Skocz do zawartości

Na warsztacie 1/35


Konrad-Ciba

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji osiągnięcia 1,500  (prawie) obserwujących na Instagramie, wrzuciłem tam zdjęcia pewnego modelu z 2011. Część forumowiczów może go pamiętać. Wrzucam także i tutaj. 
 

ewPBozD.jpeg
ZQXlbzU.jpeg

R8usEpy.jpeg
iZL6u7K.jpeg

E20A51P.jpeg
aFbhViG.jpeg

 

Pozdrawiam. K. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postęp na mojej “11”. Pozostało parę detali głównie na błotnikach oraz osłony na wieży. Niedługo koniec budowy.

37xjune.jpeg

3OcvshO.jpeg
 

Druga J w ostatniej wersji produkcyjnej już nie jest moja. Kolekcjoner zabierze ją gdy skończę model. Czołg będzie w zimowym kamuflażu z diabłem oraz numerem taktycznym 515. Za ten model dodatkowo dostałem kolejne dwie czwórki - Beob oraz F1, oba z Border.

 

z0ksb2g.jpeg

 

Pozdrawiam. K. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugiej zmianie w moim zakładzie pracy, nocna zmiana z tą 515 dla klienta została właśnie zakończona. Jestem zmęczony ale zadowolony z postępu ponieważ wieża jest już prawie gotowa. Brakuje tylko pierścienia wokół włazu dowódcy oraz małej części PE. Jeszcze dziś rozpocznę prace nad Beobem ale teraz udaje się na spoczynek i życzę dobrej nocy. 😴 
 

WWrN7aW.jpeg
YFFbtVx.jpeg

 

Pozdrawiam. K. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Konrad-Ciba napisał:

Po drugiej zmianie w moim zakładzie pracy, nocna zmiana z tą 515 dla klienta została właśnie zakończona. Jestem zmęczony ale zadowolony z postępu ponieważ wieża jest już prawie gotowa. Brakuje tylko pierścienia wokół włazu dowódcy oraz małej części PE. Jeszcze dziś rozpocznę prace nad Beobem ale teraz udaje się na spoczynek i życzę dobrej nocy. 😴

Pozdrawiam. K. 
 

To Ty w pracy sklejasz ??? Też tak chcę !! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak śpię i w kościele też. :D

 

Drugi Beob, biała „201” się zaczął i jest temat do ogarnięcia z wydechem. Moim zdaniem powinien być stary - duży. Jako że nie ma zdjęć tyłu, a z boku nie widać. To ciężko powiedzieć. Moją tezę opieram na fakcie, że ma wózki jezdne ze wszystkimi śrubami. Wózki bez tych śrub instalowano według Jentza od Sierpnia 1944. Nowy wydech był od przełomu sierpnia - września. Skoro pojazd ma śruby, musiał być wyprodukowany przed sierpniem 1944, to nie może mieć nowego wydechu.
 

rIpzjJo.jpeg
 

Kilka kółek do szlifu. 
 

Wd5uNwO.jpeg

 

Pozdrawiam. K. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mariusz 72 napisał:

Przydałby się link do galerii. Modelik sympatiko. Poszalałeś z tymi gąsienicami z przodu.


Myślę, że wprawny poszukiwacz, który delikatnie pogłówkuje i porusza myszką bądź palcem z pewnością odnajdzie galerię. Odnośnik jest w Portfolio. Tak poszalałem. Chciałem mieć takiego “weterana” ale na tym modelu moje szaleństwa z taką ilością gąsienic i bambetli z przodu się kończą. 

Pozdrawiam. K. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
33 minuty temu, BB84 napisał:

Szmaty z czego dokładnie robisz? 


Ten z przodu to cały zestaw kupiłem z BlackDoga ale parę szmat dorobiłem z Green Stuffa. 

Edytowane przez Konrad-Ciba
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Pz. Kpfw. IV Ausf. J ostatniej produkcji z numerem taktycznym „11” na boku osłon wieżowych jest prawie gotowy na podkład. Pozostało tylko kilka części z tego pudełeczka. Jestem zadowolony bo po malowaniu podkładu zacznę robić Stuga RFM z superowymi dodatkami @panzerwerkdesign - wkrótce zobaczycie. 

 

S9NkDEO.jpeg
 

Pozdrawiam. K. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, gustlik napisał:

To czekam teraz na kolejne relacje.


Za tydzień ruszę z tematem bo nie mam narazie dodatków z @panzerwerkdesign, które będą w sumie testowane na moim modelu. Zimmerit też jakoś końcem miesiąca. Póki co postaram się ogarnąć te 3 czwórki. „11” prawie gotowa. Dziś wyprowadziłem też 515 znacząco ale zdjęcia może jutro jak zrobię osłony wieżowe. Tego Beoba trzeba trochę podgonić także roboty do rozpoczęcia tego Stuga jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Konrad-Ciba napisał:

Dodałem na giełdzie, dodam i tutaj. 
Kupię!

 

IMG_6144.jpeg


Cytuję sam siebie ale muszę się pochwalić tym, że udało się go dorwać. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dziś kontynuowałem pracę z zimmeritem DEF na Borderowym Beob „201”. Najlepsze spasowanie tych kalkomanii jest na modelu Academy ale trochę pracy ze skalpelem, nożyczkami, resztą naklejek z zestawu oraz odrobiną myślenia daje dobre rezultaty.  Pozostały końcówki błotników, boki wanny oraz tył.

 

1FScJtX.jpeg
 

Pozdrawiam. K. 

 

Edytowane przez Konrad-Ciba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.