Skocz do zawartości

[PG-ZD] 7tp Mirage 1:35


dweler

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Skala - notorycznie podajesz linki do szkiców czy zdjęć nie podając ich źródła. Szkice wieży są z monografii 7TP (tej starszej zdaje się) i mają określonego właściciela.

 

Fragmenty nie do celów komercyjnych można publikować, kolego, daj spokój. Nie dajmy się zwariować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jedziem dalej z tematem.dotarla dostawa gasek od Jendrass1 wiec je poskladalem:

5d686bd88c75f134med.jpg

cb9b09662534a1a2med.jpg

aha i nie zostawiajcie samochodu na kazubow przy powstancow slaskich(sobota,okolo 7 rano)

d7230fc3886db973med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem właśnie gąski kupione na Allegro, powiem szczerze, że są bardzo dobrze zrobione. Pokaż co z nimi będziesz teraz robił.

 

ps. A co tam na Kazubów będzie się działo ??

 

ps.2. no teraz to rozumiem, widać zdjęcie.

 

ps.3. co do 7-ki, to ostatnio zakupiłem sobie oficera z 10Br.Zm., wnętrze z kierowcą i dwóch pancerniaków z MH. W końcu mam też tankietkę, zobaczymy co mi za bohomazy wyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jedziem dalej z tematem.dotarla dostawa gasek od Jendrass1 wiec je poskladalem:

 

Spokojnie z tą reklamą:P

Powiedz mi jak Ci szły te gąski ? ten paseczek to rozumiem to po żeby się ładnie wyginały tak ? Z czego on jest zrobiony ?

Rozumiem, ze nie kleiłeś ogniwek tylko właśnie przykleiłeś je na tą tasiemkę. Czekam na wieści 7TP maniaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jedziem dalej z tematem.dotarla dostawa gasek od Jendrass1 wiec je poskladalem:

 

Spokojnie z tą reklamą:P

Powiedz mi jak Ci szły te gąski ? ten paseczek to rozumiem to po żeby się ładnie wyginały tak ? Z czego on jest zrobiony ?

Rozumiem, ze nie kleiłeś ogniwek tylko właśnie przykleiłeś je na tą tasiemkę. Czekam na wieści 7TP maniaku.

 

Robisz ten traktorek C7P, to to powinno ciebie zaiteresować

http://www.allegro.pl/item491355335_dowodca_i_kierowca_1939_2_figurki_mirage_1_35_08.html

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co na to dweler, bo trochę spamujemy mu wątek o tym pięknym czołgu... ;)

Wersja AA to nic innego jak prototypowa (powstała tylko na papierze) wersja czołgu 7TP wyposażonego w podwójnie sprzężone działka FK-A kal 20mm. Jeśli dobrze pójdzie to wystartuje z nim w konkursie - muszę mieć wnętrze, silnik, wał kardana, skrzynie biegów, zwolnice, chłodnice i masę danych na temat drobnego wyposażenia.

Dweler info o gąskach i tych tasiemka proszę. Co to za technologia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko,spoko.tak sobie to umyslilem ze pomaluje gaski z wewnatrz a nstepnie ladnie uloze na pomalowanym podwoziu.nastepnie przykleje na ca do kol po czym delikatnie zerwe tasme i pomaluje z wierzchu.wczesniej,przy duzych pojazdach tasme cialem na waskie paski i wklejalem o wewnatrznej strony i juz tam zostawala,przykryta kolami.tu gaski sa male i musialem nalepic z wierzchu.tasma to zywkla izolacja ale taka starodawna na plotnie a nie to dzisiejsze badziewie z plastiku

k....wa zrobili teraz na fotosiku zamiast pelny rozmiar na forum,zdjecia 500px,nie wiecie jak to obejsc zeby bylo po staremu?##%$@&*(%$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis porobilem pierdulki wykonczeniowe i jutro jade z podkaldem i baza.

dorabianie uchwytow

898ab32cc9eb7aa0.jpg

uchwyt i kabel od lampy

3182c16156642e84med.jpg

uchwyty,zawiasy na wiezy

b8176bd5808efa4fmed.jpg

64b6362b53fd65c0med.jpg

lampy w ktore wkleilem uformowane w stozki skrawki papierka od cukierka

986c9833123d7b06med.jpg

 

Hmm, sam nie wiem, ale czy nie lepiej posklejać częściowo ogniwa po dopasowaniu, a dopiero później malować?

no na prostym odcinku moze i tak ale przy kolach napedowych juz jest problem,pozatym gaski i narzedzia maluje oddzielnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jestem pełen podziwu. Co do gąsek, to proszę jak najwięcej zdjęć, nauki nigdy nie za wiele.

Co do uchwytu, to nie jest on trochę za gruby? Ze zdjęć to był kawałem pręta "zbrojeniowego". Wiem, marudzę, ale z boku lepiej widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegnajcie,ide sie zabic.

dobra to juz se pomlowalem kobita zgubila mi spust od aero .w takim razie jutro cos bede myslal a dzis w miedzy czasie wrzuce in-boxa konkursowego.gdyby tos mial ew770 rozwalonego i mog by odsprzedac spust,na zdjeciu oznaczony jako przycisk dwufunkcyjny to chcetnie odkupie i bede po stokroc wdzieczny(litre stawiam).dobra ide odwiedzic ukochana na OIOM-mie a potem obejrzec nocny piciag z miesem,moze widok mordowanych ludzi poprawi mi humor.porazka

f740d87010dd7124med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he a jednak.gdy negatywne emocje opadly przypomlem se ze mam jeszcze takie pseudaero ze sloiczkiem,pokombinowalem,podlaczylem i mozna jechac podklad i baze tylko z cieniowaniem bedzie lipa bo najmniejszy strumien tym sprzetem to z 5cm

fd5e9bf3dbcbdabfmed.jpg

81c43ececcd2f9afmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.