Skocz do zawartości

Merkava Mk II 1:35 Academy


Mirek66

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki mam ten piasek ale on jest o połowę grubszy od tego co dałem .

Na kadłubie też dam ten sam aby granulacja i struktura była ta sama .

Ale na 1 dam już inną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A słuchajcie ludziki. Ciekawe jakiej gradacji jest ten specyfik ?? Wygląda na dość miałki.

 

http://www.allegro.pl/item606065271_wysylka_gratis_200_gr_korund_mikrodermabrazja.html

 

Jest tu ktoś z Łodzi kto mógłby ewentualnie sprawdzić to organoleptycznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle trzeba będzie to zakupić, a jak będzie złe to się odsprzeda dla żony do pielęgnacji dłoni Do rzeczy. Na wieży zamontowałem praktycznie wszystko, gąski które miały iść na tył wanny zamontowałem na wieży. Dorobiłem muszkę do km, przyczepiłem także coś co ma przypominać worek na łuski w wkm-ie. Myślałem nad dorobieniem elektrospustów ale doszedłem do wniosku, że jestem za cienki . Dzisiaj walczyłem z kultywatorem Jutro dołożę osłony i gąski. Powierzchnie antypoślizgową na kadłubie chcę wykonać trochę jak na zdjęciu od Barthass'a z dość dużymi ubytkami. Aha przypomniałem sobie iż posiadam takich ludków jak Paweł. dlatego też dwóch zarzucę do wieży. To na razie wszystko. Jutro kolejny raport. Wszelkie opinie mile widziane.

 

Pzdr Mirek

 

31b59ca3ab2c8d38.jpg

7f178a4c817af895.jpg

3fb5da6024d0f8d4.jpg

1ea0a721e40727c9.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawdę cudownie ,a i widzę, że sprzodu zamocowałeś Nochri (tak nazywają te rolki rozminowujące, po naszemu to będzie"cudzoziemiec" ) we wczesnej wersji Degem Bet, super wyszedł, tylko szkoda, że Academy skopało trochę kształt samych rolek...

 

Jedyne do czego się przyczepię to :

-mocowanie liny- ten dziwny element , który znajduje się tuż przed zakończeniem liny na 2 i 3 zdjęciu, jak już wcześniej wspominałem czegoś takiego nigdy nie widziałem na Merkavie.

Tak powinno wyglądać mocowanie liny starego typu na Merkavie 2 ( jak widać koniec liny jest przy pomocy sznurka, bądź druta zaczepiony do ucha, służącego normalnie jako uchwyt do podnoszenia wieży):

 

mhk.jpg

 

-worek na puste łuski, jest zamocowany trochę za wysoko :

00782_1394878.jpg

 

To tyle jesli chodzi o błedy, ale po za tym powiem jeszcze raz Cudo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle na tych pałąkach zamocowane są osłony a kadłub też posypie

Barthass te ucho jest w instrukcji i dość mocno teraz przymocowane

spróbuje jutro je usunąć . Dobże że mi pokazałeś montaż lin za co

dzięki jutro poprawa . Worek wisi na Patafixie także do poprawy .

Rolki wiem ale nie chciałem już ingerować .

Jeszcze raz dzięki. Mirek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z przykrością chciałem oznajmić zakończenie projektu gdyż nie żadne RPG ani mina w PALESTYNIE czy LIBANIE tylko moja "suczka" :

7760711a1f9d0ed7.jpg

 

 

Doprowadziła do zbyt poważnych uszkodzeń kadłuba i dla tego z tego względu muszę przerwać prace nad modelem.

Jak zakupię druga MERK. i skleję do tego etapu co teraz to dam znać i wstawię fotki z postępu nad ukończeniem modelu

 

POZDRAWIAM Mirek

 

d11feaaab9112fb2.jpg

e02b9819435a6df6.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki pies

A tak serio - szkoda - ściągnęła "z wysoka?"

 

Ale - pogięte fartuchy boczne ładnie wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda modelu, eh.. ja bym sie chyba z mostu rzucił, współczuje - oczyiwiście to tylko "zamysł" z tym mostem

może zrobisz diorame jak "wdepnął" dosłownie w nukleara bo mina taka o chyba by go aż tak nie roz ...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Wunderpies, swoją drogą bardzo fajny ten owczarek, a i zniszczenia nie byle jakie, coś jak po spotkaniu z 60 kg heksogenu. A co z łańcuszkami na wieży i całą nią???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy za wsparcie

Wieża cała przeżyła 7 ogniw gąski połknęła .

Koła da się przykleić osłony trochę naprostować i po szpachlować

ale liny podtrzymujące zestaw przeciwminowy wcięło , oraz jest parę dziur w kadłubie . będę powoli ją łatał jak wyjdę trochę na prosto to pokażę .

Mirek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę co za strata..., a tak pięknie się zapowiadała z tym trałem przeciwminowym....

 

no cóż, pozostaje mi tylko powiedzieć "smacznego", konsumentowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te nasze zwierzaki. Na szczęście mój kot chce się tylko pobawic, nie bierze niczego na ząb, tylko łapką poprzesuwa.

 

Ale co by nie było tak źle, to masz świetny materiał na zniszczoną merkavę. Poszperaj w necie lub poproś naszych specjalistów o fotki takiej co wjechała na jakąś minę. Już jakiś projekt SF czyli merkava kontra T-90, Abrams czy inny potwór na gąsienicach. Ja bym niczego z tego "gryzaka" nie wyrzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te nasze zwierzaki. Na szczęście mój kot chce się tylko pobawic, nie bierze niczego na ząb, tylko łapką poprzesuwa.

Mój kot też jest niegroźny dla modeli

Pomysł ze zniszczoną Merkavą jest bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Troch mi to zajęło czasu i zjadło nerwów , co mogłem to podgrzałem po prostowałem zaszpachlowałem oraz dorobiłem uchwyty ramkę i siatkę resztę posklejałem jak się dało i wygląda tak jak wygląda.

Następnym etapem będzie posypanie kadłuba oraz zagruntowanie i sprawdzenie gdzie jeszcze trzeba do szpachlować.

Na razie to wszystko jutro kolejny raport.

POZDRAWIAM Mirek

 

e4ecb4814f956c01.jpg

fae6621399a5f13e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.