Skocz do zawartości

Scania R-ka 10x4 - Relacja z Budowy


MiloszKr

Rekomendowane odpowiedzi

Kolumna kierownicy do poprawy bo takiej popryskanej chyba nie zostawisz Plazma fajnie Ci wyszła ale przeniósłbym w inne miejsce bo za dużo zasłania widok przez przdnią szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolejne etapy prac na fotkach. Skonczyłem w końcu firaneczki zamocowałem je na miejsce. Czekam teraz na przypływ wenny az zasiąde do Corela i zrobie sobie tabliczki imiene za szybkę.

Brakuje jeszcze CB-ka i kilku drobiazgów.

Fotki:

786f18bc05e6b463.jpg

5a4cc06f352b2b02.jpg

bb345fc19ecb5a9e.jpg

 

Po malutkich zmaganiach z upierdliwym drucikiem udało misię z niego wykrzesać przewód od CB. A także zrobiłem sobie tabliczki imienne za szybę.

 

dscn8761lq6.jpg

12gp6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokpit wypas troche drażnią mnie niebieskie wyloty nadmuchu , a tak jest ok

Ps.

widzę że zasugerowaleś sie moją uwagą i zmieniłeś położenie plazmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Dziś mała przymieareczka Kabinki do całości, zaczyna to wyglądać na faktyczny ciągnik z dokuemtnacji ale jeszcze mu daleko do ideału.

Nie bedę sie rozpisywał lecimy:

 

dscn9974zw4.jpg

dscn9976tw4.jpg

dscn9977ot3.jpg

dscn9975vc8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scania już robi wrażenie wyobrażam sobie co będzie na finiszu

Rozumię że kabina jest nałożona na sucho, a co ze zderzakiem i błotnikami - przykleileś je czy też są zamontowane tylko do przymiarki No bo nie wyobrażam sobie abyś malował te elementy na ramie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju Kabina jest załorzona tak tylko na sucho wraz z zderzakiem. To była przymiarka do zdjęcia Najzabawniejsze że po drobnych obrubkach skrawania wnetrze wchodzi bez problemy od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świtnie wyj..ście to wygląda tylko kiedy na tą kawę się umówimy i zobaczę to na żywo :>

Walentynki były wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czasu potrzebowałem na uzyskanie dobrego efektu skrzynki.. Kilka krotne szpachlowanie i odtwarzanie pewnych prostoliniowyh kantów spowodowało że zeszło mi nad tym jakieś 8 godzin złurzyte 3 arkusze papier ściernego 360 i dużo cierpliwości a i tak jest jeszcze do poprawek. Jak widać mała przymiareczka całości z zbiornikiem paliwa nad którym będe się pastwił Chichot:D:D No to chyba by było tyle.

 

dscn9985kj3.jpg

dscn9986xi8.jpg

dscn9987tf7.jpg

dscn9988ox8.jpg

 

No i fotka orginału:

lkwscaniar5805axkarner0iy2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie nie Panikajo Padiut

 

Został przeciety w połowie i został dorobiony srodek poszerzając go na tyle na ile powinien być

dscn9995cm7.jpg

dscn9997fv2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to my z Andrzejem już się nie odzywamu

 

Fajnie fajnie... Tylko nie maluj nic, bo będzie za poważnie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spokojnie Pretorian.. każde komentarz i sugestia będzie mile widziana i niemyśl ze miałbym Ci ochote złotac pupe.. nic w tym sensie

 

Długo wczoraj walczyłem z zbiornikiem jak i z samymi łapami utrzymowywującymi zbiornik na miejscu.. Jak widać brakuje w zbiorniku jeszcze tylko małych wlewów i drobnych poprawek i zbiornik będzie na wyjsciowo do malowania. A potem będzie trzeba się zabrać za robienie stelarza pod zbiorniki :D:d

 

A teraz etap prac nad elementami nośnymi zbiornika ułożone według kolejności:

 

b6c556c5b25563f2med.jpg

dscn0005hg8.jpg

dscn0006vq5.jpg

dscn0007cd4.jpg

 

I myśle, że bez małej przymiarki by się nie obeszło

 

dscn0008zy9.jpg

dscn0010bs4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.