Skocz do zawartości

I-401- Julong 1:300 <-per aspera (może...)ad astra


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eeee...to co wskazane strzałką to nie jest lufa.Lufa działa kończy się wcześniej a to co wyszczególniłeś to po prostu część tego trapezowego elementu który jest na burtach na wysokości działa.

 

Tu jest zdjęcie przed malowaniem.Lepiej to widać:

 

3023ae1347a60837.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że jakoś to wygląda Galeria pewnie będzie w przyszłym tygodniu.Wiem wiem strasznie się to odwleka ale jutro muszę zawieść zwierza domowego do weterynarza bo już jest niestety stary i trochę nie domaga :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ale chyba nie kumam o co biega

 

15.00

 

Niestety weterynarz nie był w stanie pomóc...nikt w Krakowie chyba nie chce się podjąć leczenia kosteczek takich jak rozciągnięta nad ogniem ramka od modelu :( Trza czekać co dalej :(

 

Dziś dorobiłem olinowanie , pręcik na którym będzie bandera oraz samą banderę.Ponieważ kalki mi przepadły a tuszu kolorowego w drukarce brak byłem zmuszony namalować banderę na kawałku papieru.Domalowałem też oznaczenie imperium po drugiej stronie kiosku:

 

 

bandera mojej produkcji

3eb0825a4f08f440.jpg

 

oznaczenie:

 

fd41fb08b65e2196.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ale bez przesady.Są tu ludzie robiący dużo lepiej szczegółowiej i ciekawiej niż ja...Ale prawda jest taka że mi samemu będzie ciężko rozstać się z warsztatem Sen-Toku...bo kupe radochy dała mi reanimacja tego trupa Ale co tam...jeszcze nie koniec Uporałem się z pozostałościami po malowaniu lakierem matowym Humbrola.Po pomalowaniu aerkiem na wszelkich drobniejszych elementach powstał szron Złudzenie było zupełne.Zastanawiałem się czy go nie zostawić ale jakoś japoński okręt i mróz mi za nic do siebie nie pasują

 

Tymczasem na okręcie pojawiła się bandera

c2e359c735cfc0ab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawda jest taka że mi samemu będzie ciężko rozstać się z warsztatem Sen-Toku...bo kupe radochy dała mi reanimacja tego trupa

No to nie masz innego wyjścia jak zakupić kolejnego "Żula" i zrobić kolejnego Sen-Toku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darujcie posta pod postem...

Czy macie jakieś sugestie, co mógłbym jeszcze poprawić dorobić ale bez dewastowania modelu jakieś małe niuanse które poprawiłyby wygląd Sen Toku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim i każdemu z osobna!

 

Dziś kończę warsztat I-401.Galeria będzie zasadniczo na dniach,muszę tylko mieć dzień słoneczny na zrobienie fotek na zalewie.Mam nadzieję że czwartek właśnie taki będzie, jak nie to poczekam...Dziękuję za pomoc (oficjalne podziękowania będą w wątku galeryjnym ) Jakby ktoś miał jeszcze sugestie na temat poprawek to walić śmiało.Co będę mógł zrobić bez dewastacji okrętu to zrobię.

 

Na pożegnanie warsztatu całościowa fotka okrętu:

 

55a7ec11cb7fd0c1.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś trza było skończyć żula Teraz Podracer Galeria też na dniach Liczę na pomoc także przy sf bo kieruję się w tę stronę. Muszę powiedzieć że to co zrobiliście tu to było super prawie jak projekt grupowy .Jestem wam wszystkim bardzo wdzięczny za kibicowanie i pomoc.Mam nadzieję że będę kiedyś miał okazję postawić wam za to wielkie Może kiedyś ktoś zrobi konwent Modelwork-u ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.