Skocz do zawartości

Pz Inż 130 Choroszy Modelbud 1:35 - "Bo widzisz synu &


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rafał mam pytanie, gdzie kupiłeś ten cudowny model? Bo kurcze muszę go mieć w swojej kolekcji jeszcze nie sklejonych

eheheh Ty skończ tego TKS bo masz przed sobą kupę roboty !

Niedługo u Choroszego będzie prawosławka, 10 albo 14 TP i coś jeszcze. Złośliwiec wie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ale mnie Rafał mile zaskoczył

 

Ciekawe czy będzie tak samo bluzgał przy gąsienicach jak ja

 

Złośliwy Ty żyjesz jednak ! Co z PZInż 152 ? No muszę Cię pomęczyć o niego Rafale 4 czy 5 modeli na raz to chyba sporo co ? Widzę, że Ci po pociągu została skłonność do hurtowych ilości Wrzuć proszę dokładniejsze foty silnika, skrzyni biegów i wału ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model zlepiony, jako że robię go jako eksponat muzealny(pod chmurką) wszystkie włazy będą zamknięte, lekko niedomknięte a jeden nawet zaspawany.

Usunąłem gdzieniegdzie nity i nie dałem siatki jako osłony tłumika - w szynie ją podtrzymującą zrobiłem kilka otworów po śrubach.

Na "szynach" zaraz przed tankiem kilka ogniw gąsienic, model natomiast będzie stał na betonowych podkładach, w sąsiedztwie trawki.

Za figurkami będzie szła ścieżka, na której prawdopodobnie znajdą się przypadkowi przechodnie(jak to w zdjęciach z muzeum - zawsze ktoś w tle musi wejść w kadr), znajdzie się tam też prawdopodobnie jakaś latarnia a pod nią kolejna, większa ławka.

Na tanku stanie także tabliczka z informacją "eksponat w trakcie rekonstrukcji", a po boku, na nieco wyższym podstawku także tabliczka, z krótkim rysem historycznym/opisem pojazdu.

Także, to taki wstępny zarys scenki:

ResizeofDSCF1317.jpg

ResizeofDSCF1316.jpg

ResizeofDSCF1314.jpg

ResizeofDSCF1313.jpg

ResizeofDSCF1312.jpg

ResizeofDSCF1311.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie aparat ;)

Ławeczka, na ławeczce będzie "mamuska" i jacyś(właśnie ich szukam w sieci) przechodnie.....myślałem także nad dozorcą, coby go przy jakiejś kupie zamiecionych liści postawić :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Ci wyszedł Rafale, pięknie. Jedynie co mogę Ci tylko zarzucić to, to że nie pokazałeś wnętrza, ale taki Twój wybór

 

Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg relacji.

 

 

 

Ps. Jendrass1 PZInż. 152 jest już posklejana i czeka na malowanie. Kiedy to będzie to nie wiem, bo muszę nowy kompresor kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak musiałby wyglądać we wnętrzu, stojący pod chmurką?

A tabliczka" w trakcie renowacji" juz daje do myślenia

 

Ps. Jendrass1 PZInż. 152 jest już posklejana i czeka na malowanie. Kiedy to będzie to nie wiem, bo muszę nowy kompresor kupić Confused

p.s2

a Pz Inż 302 z wz36 już wzięte... odpocznie się od gąsek:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale dajesz jakieś korepetycje modelarskie? chętnie się zapiszę

 

też mam pomysł z muzeum ale na wykonanie jednego pojazdu tak jak jest w MWP

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, nie wiem czy ty jesteś przebiegły, czy to ja mam paranoję, ale taki temat dioramki da Ci możliwość zaprezentowania wszystkich modeli, które obecnie robisz, na raz. A wtedy my już nie mamy czego tu szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek, poprzez e store firmy.

szlachcik1, dzięki

 

ArmiA,obawiam się, że musiałbym pierwszy podciągnąć częściami - jako sprawny,a trzeci jest za duży,bądź te obydwa zmniejszyć o nie ,wykonać jako niesprawne.

Wszystko ma swoje miejsce w "siećświecie", także...;)

 

A wtedy my już nie mamy czego tu szukać Smile

jak to wyśpiewał Nam, jeden z "współczesnych" poetów....:

-znielub mnie jeszcze bardziej

 

 

Rafał, nie wiem czy ty jesteś przebiegły, czy to ja mam paranoję

Tego nie wiem, ale wspominałem, że niecne plany mam :p

 

pozdrawiam

p.s.

kiedyś na pewno spoważnieję, obiecuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajnął, tyle że ja leniwy jestem.

Mam pod nosem, to biorę ;)

Zawsze mogę się tłumaczyć, że to model oraz to co w ramce ma zwrócić uwagę - nie ona sama.

Gorzej, jak scenka tez klops będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też to zauważyłem, zdeformowany ostro, może uda sie cos poprawić...bądź wymienić główkę.

Fajna ta figura starego

Już nie stary, główkę z czapka i wąsiskami wymieniłem na żywicę legend, także po trzydziestce jest chłop ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.