luzaku filterek na tą tankietkę. Teraz barwy nie są takie jaskrawe. Szkoda, że nie mam narazie do niej gąsienic bo chętnie bym ją skończył. Modelkasteny kosztują na Ebay jakieś 200zł. Zobaczę jak będę stał z finansami. Co zaś reszty IJA się tyczy, gąsienice do moich dwóch Chi-Ha są dostępne już na sklepie. Czekałem na nie trochę. Myśle, że niedługo będzie jakaś galeria po Beobie. Teraz czekam aż T-28 z postu wyżej wyschnie z mycia i go psikam podkładem. Potem pewnie wrócę do budowy T-35 i pewnie Pz. IV. 
 

IDJra65.jpeg
 

Pozdrawiam. K. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa T-28 już po szlifowaniu niedoskonałości. Zdjęcie rodzinne. Jeszcze tylko stożkowego brakuje ale ten akurat mi się nie podoba więc go robić nie będę. 
 

F2vo7QL.jpeg

 

Pozdrawiam. K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zróbmy małe podsumowanie co jest na warsztacie. 
 

Cztery pierwsze modele gotowe. Galeria Beob niedługo. Trochę miniatur już w podkładzie. Do Pz. IV z osłonami muszę kupić jakiś podkład do metalu który można nanosić aerografem. Jednak to za duże połacie na pędzel. Do dwóch Chi-Ha pod koniec miesiąca prawdopodobnie będę już mieć gąsienice także będzie można coś kończyć. 
 

mpTEcWM.jpeg
pvnN7kT.jpeg

3xr27ex.jpeg
 

Pozdrawiam. K.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Evildead napisał:

No coraz fajniej ta dwójeczka się prezentuje, jakie blaszki ?


Dzięki. Myślę sobie czy by jej nie popełnić dla siebie. Blaszki to Tetra. Bardzo fajny zestaw, jedynie klamry na narzędzia będą drukowane nie z PE bo nie mam cierpliwości do tych w złotku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Evildead napisał:

No tak , dobry wypust w dobrej cenie, szkoda by go nie mieć🙂


Sam model tak. Cały zestaw tych dodatków to narazie około 600zł. A nie ma jeszcze gąsienic. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Konrad-Ciba napisał:


Sam model tak. Cały zestaw tych dodatków to narazie około 600zł. A nie ma jeszcze gąsienic. :D

No właśnie co to ta tetra i dlaczego tak wiele ? Jakaś strona w necie ?

 

 

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Evildead napisał:

No wlaśnie co ta tetra i dlaczego tak wiele ? Jakaś strona w necie ?

 

 


Nie wiem. Nie kupowałem tego i mam pierwszy raz styczność z tymi wyrobami ale są jeszcze koła PanzerArt, lufy i anteny Mastera, dodatki DEF i coś tam jeszcze. Model na wypasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Konrad-Ciba napisał:


Nie wiem. Nie kupowałem tego i mam pierwszy raz styczność z tymi wyrobami ale są jeszcze koła PanzerArt, lufy i anteny Mastera, dodatki DEF i coś tam jeszcze. Model na wypasie. 

No jest na bogato :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Evildead napisał:

To  nie taki diabeł straszny, a i cenowo jednak idzie przeżyć :)


Niektóre elementy mają po pół milimetra ale zawsze jest na blaszce jakiś zapas. Fajny produkt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.