Skocz do zawartości

Zadajemy pytania... Dostajemy odpowiedzi i pomoc...


krzychu-onisk

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy takie mam pytanko o F-117 w skali 1:48. Co polecacie Academy, Italeri czy Tamiyę. Jest chyba jeszcze Revell przepak Monogramu ale to chyba stary model wiec go nie biorę pod uwagę.

Podejrzewam że padnie na Tamkę, wiem relacja cena/jakość itp. Ale i tak chyba rzaden z nich jest raczej nieosiągalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tazman79 napisał:

Czy miał ktoś do czynienia z produktami tej firmy?

77605_rd.jpg

 

Mam golonki od nich do J-10C/CE wyglądają bardzo zacnie. Inne zestawy, które posiadam do J-10 również bardzo ładny detal do tego ostry i brak widocznego prążkowania (warstw druku). Ogólnie fajne ale także kosztowne zabawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, mirage3 napisał:

 

Mam golonki od nich do J-10C/CE wyglądają bardzo zacnie. Inne zestawy, które posiadam do J-10 również bardzo ładny detal do tego ostry i brak widocznego prążkowania (warstw druku). Ogólnie fajne ale także kosztowne zabawki...

Zamówiłem na próbę golonki do MiGa-29 właśnie, ponieważ szukam alternatywy dla produktów Tempmodels, które są ciężko dostępne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2026 o 12:22, greatgonzo napisał:

Nie sposób nie spytać jakie?

Co bym nie wymyślił to i tak będzie źle więc się nie będę próbował uzewnętrzniać. Poprostu jakoś mi ta firma nie pasuje. Koniec, kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne moje męczące pytanie. 

Ostatnio Hobby2000 wznowiło fajny temat mianowicie Hawker Typhoon Mk.I  "Car Door". W jednej z edycji nr kat 48045 jest jedno bardzo interesujące  malowanie naszego pilota latajacego w 1943roku w 183 Sqn RAF F/O Eugeniusza Gottowta. Pytanie tyczy białego poziomego pasa na kadłubie, na wysokości wydechów, praktycznie od kołpaka śmigła aż do drzwi kabiny. Co to za pas, do czego służył (jakiś rodzaj szybkiej identyfikacji), czy był często stosowany itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
15 godzin temu, jmx62 napisał:

I kolejne moje męczące pytanie. 

Ostatnio Hobby2000 wznowiło fajny temat mianowicie Hawker Typhoon Mk.I  "Car Door". W jednej z edycji nr kat 48045 jest jedno bardzo interesujące  malowanie naszego pilota latajacego w 1943roku w 183 Sqn RAF F/O Eugeniusza Gottowta. Pytanie tyczy białego poziomego pasa na kadłubie, na wysokości wydechów, praktycznie od kołpaka śmigła aż do drzwi kabiny. Co to za pas, do czego służył (jakiś rodzaj szybkiej identyfikacji), czy był często stosowany itp?

Oznakowanie szybkiej identyfikacji samolotów grających Niemców w ćwiczeniach Spartan w marcu 1943 w ramach przygotowań do inwazji. Oprócz tych białych pasów był jeszcze czarny kołpak śmigła i spód lewego skrzydła.

Edytowane przez Wymysl
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.