Skocz do zawartości

WC-51 "Beep" Zvezda 1/35


chorąży

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze że tylko pasowanie pamiętaj że zapas jest mocowany odwrotnie 

W dniu 2.02.2024 o 08:23, chorąży napisał:

I kolejny drobny kroczek.

Oryginalny sprzęt saperski odpada. Nie wierzę, że w OSP przetrwał w pojeździe bedący tam na wyposażeniu sprzęt, np. siekiera z osłoną ostrza, źle napisałem, nie OSP a Wojsko, bo Druhowie raczej o to dbają ....

.. to wszystko poskładane na blutak

 

 

02022024_1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak "odwrotnie" to musiałem coś przeoczyć ...

chodzi o protektor opony ? on jest identyczny w każdą stronę ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chorąży napisał:

Jak "odwrotnie" to musiałem coś przeoczyć ...

chodzi o protektor opony ? on jest identyczny w każdą stronę ..

Towarzyszu chorąży ja wy nic nie rozumiecie to koło zapasowe ma być założone  odwrotnie jak u Ciebie   i na tym zdjęciu dokladnie widać szczegóły grilla wraz z osłoną świateł:mrgreen::

opis obrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adams M1A1 napisał:

Towarzyszu chorąży ja wy nic nie rozumiecie to koło zapasowe ma być założone  odwrotnie jak u Ciebie   i na tym zdjęciu dokladnie widać szczegóły grilla wraz z osłoną świateł:mrgreen::

 

 Czujność czekisty jak zawsze, dziekuję za wyjaśnienie, koła nie da się odwrotnie przykleić :)

 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chorąży napisał:

 Czujność czekisty jak zawsze, dziekuję za wyjaśnienie, koła nie da się odwrotnie przykleić :)

 

Czytałeś Bartek, czekistą jesteś:haha:. No jak jeszcze zainwestujesz w tego laserowo wycinanego grilla to będzie moc💪.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adams M1A1 napisał:

 No jak jeszcze zainwestujesz w tego laserowo wycinanego grilla to będzie moc💪.

Ale jesteś upierdliwy..nie chce inwestować to go na siłę nie namawiaj..co za typ!:szczerbol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, piotrkur napisał:

Ale jesteś upierdliwy..nie chce inwestować to go na siłę nie namawiaj..co za typ!:szczerbol:

A Ty co adwokat jakiś towarzysza chorążego jesteś:D? Niech nie dziaduje i zakupi sobie tego laserowo wycinanego  grilla (zwłaszcza że koszt niewielki:mrgreen:) a look tego pojazdu od razu pińcet plus, co tam pińcet no od razu osiemset plus:

35118_600x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lipstein napisał:

Skąd to się bierze? tego grila oczywiście?

Jak to skąd, ze sklepu oczywiście :mrgreen:. Nie chcę reklamować, ale w Moje Hobby można zakupić te grille nie tylko do Dodge'a w wersji z wyciągarką i bez ale też dużą ilość różnych-różnistych grilli do CCKW, Studebakera US6 a nawet do M-19 i wielu innych pojazdów , uwierz mi Bartek mam zakupione te grille i naprawdę są warte swojej ceny z resztą zobacz sam:

https://www.mojehobby.pl/catalog/Elementy-kartonowe.html?search_attr_1[1:35]=t

Jedocześnie chciałbym przeprosić Właściciela wątku za tego offa nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Napisano (edytowane)

Rury ssące: po kilku nieudanych próbach, po sugestii dwie "podkładki" dały najlepszy z możliwych efekt, "rurę" okleiłem nitką a na to prawdopodobnie chustka na wikolu, uzupełnię uszy klinów łaczacych i pewnie tak zostanie.

Chyba, że ktoś ma patent na rury do motopompy i podpowie.

Motopompa po kilku nieudanych próbach prawdopodobnie powstanie z pianki florystycznej, którą wczoraj zakupiłem, po świetach powinna być gotowa ..

ps. wbrew pozorom wykonanie takich podkładek okazało się trywialnie proste i powtarzalne jedna gr. 0,5 mm druga 1mm

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Edytowane przez chorąży
.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitka OK, na to jakiś wodny klej, zamiast chusteczki (zniweluje kłaczki) - może taki patent wypróbuj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lipstein napisał:

Nitka OK, na to jakiś wodny klej, zamiast chusteczki (zniweluje kłaczki) - może taki patent wypróbuj?

Wikol, ? dobry pomysł,   thx za podpowiedź, spróbujemy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bartosz Ciesielski napisał:

Strażacy będą ????

Chciał bym, ale na razie utknąłem na motopompie :)   Mam ruskich strażaków z Czarnobyla, ale nie pasują ,  trzeba kilku siedzących + dłubanie na mmundurach..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, chorąży napisał:

Wikol, ? dobry pomysł,   thx za podpowiedź, spróbujemy.....

klej PVA też będzie OK, i tańszy, dziecku podbierz 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.