Skocz do zawartości

Cushman 53 Airborne 1/72 budowa od podstaw


Marudek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

krzychu-onisk - no właśnie - jak mogłeś . Co myślisz o skuterze?

 

Michalw Wielkie dzięki za świetny link do NKL-26. Co prawda planuję budowę RF-8, ale te materiały też mi się pewnie kiedyś przydadzą. RF-8 to mniejsza, nieopancerzona wersja aero sań. Wyglądem przypomina dwuosobowy kosz motocyklowy - i właśnie dlatego tak mi się spodobały. Gdybyś miał jeszcze jakieś materiały na temat RF-8, to będę bardzo wdzięczny jeśli mi je udostępnisz

 

LordDisneyland Dzięki za ciekawego linka. Widziałem to zdjęcie w wątku "Zdjęcia unikatowe, ciekawe i takie sobie", ale myślałem, że to jakaś garażowa produkcja dla Pana Samochodzika . Lubię takie dziwactwa, ale na razie skupiam się mniej więcej tylko na II Wojnie. Więc gdybyś znalazł gdzieś fotki/plany wijskowych motorów z tego okresu, to będę wdzięczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tylko pamiętaj, żeby miała 48 gwiazdek, a nie 50, bo i takie zdarzało mi się widzieć u drugowojennych odtwórców.

Erolek - Wiem wiem Taką 90x150cm mamy do obozu - oczywiście z odpowiednią ilością gwiazdeczek. Widziałem fotkę z tegorocznego D-Day Hell, gdzie rekonstruktor miał naszywki 82DPD a na garnku wymalowane oznaczenia z "Kompanii braci", czyli 101DPD - na dodatek niepoprawnie) A Twoja fotka extra (rozumiem, że 1 SBS:)) To tyle rekonstruktorskiego offtop'u ;)

 

Marudku - czekamy na postępy

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Powinieneś arthurowi piwko postawić za podpimpowanie nicka ;)

 

O nieeee! Ja z bóstwami Babilonu nie chcę mieć nic wspólnego

 

A tak poza tym, model jest już prawie skończony. Skończyłem krzaczek/drzewko, trochę wysokiej trawy itp. Jeszcze muszę tylko popracować nad naszywkami z symbolem 82 DPD. Zresztą zobaczcie sami:

 

DSC02642.jpg

DSC02698.jpg

DSC02700.jpg

DSC02702.jpg

DSC02706.jpg

DSC02707.jpg

DSC02708.jpg

DSC02710.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andrzeju za doping i zawsze cenne uwagi!

 

piotrek2142 - drzewko robiłem podobnie jak to jest opisane na Armoramie (tu na forum w temacie, który zdradza tajniki budowy elementów makiet, jest link do tego). Po prostu kilka drutów skręciłem razem, na to starym pędzlem nałożyłem zabarwiony na brązowo gips. Potem w kroplę Wikolu sypałem posypkę, której normalnie używam jako trawy. W ten sposób zrobił się okruch, którego starałem się zanadto nie zbijać/zgniatać. Następnie masę takich okruchów przyklejałem kolejno do konarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.