Skocz do zawartości

P-47D-30 THUNDERBOLT 1:72 Revell


dawid xd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dawid xd można wiedzieć czym szpachlujesz?

 

Krzyśku jasne, że możesz wiedzieć. Szpachluje jak na razie szpachlówką Revell Plasto. Ale już się kończy i mam już zakupioną (nie otwartą) szpachlówkę Humbrola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to urok srebrnego plastiku, ale udowodnisz nam dawidzie gładkość przejścia dopiero po pomalowaniu podkładem. I błagam spotkaj się z tym kolegą i wrzucaj lepsze zdjęcia, bo tych nie da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Łopaty już przyczepione na stałe ??

 

Nie łopaty nie są jeszcze na stałe. To tylko przymiarka jak będzie się prezentowało. A czemu pytasz?

 

Tak myślałem, żeby nie dawać podkładu, nie dawałem jeszcze do niczego co malowałem i dobrze wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wykonać rdzawy kolor??

Chodzi na instrukcji o pkt 13. Pisze, że trzeba tam dać rdzawy kolor... Pomieszać czerwony z jakimś kolorem?? (tylko jakim)???

 

12552rev41556.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=6&przedm=483425

kupić farbe w tym kolorze

nie koniecznie tej firmy

 

Kolego Model Fan... Jak bym miał modelarski w mieście to owszem. Ale na razie muszę pomieszać, mało jest tego do pomalowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=6&przedm=483425

kupić farbe w tym kolorze

nie koniecznie tej firmy

 

Kolego Model Fan... Jak bym miał modelarski w mieście to owszem. Ale na razie muszę pomieszać, mało jest tego do pomalowanie.

nie rozumiem jak mogłeś zacząć robić model bez odpowiedniego zaopatrzenia się w farby

a i jest jeszcze net nie musisz wychodzić nawet z domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu kupować oddzielnie każdego koloru - rdzawego używa się minimalnie. Biorę kapkę czerwonego, potem żółtego robię jakiś tam pomarańcz a potem dodaję czerni i gotowe. Z samego czarnego i czerwonego to raczej brązy wychodzą - ale też może być. Do tego dodaję często srebrny aby uzyskać lekko metaliczny połysk. W dodatku produkując rdzawy ten sposób można dozować intensywność. Jakoś nie wyobrażam sobie rdzawego na każdym modelu w tym samym odcieniu.

Jak wyjdzie przypadkiem za intensywnie - można zgasić washem, albo wręcz przeciwnie - zrobić washa w pomarańczu (ale to to akurat teoria i osobiście nie testowałem)

 

Dawid - i te zdjęcia... postaraj się troszkę plis Też właśnie dłubie dzbanka i z zainteresowaniem przyglądam się Twoim poczynaniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.