Skocz do zawartości

projekt Tygrys


rObO87

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich przemyśleniach i rozważaniach zdecydowałem się rozpocząć prace nad tym projektem. Będzie on polegał na wykonaniu kilku wersji tego niemieckiego czołgu wg. zasady jeden front jeden czołg. Czyli na pewno wersja z Tunezji, Rosji, Normandia.

 

Na I ogień idzie taka wersja:

 

tygrys-pudlo1.jpg

 

Lada dzień zaczynam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, farciarz... Fajny modelik ;) Zazdroszczę posiadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj piękniusi ten Tiger u mnie też on czeka sprowadzony z Deutschland, ale zaraz zaraz, czy ktoś podszył się pod nick Robo87 ??? I buduje Pzkp..... jak on określa???

 

Pozdrawiam.

 

EDIT: Osz Ty defetysto jeden, ale dobra siedzę cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich przemyśleniach i rozważaniach zdecydowałem się rozpocząć prace nad tym projektem. Będzie on polegał na wykonaniu kilku wersji tego niemieckiego czołgu wg. zasady jeden front jeden czołg. Czyli na pewno wersja z Tunezji, Rosji, Normandia.

 

 

No kolejny tygrys, i tak trzymać, trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska dziś 1.04 spójrzcie czasem na kalendarz.

Dla nie wtajemniczonych 1.04 to : Prima Aprilis

Chociaż ja się nie nabrałem

Jakby to była prawda to byś ten post pisząc musiał być na haju albo cegła ci spadła na głowe

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMA APRILIS

 

 

Myślicie, że zrobiłbym taki model? Nigdy w życiu

 

btw. przy okazji ciekawe zjawisko zaobserwowałem, współczynnik odpowiedzi w tym temacie wynosi:

0,583 posta na godzinę

a w temacie "projekt LVT-2":

0,083 posta na godzinę

 

W każdym razie jeśli niemieckie sprzęty, to tylko Die Bundeswehr

 

Shermany górą, precz z panzerqnrf03q3tgt3g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMA APRILIS

hehehe to kolega wprowadził watek chumorystyczny na forum i to jeszcze w dziale pojazdy wojskowe.

Super pomysł, pochwalam zawsze kreatywne myslenie.

A apropo wspolczynika.

Zagladam w ten watek tylko fotka z pudelka, czyli nuda.

A tyle postów od razu powstaje.

Fakt, mezczyzni to wzrokowcy wystarczy ladny malunek tygrysa i o...

Co by bylo gdybys wkleil tu jakas smukla rakiete

Pozdrawiam i gratuluje, wiecej takich modeli(ek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w temacie "projekt LVT-2":

Co to jest "projekt LVT-2" ?

Ach, słodka ignorancja

Wniosek prosty - wystarczy zatytułować temat po innemu niż państwa OSI, Aliantów Zachodnich i ZSRR, Abrams i już macie prawie 100% szans że moderator tam nie zajrzy i można spokojnie przez wiele dni szaleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tematr założony jeszcze 31 marca, tak więc jakość żartu spadła - bo data założenia nadała mu wiarygodności. A sztuka polega na tym, aby 1.04 założyć topic/zrobić żart i ktoś się na niego nabierze, mimo że wie że to prima aprilis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEER, przestaw swoją strefę czasową w PROFILU Nadal masz GMT+1, a teraz mamy GMT+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buu, toż nawet w mojej komórce się strefa sama przestawiła a tutaj nie ;D? I czemuż mamy przykład tylko z biednym Kaliningradem i RPA a Polski nie ma ? :(

 

Post scriptum - ważne że Polska 10:0 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.