Skocz do zawartości

Na warsztacie 1/35


Konrad-Ciba

Rekomendowane odpowiedzi

Dla przypomnienia. Nowe zdjęcia zrobiem do swojej galerii na telefonie więc dodaje i tutaj. Na poprzednich ten wash jakoś strasznie piaskowy. Szkoda, że nie mam ogniw drugiego typu bo bym go skończył. 
 

ozdsRli.jpeg
8SPoEwd.jpeg

 

Pozdrawiam. K. 
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Konrad-Ciba napisał:

Kolejne antenki. 
 

19A11F9F-D789-46ED-A2EC-DCAF2A066E61.jpeg

Nie wiem czy jest jeszcze sens przepłacać za pantery dragona, rfm i takom robia równie dobre pantery za mniejszą kase. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gustlik napisał:

Nie wiem czy jest jeszcze sens przepłacać za pantery dragona, rfm i takom robia równie dobre pantery za mniejszą kase. 


Pewnie masz racje aczkolwiek chciałem Dragona bo mam sentyment i składa mi się go najlepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Konrad-Ciba napisał:


Pewnie masz racje aczkolwiek chciałem Dragona bo mam sentyment i składa mi się go najlepiej. :)

Znam to, też lubie Dragona, ale w tej chwili ma dobrą konkurencje. Sam ostatnio kupilem pantere Dragona ale tylko dlatego że to wersja ersatz m10 i nikt inny tej wersji nie produkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gustlik napisał:

Znam to, też lubie Dragona, ale w tej chwili ma dobrą konkurencje. Sam ostatnio kupilem pantere Dragona ale tylko dlatego że to wersja ersatz m10 i nikt inny tej wersji nie produkuje.


No widzisz. Ja tylko dopowiem, że Dragon ma jakiś taki ten plastik mega przyjazdy. Super się to obrabia. RFM też ma tą Panterę w ofercie aż się zastanawiałem nad wyborem. Ostatecznie zdecydował właśnie ten plastik i jeszcze te dodatki w pudle. Mam jeszcze ochotę na jakiegoś Stuga III sobie kupić ale dużo tych modeli już kupiłem. M10 mega ciekawa!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Konrad-Ciba napisał:


No widzisz. Ja tylko dopowiem, że Dragon ma jakiś taki ten plastik mega przyjazdy. Super się to obrabia. RFM też ma tą Panterę w ofercie aż się zastanawiałem nad wyborem. Ostatecznie zdecydował właśnie ten plastik i jeszcze te dodatki w pudle. Mam jeszcze ochotę na jakiegoś Stuga III sobie kupić ale dużo tych modeli już kupiłem. M10 mega ciekawa!

No i pojazd i historia panzerbrigade 150 mega ciekawa, będę robił dioramę z jeepem i tym m10.

1000009636-01.jpeg

1000009572-01.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te zdjęcia mam ochotę tą Panterę rozgrzebać ale pierw trzeba coś zbudować do malowania bo już za dużo tego na biurku. Pz. IV jest najbliższy. Może nim się zajmę. Super robota! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Wieże do Beoba oraz “11” prawie gotowe. Brakuje jedynie hamulców wylotowych oraz małej półki na kompas w Beobie - nie mam tych części na chwilę obecną więc je pomijam. Podczas budowy pomyślałem o malowaniu, osłony boczne nie są przyklejona do głównej struktury wieży. Myślę, że “11” będzie w międzyczasie gotowa na malowanie. Na Beobie jest trochę więcej pracy. Muszę się jeszcze zająć “515”. W przyszłym tygodniu odbiorę gąsienice od Panzerwerkdesign więc jest sporo jeszcze do zrobienia. 

 

Parę dni temu uruchomiłem coś w rodzaju strony Pateron więc jeżeli masz kilka wolnych złotych i chcesz wesprzeć moją twórczość oraz dodać parę groszy do zakupu dodatków będę wdzięczny. 

https://buycoffee.to/konradscalemodels

 

e9xmqxZ.jpeg
MNST7cI.jpeg

 

Pozdrawiam. K. 
 

Edytowane przez Konrad-Ciba
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“11” jest już prawie gotowa na malowanie podkładu. Nie mam narazie hamulca wylotowego oraz gąsienic aby umieścić zapasowe ogniwa na przodzie czołgu, trochę czasu minie do pierwszej warstwy Surfacera.
 

HkCWUks.jpeg
xuRZFA1.jpeg
oKW3Krz.jpeg

 

Pozdrawiam. K. 
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

“11” już prawie gotowa do malowania więc sobie biorę na warsztat coś poważnego, pracochłonnego i skomplikowanego. Ciekawe jak mi to wnętrze wyjdzie. 
 

9E7863F1-7C21-48D4-B204-E793E275A886.jpeg

Edytowane przez Konrad-Ciba
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu mojej zmiany w pracy pora na trochę odpoczynku przy modelu @miniart_models. Nocna zmiana z zestawem zakończona, bardzo pracochłonny ale satysfakcjonujący model. Wciąż sporo do zrobienia. Po weekendzie chce nałożyć jakieś pierwsze kolory na tą sekcję. Teraz życzę dobrej nocy 😴
 

5RPMPQN.jpeg
yjhP1L6.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SnajperTBG napisał:

Ładnie to wygląda ale szkoda że guzik będzie widać...

Sobie się robi 🙂, Snajper zależy kto jakie ma cele , chcesz mieć niepowtarzalny to robisz jak najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Robić fajnie dla siebie samego to dla mnie podstawa. No chyba, że na zamówienie to dla kogoś. Myśle, że fajnie to będzie wyglądać z otwartymi wszystkimi włazami. Zdjęcia przed zamknięciem też zrobi się. Mam jeszcze 3 modele z wnętrzem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pojazdy i bardzo dobrze, że odgrzewasz stare kotlety. Modele Miniart są super zdetalowane i mega rozdrobnione. Najwięcej czasu zajmuje szukanie części na ramkach. Mam jeszcze do sklejenia cztery Miniarty.  Zakupiłem towaru jak małpa kitu na  Black Friday i teraz leży na szafie. Działaj na podziemnym modelarskim froncie. Będziemy z przyjemnością oglądać efekty Twojej pracy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.