Skocz do zawartości

s.E.Pkw Kfz.70 Zwillingssockel 36 Icm 1/35


Evildead

Rekomendowane odpowiedzi

Taki oto pojazd sobie zrobiłem, mianowicie s.E. Pkw Kfz. 70 z zestawem przeciwlotniczym zwillingssockel 36, jeden z wariantów Horcha 108, szeroko wykorzystywany na wszystkich frontach, w tym przypadku malowanie będzie z Afryki Tunezja 1943, większość w środku nie przyklejone to tak lata sobie, parę rzeczy widzę muszę doszlifować jeszcze, pojazd raczej będzie elementem jakiejś podstawki w przyszłości, muszę przemyśleć jeszcze, to taki w sumie szybki projekt z tego wyszedł. :) 

5.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Edytowane przez Evildead
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Evildead changed the title to s.E.Pkw Kfz.70 Zwillingssockel 36 Icm 1/35

Bardzo ciekawy, takiego modelu jeszcze nie widziałem. Bardzo fajna blacharka jak to zwykle u Ciebie a w malowaniu idzie poszaleć i wewnątrz i na zewnątrz. A propos malowania to będzie takie jak na obrazku? Bo bardzo efektowne jest to połączenie żółtego z szarym.

Edytowane przez TAW
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, TAW napisał:

Bardzo ciekawy, takiego modelu jeszcze nie widziałem. Bardzo fajna blacharka jak to zwykle u Ciebie a w malowaniu idzie poszaleć i wewnątrz i na zewnątrz. A propos malowania to będzie takie jak na obrazku? Bo bardzo efektowne jest to połączenie żółtego z szarym.

Dzięki, no tak malowanie będzie jak z okładki :)

 

10 godzin temu, Greif napisał:

Mega, zainwestuj tylko w koła, wywal te gumisie, albo Def Model  lub FC Model Trend pierwszy oferuje całe koła- mega jakość, drugi same opony 😉

No te gumowe to takie średnie fakt, pomyślę jeszcze o innych, mogłem w sumie wcześniej to rozkminić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pokrak. Uwielbiam pokraki i dziwadła. Na pewno będę zaglądał. I jak już wspomniano, blacharskie prace wykonane na wysokim poziomie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SFModel napisał:

Fajny pokrak. Uwielbiam pokraki i dziwadła. Na pewno będę zaglądał. I jak już wspomniano, blacharskie prace wykonane na wysokim poziomie. 

To tak jak ja, takie wynalazki są  najciekawsze 😁, zresztą tygrysy i pantery jest tu komu kleić :), więc nie ma co się wciskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, produdi napisał:

Szacun dla producenta za większe ugięcie opony na przedniej osi.

Na tylnej też jest ugięcie, tylko pod katem tak nie widać , bardzo ładnie zrobione kółka :), brawa dla producenta jak najbardziej

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2023 o 18:38, Evildead napisał:

Przyjechały nowe kółka, będzie podmianka, to i szybka przymiarka :).

 

Czuje, że dobrze rymuje, inne pojazdy prezentuje :)

Niemieckie tracki, sprawa oczywista, jak to polak modelarz, to tylko czysta 🤣

Ręce  przy trunku nie chwieją, na jaki mam kolor w końcu pomalować ? o jeju 🤣

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.