Skocz do zawartości

Trumpeter Soviet Tank Transporter MAZ 537 later


Erni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Rozpocząłem jakiś czas temu budowę modelu Maza z Trumpetera. Model skleja się genialnie. Od siebie dodałem troche instalacji i kilka drobiazgów. Czekam na uwagi , podpowiedzi sugestie.

 

MAZ009.jpg

MAZ006.jpg

MAZ004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za zachetę do budowy modelu. Model jak wspomniałem sam sie skleja , tak że myśle że jeszcze kilka dni i pojedzie do malowania:)

Co do wielkości to faktycznie bydle , z rozłożonymi najazdami ma około 70 cm !! A może ktoś z Was ma do niego jakies ciekawe nietypowe malowanko?

 

TomaszDudek - mówisz i masz to jedyne foty tego modelu jakie mi się uchowały...

 

 

113isam026.jpg

113isam047.jpg

113isam007.jpg

SAM6057.jpg

Kopia6001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, będzie wypas Człowiek tylko wyjechał na urlop kilkunastodniowy, wraca, a tu kilka niespodzianek na forum

Już się nie mogę doczekać, żeby go zobaczyć pokraszonego farbkami Mam nadzieję, że to 'bydlątko' skończysz rychło i pokażesz w Lublinie. Choć znając Twój warsztat i dotychczasowe prace, to w zasadzie wiadomo, czego się można spodziewać - najwyższego poziomu

zdrówko (brzozówka uber alles)

Avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrówko (brzozówka uber alles)
- ta Woda Brzozowa ? Matko obowiazuje jeszcze Ustawa o wychowniu w trzezwosci.

 

A może ktoś z Was ma do niego jakies ciekawe nietypowe malowanko?
- tu sa fotki w ostatnim, "pokazowym" malowaniu. Calkiem ladne jest viewtopic.php?t=43&postdays=0&postorder=asc&start=75

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc:

'brzozówka' - ukraińska wódeczka brzozowa marki Nemiroff - mniam - Erwin wie 'o co biega', bowiem dzisiaj 'konsultowaliśmy' malowanie MAZa

Ten schemat 'paradny' wyrywa z obuwia!!!! Erwin - zrób w tym malowaniu!!! Jeśli obawiasz się ostrych 'przejść' kolorów - sam Ci wytnę maski na to!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc:

'brzozówka' - ukraińska wódeczka brzozowa marki Nemiroff - mniam - Erwin wie 'o co biega', bowiem dzisiaj 'konsultowaliśmy' malowanie MAZa

- a jako "popychacz" bialoruski sok z brzozy ?
Ten schemat 'paradny'
- tylko ja wiem ile szukałem po polkulach tego slowa. Dokladnie - nie "pokazowy", a "paradny".

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu a ja czekam na fotki, dajesz Erni jakieś fotki z etapów malowania poproszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace trwają , miałem 2 dni przerwy ale dzis mam zamiar skończyc etap klejenia. Jak skończe to wsadze fotki , bo narazie nie mam warunków na zrobienie zdjęc bo mi ten bydlak ccałe biurko zajmuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.