Skocz do zawartości

Mercedes G 280 CDI Special Forces 1:35


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem wczorajszym mój nieskończony  M1151 GROM, M-ATV SOCOM i jeszcze jeden napoczęty temat wędrują na chwile do szuflady. Wczoraj wjechał do mnie oczekiwany prawie 7 miesięcy model Mercedesa G holenderskich sił specjalnych. Jednego już mam, ale ten przestawia nowszą, ciekawszą wersje pojazdu. 8 miesięcy temu pewien gentleman z Niderlandów zaoferował model Mercedesa w cztery wersjach. Zgłosiłem akces i jest. Producenta nie podaje w tytule, ale jest robiony niejako na zamamówiwnie, choć po liście adresowej chętnych było bardzo dużo. Model jest żywiczny z dodatkami druku 3D, blaszkami, oraz kalkomanią do wszystkich czterech opcji. Całość wykonania SZTOS! Jakość obłędna, bez nadlewek, super detal i całość na oko pasuje jak Lego. Jestem pod wrażeniem i choć mam już jednego Holendra, to pewnie skuszę się na dublet poprzednie wersji. Wrzucam foto- oferty producenta, wybranej przeze mnie wersji w oryginale i małego inboxu. 
ps- niestety zdjęć ofert nie mogę wrzucić, bo za duże pliki.

 

A4CF3EF1-3FAA-4394-B9AD-C64776B055F3.jpeg

EAB1843A-74C5-4C58-A7F0-057F626CD349.jpeg

54FF23A1-DBC0-48D7-A74A-AE5E2F26DEB9.jpeg

957F46B5-AE31-4161-8ECB-C7D9B4F62149.jpeg

70E9AF8A-DC52-45F7-B50A-C2B4A59FA538.jpeg

Edytowane przez makinen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że znowu niszowo, profesjonalnie i drogo. Klient dewizowy, czuć wojska specjalne. Karabinów dużo - zezwalam na otwarcie ognia!!!! Powodzenia w budowie!!!!!

Edytowane przez robertmodelarz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz przygotować ponad 200 Euro - za te pieniądze już powoli można jakiegoś jeżdżacego rzęcha w 1:1 kupić...

 

A dlaczego ten wojskowy Mesio jeździ na alusach?

 

Życzę powodzenia w budowie i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pmroczko napisał:

No to musisz przygotować ponad 200 Euro - za te pieniądze już powoli można jakiegoś jeżdżacego rzęcha w 1:1 kupić...

 

A dlaczego ten wojskowy Mesio jeździ na alusach?

 

Życzę powodzenia w budowie i pozdrawiam

 

Paweł

Na alusach? Bo ich stać…

0CF8434E-EEF7-4A26-BB40-7C22C8EF2170.jpeg

964450AB-6840-48A5-9E7E-C83A7C879C09.jpeg

B1271110-EC0D-4474-BAC4-7E04FF51D298.jpeg

Edytowane przez makinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • makinen changed the title to Mercedes G 280 CDI Special Forces 1:35

:super:

 

PS: jestem już prawie pewny że przyszłością modelarstwa (gałęzią najszybciej się rozwijającą) są właśnie takie niskonakładowe modele bazujące głównie na 3D, wydawane przez małe firmy i opracowywane dla konkretnych odbiorców.

Oczywiście jestem też pewny że za 20lat Mistercraft będzie nadal trzepał swój hurt bazując na wypraskach z lat 80tych   :szczerbol:

Edytowane przez M.A.V.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się może jeszcze skuszę na to….Mercedes ENOK EOD. Knuję, jak pozyskać wersję, ktorą teraz jeżdżą Izraelczycy. Kooperacja Mercedesa i Plasan Sasa. To jest dopiero sztos! ENOK zielony, koszerny ten drugi. To jest rarytas.

A6430634-4289-4E93-B007-3B1A90C112CB.jpeg

E16C7AAF-4C9F-4420-9CCA-020AEFE0526F.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.