Skocz do zawartości

T-34/85 Zvezda + Friulmodel + Voyager model


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w sumie nie dziwie sie ze Niemcy objechali t-34 z wygladu:P

 

Heh, Niemcy na temat wyglądu niech się lepiej nie wypowiadają, bo Tygrys wygląda jak kontener na śmieci z gąsienicami

A co do Tego T-34 , ja bym tam dał jeszcze z jedno koło. Sam model wygląda coraz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat podobny jak czy czołgi były czyste czy brudne. Bez urazy ale koło pompki mi lata czy miniatura przedstawia czołg rosyjski, polski, niemiecki, amerykański, izraelski czy np . albański. Ważne aby była fajnie wykonana. Nie za bardzo rozumiem to podniecanie się - jest to narzędzie zbrojne którego celem jest unicestwianie. Z mojego punktu widzenia człowiek jest taką samą istotą bez względu na narodowość. Skończmy te durne podziały na panzerwafe, sowietów izraelczyków czy arabów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni wolą to drudzy tamto ale i tak T-34 to Myszka Miki

 

ale porównanie Tygrysa do kontenera to text tygodnia XD

 

zrobisz mam nadzieje coś z kolorem tych gasek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło pantherskie z drugiej strony już zrobione ale na innej osi tak jak na zdjęciach z monografii... na razie "tetetka" idzie w odstawkę może w weekend wezmę się znowu na nią.

 

 

bo Tygrys wygląda jak kontener na śmieci z gąsienicami

 

Trochę racji w tym jest, ale każda broń pancerna ma swój urok, choćby sherman, którego wręcz nienawidzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to żarty może i wygląda jak kontener, ale o gustach się nie rozmawia no i masz CI go, i tak zrobił, i tak :P nie, żartuje to Twój model i może mieć nawet cały układ jezdny od pantery, szkoda że odstawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartuje to Twój model i może mieć nawet cały układ jezdny od pantery, szkoda że odstawiasz.

 

 

Na razie robię zgodnie z monografią, niestety nie mam za dużo czasu na moje hobby a szkoda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamiya jest taka sama....

 

Szczerze mówiąc nie żałuje bo jestem pozytywnie zaskoczony tym modelem.

 

 

Chciałem kupić t-34/85 od DML ale niestety w tym czasie nigdzie nie było go w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym wybierać pomiędzy T-34 z Tamiyi a Zvezdą, to zdecydowanie wybrałbym ten drugi, czyli Zvezdę. Tamiya jest skopana, natomiast Zvezda tylko momentami 'uproszczona'. Natomiast w kwestiach merytorycznych zdecydowanie lepsza. Oczywiście wszystkie te dywagacje biorą w łeb, jeśli się kupi model DML

Jeszcze jedna sprawa, tym razem już bezpośrednio związana z tematem. Moim skromnym zdaniem niepotrzebnie dałeś to drugie koło 'panterowe'. Z jednym wyglądał wg mnie lepiej. Jak ktoś wcześniej stwierdził - mniej nachalnie

Poza tym patrzę i kibicuję.

 

ps.: wciąż nie mogę nigdzie dorwać T-34/85 z Maquette :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem niepotrzebnie dałeś to drugie koło 'panterowe'. Z jednym wyglądał wg mnie lepiej. Jak ktoś wcześniej stwierdził - mniej nachalnie Smile

 

 

Już pisałem na razie robie zgodnie z monografią.

 

 

 

 

Poza tym patrzę i kibicuję.

 

Dzięki bardzo

 

 

 

 

ps.: wciąż nie mogę nigdzie dorwać T-34/85 z Maquette :(

 

www.mojehobby.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie ma tam tego T-34/85. Zresztą szukałem na eBay nawet, ale tam osiąga makabryczne ceny, niestety. Bowiem Maquette to NAJLEPSZY model T-34/85, nawet w porównaniu z DMLem. Wprawdzie nie ma blach i innych bajerów, ale wieża w nim to po prostu marzenie, poza tym wymiary i geometria idealne wręcz. Zresztą to jedyny model powojennej wersji produkcyjnej.

Ktos mi kiedyś powiedział, że teraz pakuje go Eastern Express - kupiłem więc, a tu dupa ! W środku Zvezda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chciałbym podziękować koledze Pawlo za wielki wkład w mój model, czyli innymi słowy za nowe kółka, które są o niebo lepsze od zvezdowskich...

 

Musiałem to odnotować ponieważ pan Paweł nie chciał ode mnie żadnych opłat a więc wyrazy szacunku i Pozdrawiam

 

 

 

A tu parę fotek było trochę roboty żeby spasować te koła ale już jedna strona ogólnie rzecz biorąc zrobiona.

 

 

a953741bc431a8f4m.jpg

 

0b2078ed60ac5a32m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.