Skocz do zawartości

Scania R-ka 10x4 - Relacja z Budowy


MiloszKr

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj kolego... Staraj się używać znaków interpunkcyjnych i dużych liter.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Słuchaj Moderatora Pretoriana i innych, Moderatorów oraz Administratorow. Wojciech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie tu się ostatnio dzieje ładne relacje, dużo ciekawych modeli ;) i to nie tylko plastikowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledzenie poczynań pewnej osobistości na forum ma już u mnie symptomy uzależnienia

A u mnie powoli przeradza sie w nerwice maniakalna...

 

Się Majek nie przejmuj, to sie leczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majek skory Ty już masz symptomy nerwicy maniakalnaj to co dopiero będzie jak rozpoczne budowe jeszcze wiekszego monstra Scani 12x4

 

Model powli nabiera kształtów i zaczynam wracać do swojego tempa.. egzaminy się skończyły JUPI !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egzaminy się skończyły JUPI !!!!!!!!

Ty to masz szczęście. Ja z modelami jestem zawieszony w czasoprzestrzeni do 15 lipca Narazie jedyne co robie związanego z modelarstwem to kupowanie modeli na zapas

 

A tak poza tym to model prezentuje się już naprawdę okazale. Zastanawiam się jak to będzie jak go skończysz Życze powodzenia w budowie i czekam na kolejną aktualizację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz szczęście. Ja z modelami jestem zawieszony w czasoprzestrzeni do 15 lipca Rolling Eyes Narazie jedyne co robie związanego z modelarstwem to kupowanie modeli na zapas Razz

 

A siedzenie na forum, to co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Przemek w sumie masz racje. Ale nawet nie wiesz jak bardzo ciągnie mnie, żeby sobie usiąść i coś podłubać w modelach.

A ja dłubie - tylko, że w książce od mikrobiologii, patofizjologii i diagnostyki laboratoryjnej - bo to mam w tym roku do zdania

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję, bo sam przez to przechodziłem (co prawda w trochę mniejszym stopniu, bo to jeszcze liceum)...

 

Na tym zakończmy offtopic, bo Miłosz nam chłostę sprawi :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wam tutaj złoje kufry i już nie będzie OT żartowałem

 

Pora powrucić do relacji z budowy. A więc dorobiłem pałąki do mocowania oświetlenia. Wyższy będę musiał skrucic z 5 mm bo jest za wysoki. Zrobiłem płyte za siodłem. A także zaczołem pofilować płyte ryflowaną przed skrzynką na nadkolach.

Fotki:

img1134ji8.jpg

img1135rb0.jpg

img1139fw5.jpg

img1136rk9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wiele osub martwiło się co jest z Scanią. A no od przed wczoraj powruciła na warsztat. Zabrałem się ostro od pomalowania kabiny białą bazą a zderzaka niebieską bazą.

Na kabinie powoli z taśmy 3M zaczynają powstawać szablony które potem zostaną wypełnione albo biała labo granatową farbą. Koniec zamulania.

Lecimi z fotkami:

img4442xm0.jpg

img4440qg7.jpg

img4443ie2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynają powstawać szablony które potem zostaną wypełnione albo biała labo granatową farbą.

Będziesz malował białą na białe tło

 

Ps.

Miłosz popracuj nad ortografią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucker93 jak narazie nie wiele sie wydarzyło. To co widać na fotce leży już od Niedzieli i nie mam możliwosci polakierowania dalej,siadł oring w aerografie i czekam na kolejny inny który kupiłem i w ten sposób lakiernicze postępy co do kabiny stoją. Jak dostane aero odpalam ostro sprzent.

 

img4749gk2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.