Skocz do zawartości

7TP "Na Manewrach"38`/ polowanie na obiad - diora


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Maluj akrylami schną w 30sekund. Ja zacząłem, ale szlak mnie trafia bo trzeba mieć większą paletę barw i ciężko się z olejów przestawić. Dla mnie te z "pociągu" były słabsiejsze. Figurki to w sumie ciężki temat, ale dasz radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Postaram się, postaram...od tych figur siwizną zaleciało nad uszami....brew juz nieten, oko zbielało.

Widziałem zalogowanego subgrafika, zaraz wiecej oberwę

 

Zatem Pawełku?

a może przemilczysz :p

 

zaraz pewnie i figurkowiec T. dopali...no nic, dzis akurat wyjatkowo siedzę w hełmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie możesz odpowiedzieć. Cały wątek warsztatowy przeglądnąłem i nic nie znalazłem, poza tym, że najpierw są dwa, potem jeden, a na koniec nie ma wogóle.Tylko się pytam, bo może o czymś nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że najpierw są dwa

więc nie przejrzałeś(od początku zakładałem że będzie jeden), a skoro Tobie sie nie chce i piszesz, dla pisania to ja tu kończe rozmowę, nie widze sensu dalszych przepychanek maestro;).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego przepychanek? To już zapytać nie można? Pomagaliśmy Ci merytorycznie przy tym projekcie. Wcześniej nie zauważyłem braku. Nie piszę dla pisania, a pytam się normalnie czemu nie ma kompletu... A ty się obraziłeś. Czyżbym był zbyt słabym modelarzem aby mi nie móc odpowiedzieć? Poniżej godności? Rafał nie jestem małym dzieckiem, z którym tak się rozmawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie galerii napisałem, że ma błędy merytoryczne.

W warsztacie zakładałem że będzie jeden reflektor, 2 zjadł dywan - co było i jest opisane w wątku warsztatowym.

Sam stwierdziłeś, że coś przejrzałeś - czego nie zrobiłeś, a piszesz.....

Czyżbym był zbyt słabym modelarzem aby mi nie móc odpowiedzieć? Poniżej godności? Rafał nie jestem małym dzieckiem, z którym tak się rozmawia...

 

ja tu kończe rozmowę, nie widze sensu dalszych przepychanek maestro;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna dioramka.

Dobra koncepcja, ciekawa, urozmaicona scenka, scenografia też niebanalna.

Graatulacje.

Ps. Szkoda, że fotki nie są w kolejności od planu ogólnego, aż do szczegułów. I że nie ma na nich całej dioramki razem z ramkami.

Co nie zmienia faktu, że zdjecia bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do gratulacji, dioramka klimatyczna i przyjemna. Powiem szczerze gdy zobaczyłem żołnierza goniącego kureczki trochę się ubawiłem, bardzo dobry element. Przecież manewry manewrami ale też trzeba coś jeść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek, dzięki, nie wiem czemu zrobiłem taki galimatias zdjęciowy, być moze pospiech...w następnym projekcie tak uczynię.

tees - kury pochodzą z zestawu Tamiya, jednak by chodziły musiałem dosztukować im kawałek podbrzusza, nóżki i stopki.

Witold, dzieki ;)

 

Figurki wyrwałem z dioramki i właśnie są poprawiane...i chyba zaryzykuje stwierdzenie, że będą o "ton" lepsze(zdjęcia po ukończeniu i wtopieniu w teren).

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurki ukończone, wykonałem wedle pierwszej wersji, opisywanej w dziale warsztatowym.

Chłopaki mają ubiory typowo poligonowe, sprane itd.

Zdjęcia na szybko, oraz dodane jedno jak zasugerował Czarek - całość z ramkami.

Skóra na fotkach zdake sie byc dość jasna, ale to był kompromis z ustawieniem światła - jeśliby miała być jak "na żywo", zginęłoby pole.

DSCF2084.jpg

DSCF2083.jpg

DSCF2082.jpg

DSCF2080.jpg

DSCF2079.jpg

DSCF2077.jpg

DSCF2076.jpg

 

Myślę, że teraz statyści prezentują się o niebo lepiej, od poprzedników.

Kąpałem ich 4 razy :[

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Bardzo ciekawa jest twoja praca. Według mnie kolory są super dobrane. Jak bym nie wiedział to bym pomyślał, że byłeś w lesie lub gdzieś na polanie, naładowałeś do wiadra ziemię i wysypał ją na podstawkę kolejnie formując ją. Nie będę pisał co bym zmienił, a czego nie, bo nie oto tu chodzi.

Moje gratulacje, bardzo mi się podobają te manewry które wykonałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rafale dioramowy" - ostatnie zdjęcie przypomina scenkę pt. "Gąskami ją" (kapliczkę), no ale to tylko moja luźna obserwacja... Co do pozostałych detali - kolor ramki jest "trendy" (mahoń rulez ). U Ciebie widać oryginalny półmatowy połysk tej lakierobejcy, chyba lepiej prezentowałoby się to po zmatowieniu (to oczywiście kwestia własnych preferencji, w moim odczuciu ten połysk może odciągać uwagę od samej "zawartości w ramce", choć sam używałem ostatnio tego lakieru i po zmatowieniu emaliowym MM wygląda jakoś nienaturalnie). A za całokształt duuuuża zgrzewka Ci się należy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ramką, to jest inny myk, to gotowiec..i nawet nie drewno, a jakaś "okładzina" przyklejona

Co do trendów, tu też się nie znam..siedzę Ci ja w tych swoich kilku m2, mam swój świat modeli i składam kawałki plastiku ;).

Jak następna ramka będzie lśnić, ciachnę ją matowym akrylem.

 

Dzieki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna i ciekawa dioramka Jedynie nie pasuje mi żołnierz polujący na kury - nie wygodniej było by mu ganiać bez tego całego majdanu na plecach

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.