Skocz do zawartości

Pociąg pancerny typy OB-3 1942 rok UM - 1/72


alex_welt

Rekomendowane odpowiedzi

To forum, jest tolerancyjne, ale nie będzie tu tolerowana ksenofobia i szowinizm.

To, że jedna osoba wychyliła się o wiele za bardzo na ten temat to nie znaczy, że inny mają po głowach dostawać. Forum nie powinno się wdawać w sprawy polityczne itp. choć przy sprawach historycznych bym polemizował. Jeżeli uraziłem usera alex_welt to go przepraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po angielsku napisze, to też się będą burzyć. Rada jest jedna - trzeba się tego języka nauczyć.

 

Pragnę zauważyć, że wszystko się zaczęło od powyższej wypowiedzi. Wychyiliłem się - no i niezrozumiany właściwie wiadomo jak skończyłem. Tyle z mojej strony.

 

A na model poczekam, chętnie bym go nabył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nu po polsky tak po polsky....

Ja w UM ne pracuju. Tyle wspolpraca na etape pomalowan i zbiora modelej. Ale w priwatnich rozmowach trochu znam o planach..

Platformu ni est protiwolotnichi. To tak zwanu Kontrolny platformu

z workami na piasok i szinami kolejowumi na wupadok remontowania tory

FotoEtch na parowoz opanzernenyi bude w zim roku. Praca ize. To mae but protiwolotnicha площадка на тендере

Zobacz tut...

 

Ja w firmie UM nie pracuje. To jest tylko współpraca na etapie malowania i sklejania modelu. Ale poprzez prywatne rozmowy, nieco wiem o planach UM.

Platformy nie są przeciwlotnicze, są to tak zwane wagony kontrolne, z workami z piaskiem, szynami kolejowymi (itp...)na wypadek konieczności napraw torowiska.

Elementy fototrawione parowozu opancerzonego będą w tym roku. Praca idzie. To ma być przeciwlotnicze stanowisko na tendrze.

 

37b5af669e93t.jpg

Za pociag nemecki poki tilko PLANU perspektiwichni !!!

 

Co do niemieckiego pociągu pancernego, na razie są to tylko plany w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja Alex, jak znasz ludzi z UM, to powiedz im, aby zaczęli produkować polskie czołgi z 1939 roku. Pociąg super, zapewne będę kupował w elementach o ile cena nie będzie bandycka. Może u ciebie coś kupię, mam zamiar zrobić rajd po pradziadowych i dziadkowych ziemiach - Lwów, Stanisławów i Chodorów z naciskiem na Chodorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba tak to zrozumiałeś...

Nie nie, Grześku: to jest stanowisko przeciwlotnicze na wspomnianym wcześniej pociągu - to wiem. Mam świadomość, że nie dotyczy pociągu niemieckiego o który pytałem, choć faktycznie przyznaje, że z mojej wcześniejszej wypowiedzi można było wysnuć taki wniosek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszący o polską pancerkę - miejcie na uwadze nasze pociągi pancerne z 1939 roku. Jakby firma UM zechciała wydać coś takiego w 1:72 wdzięczny byłbym niemiłosiernie

 

danuta3.jpg

 

Co nie zmienia postaci rzeczy, że obecny model UM z chęcią zakupię jak się tylko pojawi w naszych sklepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No i modelik pociągu pancernego jest juz w sprzedaży. Cena na allegro to 299 zł. Któryś z kolegów szacował cenę na jakieś 200 zł (chyba Temir) i niewiele sie pomylił. Szkoda że tak drogo, bo chyba odpuszczę sobie ten zestaw na jakiś czas :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widd kiedyś Cię za to diabeł widłami poczęstuje...

 

Co do OB-3 cena jaką widziałem wahała się w przedziale 290~330zł.

Kurczę troszkę przydrogo się policzyli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w zakresie pociągów pancernych polskich przygotuje za około miesiąca niespodziankę Ale póki co, cicho sza

no powiedz powiedz, ja zagrałem w 202, Jarekk robi PF 621 z 75mm, a Ty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.