Skocz do zawartości

Scania R-ka 10x4 - Relacja z Budowy


MiloszKr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Można po prostu kupić zestaw kół i opon do euro- naczep np. na http://www.hobbyta.sklep.pl

 

Miłosz dajesz radę nareszcie coś widać

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Bardzo mi się podoba. A propos tych szerszych opon - super singli. Przejrzałem oferte Hobbysty i czy ktoś może mi udzielić informacji czy do tego zestawu opon do naczep są też felgi czy to są same opony??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Bardzo mi się podoba. A propos tych szerszych opon - super singli. Przejrzałem oferte Hobbysty i czy ktoś może mi udzielić informacji czy do tego zestawu opon do naczep są też felgi czy to są same opony??

 

Pozdrawiam

W zestawie są same opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna widocznie się nie sprzedawały, bo na pewno je miał...

 

A tak a'propos... Sorki Miłosz, że w tym temacie, ale pojawił się na allegro człowiek, który ściąga z KFS części... Absolutnie wszystko co KFS ma w katalogu. Ceny w złotówkach, więc całkiem nieźle... I przesyłka za friko...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a'propos... Sorki Miłosz, że w tym temacie, ale pojawił się na allegro człowiek, który ściąga z KFS części... Absolutnie wszystko co KFS ma w katalogu. Ceny w złotówkach, więc całkiem nieźle... I przesyłka za friko...

Pozdrawiam

To jest dobre dla kogoś kto nie może sam kupić w KFS'ie i trzeba uwzględnić to, że gościu dokłada swoją marżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna widocznie się nie sprzedawały, bo na pewno je miał...

 

A tak a'propos... Sorki Miłosz, że w tym temacie, ale pojawił się na allegro człowiek, który ściąga z KFS części... Absolutnie wszystko co KFS ma w katalogu. Ceny w złotówkach, więc całkiem nieźle... I przesyłka za friko...

A mozesz podac nick albo strone ktory koles zamawia czesci z KFS podaj na PW to niebedziesz zasmecal tego tematu chyba ze inni beda chciali to co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles co sprzedaje na Allegro zuwarzyłem że niektóre części ma tanie jak piasty do Scani ale na niektórych kładzie marze taką że mózg się lansuje i zdecydowanie taniej wyjdzie jak człowiek sobie sam zamówi.

 

Skyline na wszystkich trzech osiach skrętnych mam załorzone supersingle z szerokimi oponami.

 

Tutaj masz linkt jak mozna łatwo przerobić felgi Euro zwykłe na SuperSingle.

http://www.lkw-urbanski.com/proste_przerobki1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles co sprzedaje na Allegro zuwarzyłem że niektóre części ma tanie jak piasty do Scani ale na niektórych kładzie marze taką że mózg się lansuje i zdecydowanie taniej wyjdzie jak człowiek sobie sam zamówi.

 

Skyline na wszystkich trzech osiach skrętnych mam załorzone supersingle z szerokimi oponami.

 

Tutaj masz linkt jak mozna łatwo przerobić felgi Euro zwykłe na SuperSingle.

http://www.lkw-urbanski.com/proste_przerobki1.html

Dzieki napewno mi sie w przyszlosci przyda nietylko mi ale tez i innym modelarzom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Oj dawno nic w tym temacie się niedziało, a wszystko było spowodowanem obroną pracy dyplomowej i uczeniem się do matury. Ale wracam powolutku do normy:)

Na wszystkie elementy które mają być malowane połorzony jest baiły podkład Dorobiłem także przewód wyprowadzający spaliny z puszki do tłumika końcowego a także zrobiłem element trzymajacy rure wydechową.

A i zapomniał bym o przeróbce owiewki nad szybą .

 

img0007gv5.jpg

img0010pp9.jpg

img0013hm2.jpg

img0016ns9.jpg

img0018my4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie może być troszkę małostkowo w modelu, ale mam nadzieję ,że wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trakcie Przerabiania owiewki na karnerowską wersje mozolna i pracochłonna praca ale jak widać chyba z wprawy niewyszedłem

img0113ay0.jpg

 

Wojtek Tul coś Ty się szaleju najadł o jakim drobnostwie tutaj piszesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie Ci idzie a z prawy raczej nie wyszedłeś owiewka wygląda bajerancko i zgodnie z oryginałem oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o jakim drobnostwie tutaj piszesz ??

 

Hm, może chodzi po prostu o to, że tak niewielkie zmiany od ostatniej relacji nastąpiły... No, ale teraz to już pewnie prace ruszą pełną parą, czego ci życzę Miłosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również życzę Ci powodzenia w budowie Scani bo sam właśnie buduję tylko stara wersja pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.