Skocz do zawartości

Na warsztacie 1/35


Konrad-Ciba

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek odbieram czwartą czwórkę z Bordera więc muszę trochę podgonić z budową tego pokraka. Gąsienice, tylny i przedni pancerz, dolny kadłub oraz zawieszenie już gotowe. Pora na nadbudówkę i wieżę.

 

6mg8P4L.jpeg

 

Pozdrawiam. K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, WPR napisał:

Dawaj DAK

 

 

The Deutsches Afrikakorps Online Archive: DAK GUNS - Panzer IV - Medium Tank


Krótko lufowa też będzie ale jeszcze nie pora na nią. Miałem ochotę na Bordera i w sumie mam dwa nowe modele. Jeden na podwoziu czwórki a drugi model to czwórka w innej wersji w fajnym kamuflażu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rhinoceros napisał:

Na pierwszy rzut oka do pudełka.... dużo frajdy!


Tak! Lubie sobie składać a ten zestaw przynosi mi faktycznie frajdę. Po Beobie z Bordera musiałem sobie jakiegoś kolejnego Bordera zrobić. Niestety jest problem. 
 

IMG_5878.png

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój leżakuje, więc takie niespodzianki mogą być jeszcze przede mną...

Kiedyś popełniłem taki model z Dragona, ale walczyłem z blaszkami.

Edytowane przez rhinoceros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rhinoceros napisał:

Mój leżakuje, więc takie niespodzianki mogą być jeszcze przede mną...

 


Przepatrz sobie części. 
Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Napisałem maila do sklepu a także do osoby która mi kopiuje elementy. Czekam na rozwój sytuacji. Szkoda bo byłem mega pozytywnie nastawiony do tego drugiego Bordera po złożeniu Beoba. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, produdi napisał:

No to teraz wypatrywać zestawu bez błotników za -25% 🤫


Niee, będzie piąta czwórka tylko bez mocowań na błotnikach. Już mam referencje do niej i czekam na paczkę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2024 o 20:34, rhinoceros napisał:

Mój leżakuje, więc takie niespodzianki mogą być jeszcze przede mną...

Kiedyś popełniłem taki model z Dragona, ale walczyłem z blaszkami.


Masz może od niego jeszcze kalkomanie? Chodzi o te “11” po bokach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzięki ale pracy to dziś będzie jak kolejną czwórkę odbiorę. Będę chciał dotrzymać postępem do tej wyżej. Narazie tylko usunąłem uchwyty z błotników oraz wywierciłem otwory. Jak porobię dziś nowego to wstawię zdjęcia wieczorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Konrad-Ciba napisał:

Zawieszenie gotowe. Pora na resztę oraz następną czwórkę która będzie jutro. 
 

lGEjmIN.jpeg


Piąta będzie “11”. 
 

gLC0JWH.jpeg

 

Pozdrawiam. K. 

Mi się wydaje że w tym pojeździe było  koło napinające  wcześniejszego typu.

1000009120-01.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 
Jeżeli chodzi o koło to temat nie jest do końca jeszcze rozstrzygnięty. Póki co po prostu sobie skleiłem to które pewnie i tak będzie w drugim czołgu - tym zwykłym, nie “11”. Wystarczy je tylko przełożyć, nie jest przyklejone. Przełożyłem także wieżę do zwykłego, którego dziś robiłem - na “11” nie będzie przeciwlotniczego karabinu.  Jestem zadowolony z postępu bo nawet posklejałem. Ten zwykły narazie także nie ma elementów do wyboru które są w zestawie, trzeba się rozglądnąć za jakimiś zdjęciami i wzorować się na konkretnym czołgu. W “11” zaś pozbyłem się uchwytów na błotnikach oraz nawierciłem otwory po śrubach. Dodałem uchwyty na bokach kadłuba a usunąłem te na płycie czołowej jak na zdjęciu. 

 

KmaN5Qi.jpeg

NDpfrD4.jpeg
CyFWIsl.jpeg
eGiS5ns.jpeg
 

“11” i wspomniane przeróbki. 
 

iWyog2y.jpeg
 

Pozdrawiam. K. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
10 minut temu, Krzysiek12 napisał:

Czekamy na recenzję, czaje się na niego 


Nie chciałbym otwierać worków foliowych bo to doprowadzi to zaczęcia tego modelu a mam ich już za dużo. Ale na pierwszy rzut oka i tą cenę, a zwłaszcza cenę ciężko go było nie kupić. 

Edytowane przez Konrad-Ciba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.