Skocz do zawartości

I-401- Julong 1:300 <-per aspera (może...)ad astra


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję że to Ja go znokautuję a nie on mnie Dzięki wszystkim za wsparcie Dziś raport słowny:wykąpałem I-401 i usunąłem pastele.Czekam teraz na możliwość kupna farb olejnych.Tak jak mówiłem stanie się to we wtorek.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich tam rewelacji...Dziś niestety musiałem załatwić sporo rzeczy,jedyne co to nabyłem trochę chemii i odebrałem jeden model i padam na twarz...może uda mi się dziś prysnąć I-401 sidoluksem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Na początek chciałbym podziękować za wątek poradników na forum wszystkim co się nim zajmowali i rozwijali.Dzięki temu co tam wygrzebałem SIDO nareszcie dobrze się położył (po prostu kupowałem zły-do drewna, a gdy kupiłem do PCV to jest super). Słuchając rad nabyłem farby olejne i... mam problem.Do washa olejnego należy to rozcieńczyć a do zacieków? Jak tym działać?Podpowie ktoś

 

Tym czasem świeże zdjęcia Sen Toku, prosto spod igły.Świeci się jak przysłowiowe ... na mrozie

 

b082c344db80dc2c.jpg

 

I próba washa olejnego:

 

84cd8cc732c0b5dd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam sido jak Ty i no trzeba odczekać z pół godziny żeby dobrze stwardniał. Dobrze jest też dać drugą warstwę bo ten specyfik ma tendencję do zbierania się w zakamarkach a nie zostaje na wystających częściach. I dlatego można przy ścieraniu washa zetrzeć poprzez tarcie takie czysto fizyczne, bez reakcji, aż do samego plastiku.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt mogłem poczekać bo tego nie przewidziałem.Ale mimo to nic się nie stało bo już tarłem washa spomiędzy kabli demagnetyzujących.A teraz trę z pokładu Głupi ma szczęście albo tzn beginner's luck W każdym razie zacząłem zacieki i wygląda to jak scena z horroru...krwawiący okręt Zdjęcia jak aparat naładuję bo padł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto obecny stan I-401 ,alias "Krwawa Mary" Na żywo wygląda trochę lepiej niż na zdjęciu...zaznaczam:TROCHĘ ! Pomóżcie , zmywać i robić jeszcze raz czy dać spokój i zostawić?

 

e1d12437c6620ef4.jpg

 

754fb02d8e4e4173.jpg

 

456ebb74d4cd0957.jpg

 

godzina 19:00

Stonowałem trochę te kolory.Teraz wygląda tak(zdjęcia bez lampy):

12c110bf5cd9279a.jpg

 

5eff6233639b0ef2.jpg

 

6cca8583c92a31fc.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jutro czeka mnie kolejna wycieczka po farby...siena palona i brąz Van Dyke...zobaczymy jak się sprawdzą.Teraz zmywam to co schrzaniłem...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wiem że robisz to pierwszy raz, spoko

a tak kolor niezbyt, no i te kształty - takie nienaturalne, poszukaj coś na forach jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba spierdo..... , !!!! A, nie , jednak nie! Wszak farbę olejną zetrzesz )))) Teraz weź wacik do wydłubywania nadmiaru wosku z uszu (czysty oczywiście), i potrzyj nim te miejsca, w których wystąpiły Ci krwawe stygmaty. Tak po kilkukrotnym przetarciu (zebraniu nadmiaru farby) powinno być OK Nawet 'facet na krzyżu byłby zadowolony po takim zabiegu - rdza (krew) wygląda o wiele atrakcyjniej niż u Mela Gibsona jeśli jest bardziej stonowana i rozmyta )))))))))))

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.