Skocz do zawartości

[Galeria][BF2]Mała szkarada... P.23B Karaś, 1:72


jachud3

Rekomendowane odpowiedzi

Po pięknym Spicie P@wła, drastycznie obniżę poziom galerii w projekcie Barwy Forum 2. Niejako przymuszony przez rodzicielkę ("zrób mu zdjęcia, taki śmieszny jest...") zamieszczam galerię tej mojej poczwary. Dla mnie jest to jedna wielka porażka, ale... zawsze jest jakieś ale sukcesem tego modelu są kalki. O dziwo Hellerowska kalkomania się świetnie (jak dla mnie) nałożyła, a jeszcze pomaltretowana Humbrolowskim Decalfixem ładnie siadła. Wszystkie kalki są zestawowe, oprócz 'tygryska' który jest z zestawu Techmodu (dzięki krzychu-onisk ).

Wątek warsztatowy TU.

A teraz czas na mojego potworka :

 

DSC03566.jpg

 

DSC03569.jpg

 

DSC03570.jpg

 

DSC03574.jpg

 

DSC03578.jpg

 

DSC03580.jpg

 

DSC03586.jpg

 

DSC03589.jpg

 

DSC03593.jpg

 

DSC03595.jpg

 

DSC03599.jpg

 

DSC03602.jpg

 

DSC03604.jpg

 

DSC03607.jpg

 

DSC03610.jpg

 

DSC03613.jpg

 

DSC03616.jpg

 

DSC03620.jpg

 

DSC03621.jpg

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pięknym Spicie P@wła...

 

Dziękuję. Ale spitowi daleko do piękności.

 

Za to Karaś bardzo ładny. Nie wiem dlaczego uważasz, że to porażka. Bardzo ładne brudzenie, Poza okopceniami (wydają mi się takie lekko pomazane ) nie widzę rzeczy do których mógłbym się przyczepić.

 

Ogólnie Bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydają mi się takie lekko pomazane

Hmmm, no nie wyszły mi, fakt Robiłem je na szybko i źle pościerałem gumką

miodzio
Za to Karaś bardzo ładny.

Wszelakich komentarzy się spodziewałem, ale na pewno nie takich

Nie wiem dlaczego uważasz, że to porażka.

Powiedzmy, że modelarz, który składał model, zawsze wie, gdzie zrobił koszmarne błędy i to go męczy do końca

 

Dzięki za opinie!

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle . Dam może mały pomysł na jaki kiedyś wpadłem klejąc model z wypukłymi liniami podziału. Bierzesz czarną kredkę albo ołówek. Ostrzysz go i bokiem tego stożka zatemperowanego rysujesz po linii. Na jasnych powierzchniach wychodzą równiutkie linie , na ciemniejszych są trochę gorzej widoczne. Spróbuj, może Ci się spodoba. Już tak nie robię bo nie mam modeli z wypukłościami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam może mały pomysł na jaki kiedyś wpadłem...

Super! Muszę wypróbować... a najbliższy model w mojej poczekalni z wypukłymi liniami to... P.11c Mastercrafta także wrześniowa kolekcja się rozrośnie

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najbliższy model w mojej poczekalni z wypukłymi liniami to... P.11c Mastercrafta

pzdr.

 

Nooo, przy 11ce nie ma tak dużo linii na kadłubie, możnaby je przeryć...skrzydło to masakra, ja bym się za to nie brał;) Ale czekamy na relację, bo czemuby nie

A Karasek wspanialy, nie wiem czemu narzekałeś. Kabinka też cacy.

No, oby tak dalej z Wrześniem!

I pozdrowienia dla Mamy Pokaż jej Brewstera Buffalo, zobaczymy co powie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, przy 11ce nie ma tak dużo linii na kadłubie, możnaby je przeryć...skrzydło to masakra, ja bym się za to nie brał;) Ale czekamy na relację, bo czemuby nie Smile

 

Jachu ma do tej P.11-tki blachy, (parta z tego co pamiętam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Karasek wspanialy, nie wiem czemu narzekałeś. Kabinka też cacy.

Dzięki!

 

A co do P.11 to kupiłem sobie, bo każdy modelarz powinien mieć tą konstrukcję... a że wyczaiłem blachy Parta do tej antyjedenastki to trochę pokombinuję... ale to jest historia, która rozegra się w dalekiej przyszłości ;>

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.