Skocz do zawartości

"Gewohnheit" - 1:72


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dość spontaniczna praca.

Przeglądając wczoraj papirusy o walkach w Normandii i o Berlin, znów coś wykrzesałem.

Tytuł "Gewohnheit" - w wolnym tłumaczeniu to - przyzwyczajenie.

 

Użyłem modelu Revella, który to przewalał się z lewa na prawo, zawsze ustępując pola tygryskom dragona.

W modelu dokonałem kilku modyfikacji, które widoczne sa na zdjęciu tegoż.

Wyrwałem od potomka konika i jakies działko, które to pociachałem, by sobie upchnąć na klocku.

Wojak idący z miotaczem nie jest ostatecznym el. scenki(być może się zmieni...a może w ogóle zniknie, nie wiem, wyjdzie w trakcie)

Także zaczynam:

ResizeofDSCF5019.jpg

ResizeofDSCF5020.jpg

ResizeofDSCF5021.jpg

ResizeofDSCF5022.jpg

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klacz nie będzie bezpośrednio pod gąsienicami, na to wszystko przyjdzie gleba właściwa.

Jakby było odsunięte od zwierzęcia to wtedy widać, że rozjechany wóz a potem zwierzak.

To są na to teorie?

Zerknij na zdjęcia konwojów po nalotach ;)

Sianko, dzięki, oglądałem czas spory.

 

 

Dorzuciłem większych gratów, na malućkie przyjdzie pora po dodaniu gleby właściwej i zasianiu gdzieniegdzie trawki, bo ziemie chyba zrytą zrobię...jak to po nalocie.

 

ResizeofDSCF5026.jpg

ResizeofDSCF5027.jpg

ResizeofDSCF5028.jpg

ResizeofDSCF5029.jpg

ResizeofDSCF5030.jpg

ResizeofDSCF5031.jpg

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są na to teorie?

Zerknij na zdjęcia konwojów po nalotach ;)

No jeśli mówimy o nalocie to ok, wtedy wszytko się miesza. Ja miałem na myśli "normalnie" padniętego konia albo zabitego w strzelaninie gdzie jest zachowana kolejność: koń a za nim wóz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki.

szlachcik1, nie ma być..wiesz co z głupia frant na fotkach warsztatowych to dojrzałem, że są zbyt ostre te odlewy...dziś miałem to podpiłować, oczywiście nie podpiłowałem, a złapałem się za aerek...teraz to skrobię i spróbuje pomazać.

 

Szkapa nie jest biedna, jak to gdzie indziej ładnie napisano..."luzuje" się ;)

 

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasiadam przed monitorem i podziwiam, a raczej podpatruje . Mój kociak przy Twoim zapewne wypadnie blado, ale jak się wzorować to na najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Ludzie ogarnijcie się temat warsztatowy sprzed 3 lat!!!!!

Jakub 97 przestań nabijac posty na starych tematach Tutaj nikt nie ocenia cię ich ilości

Poza tym jakbyś dobrze poszukał to byś wiedział że ten temat ma już galerie Galeria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.