Jump to content
dweler

BRDM (prawie)2 Dragon 1:35

Recommended Posts

witam

kolejny model to BRDM 2,no prawie bo to luzna przerobka z dragonowskiej trojki.model relaksacyjny i bledny merytorycznie ale dobrze sie przy nim bawilem bo to pierwszy wspolczesniak gdzie przy okazji przekonalem sie ze jest to trudniejsza dziedzina pancerki.szczegolne podziekowania i zgrzewka browara dla Pawła Czarnockiego za dostawe wiezy.warsztat:

viewtopic.php?t=13219&start=30

foty

DSCN1271.jpg

DSCN1274.jpg

DSCN1274.jpg

DSCN1276.jpg

DSCN1278.jpg

DSCN1277.jpg

DSCN1285.jpg

DSCN1287.jpg

DSCN1290.jpg

DSCN1294.jpg

DSCN1296.jpg

Piękny model fajnego pojazdu - aż się chce go zrobić (ale bez areo ciężko...)

Mam pewne "ale" do niektórych miejsc, ale skoro relaksacyjny to

Liczę na kolejne współcześniaki

Świetny malarsko! Ten "stłamszony" kamuflaż prezentuje się znakomicie. Brudzenie ze smakiem i wyczuciem, efekt powalający. Rainsy na biedronke?

Super wykonanie i model, jedyne "ale" to błędy Dragona, które trzeba poprawiać we własnym zakresie.

Pozdrawiam

Wypas.

Piękny, no i polski

Użyłeś tych farb o Ci sugerowałem?

PS Zabierz go może na konkurs w Warszawie w listopadzie (jak będzie...), będzie tworzył piękną grupę razem z moim Twardym i MTLB

Ten "stłamszony" kamuflaż prezentuje się znakomicie.

W którym miejscu ?

Podstawowy kolor owszem, jest wyblakły i bardzo fajnie to wygląda, ale plamy kamo są stanowczo za bardzo wyraziste.

Pzdr

Mnie powala na kolana dbałość o szczegóły , ogólne dopieszczenie modelu . Widać wkład pracy włożony w to dzieło poprostu pięknie

Model relaksacyjny ale bardzo bardzo przyjemny dla oka.

Brudzenie stonowane takie jak lubię, kolory kamo moim zdaniem idealne dobrane. Jednym słowem jest na co popatrzeć.

Podstawowy kolor owszem, jest wyblakły i bardzo fajnie to wygląda, ale plamy kamo są stanowczo za bardzo wyraziste.

Pzdr

Właśnie nie są, a kolory stonowane dokładnie tak jak powinny być na tym typie pojazdu, który nie walczył, do którego pomalowania użyte pewnie były lepsze jakościowo farby i którego dostępne zdjęcia są w dobrej jakości w odróżnieniu od wozów wojennych.

bo to luzna przerobka z dragonowskiej trojki.model relaksacyjny

No bajera na 102 fajerki !! Fajoski !! Kurcze piszesz, że to model relaksacyjny. To jakie cudo by wyszło gdybyś się solidnie przyłożył ??

siema

dzieki za komentarze,fajnie ze sie podoba.

Rainsy na biedronke?

nie.z mocno rozcienczonych akryli,bezowej,brazowej i zielonej,naniesione w postaci smug i po delikatnym podeschnieciu roztarte patyczkiem do uszu

Użyłeś tych farb o Ci sugerowałem?

oczywiscie

Kurcze piszesz, że to model relaksacyjny. To jakie cudo by wyszło gdybyś się solidnie przyłożył ??

no relaksacyjny bo nie spianlem sie pod wzgledem zgodnosci konstrukcji z orginalem.a brudzenie eksperymentalne,skoro sie podoba to eksperyment udany.

pozdro

Pzdr

Właśnie nie są, a kolory stonowane dokładnie tak jak powinny być na tym typie pojazdu, który nie walczył, do którego pomalowania użyte pewnie były lepsze jakościowo farby i którego dostępne zdjęcia są w dobrej jakości w odróżnieniu od wozów wojennych.

Jeśli mój monitor nie kłamie to kolory są OK. Farby te robi ( dokładnie taki zestaw) dla naszego wojska, Polifarb Cieszyn albo Włocławek

Poza, jak wspomniales merytorycznymi uchybieniami...super

ojoj,nie pamietam i nie mam mozliwosci teraz sprawdzic ale sa takie same jakich uzyl stroju do mtlb i twardego,mozesz w jego relacjach poszukac albo napisac do niego na pw. to bardzo sympatyczny kolezenski modelarz wiec na pewno pomoze

qwert a nie możesz sobie znaleźć ? dweler nawet jeśli pamięta to cena na bank się zmieniła, model poza tym trudno dostępny jest.

Współczesny, Polski, Świetny

(trochę te numerki za bardzo pisane, ale mało widoczny drobiazg)

qwert cos kolo 90 zeta dalem

qwert cos kolo 90 zeta dalem

A już znalazłem kosztuje 160 coś złotych. z firmy DRAGON