Skocz do zawartości

Fall Weiss - Inwazja na Polskę 39` 1:35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O ile dobrze pamiętam pisząc rok w skrócie apostrof stawiamy przed skróconym rokiem, więc powinno być '39, a nie 39'

 

Swoją drogą Rafale - malujesz jak zwykle efektownie tylko czy pojazd, który dosłownie chwile wcześniej rozpoczął Fall Weiss nie jest zbyt mocno styrany? Ale to Twój model, a tylko moje wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrażeniem!!! Świetnie to wszystko wygląda. Doskonała historia się ułożyła. Można ją zatytułować "Przyszła kryska na matyska". Czołg, który chwilę wcześniej rozbił polskie pozycje został unieruchomiony na minie.

 

Tylko ta flaga... Jakoś tak w dziwnym miejscu jest, tzn. po stronie, gdzie najmniej się dzieje chyba i diorama idzie "pod górę". Na pewno tutaj chcesz zrobić jej "front"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

nie jest zbyt mocno styrany?

przez styrany masz na myśli kurz i błoto na tanku?

Czy uszkodzenia po wejściu na minę?

Co ten gościu podnoszący ręke ma na niej?

szmate/bandaż

 

Wygieła by się tak?

pewnie nie, nie wyginały się żadne..a wszystkie koła miały rozerwane opony.

Trawy rosły w lewą stronę, a krzaki w innym miejscu.

 

Radek, nie doczekałem się na orzełka(replikę) z II RP, bo ten chciałem wpiąć.Zasadniczo to ja "strony" dioramki nie wykonywałem, a odbiór to już inna historia.

 

thx&p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Trochę stary temat ale skoro ktoś go odkopał to i ja skorzystam.

Jako ,że wczoraj próbowałem na swoim zrobić równie cienkie obicia(wielkość pędzla nie ma znaczenia czy to 000 czy 0 to praktycznie to samo )czasami wychodziły a czasami nie. Farba po pomalowaniu wygładzała się , linie zamiast tak jak u Ciebie powinna być szorstka. Wydaje mi się ,że jest to różnica w farbie która jest zbyt mokra. Czy winą tego jest jakość powierzchni ,albo to ,że przez pewien czas używałem z lenistwa(nie popłaca) do tego Vallajo Air? Przykleję również pytanie , czy farby Lifecolor różnią się od pozostałych czymś w szczególności ,czy jest to po prostu dobra reklama?

Z góry dzięki za odpowiedź

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Kolejne Cacko. Jedno ALE, czy ta podstawa musi być jak cokół? To chyba nie jest pomnik poświęcony armatce Bofors?

 

Czy Bofors ma kamuflaż trójbarwny? :>

Z tego co się przyjrzałem, to jest to 3. barwne kamo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę stary temat ale skoro ktoś go odkopał to i ja skorzystam.

Jako ,że wczoraj próbowałem na swoim zrobić równie cienkie obicia(wielkość pędzla nie ma znaczenia czy to 000 czy 0 to praktycznie to samo )czasami wychodziły a czasami nie. Farba po pomalowaniu wygładzała się , linie zamiast tak jak u Ciebie powinna być szorstka. Wydaje mi się ,że jest to różnica w farbie która jest zbyt mokra. Czy winą tego jest jakość powierzchni ,albo to ,że przez pewien czas używałem z lenistwa(nie popłaca) do tego Vallajo Air? Przykleję również pytanie , czy farby Lifecolor różnią się od pozostałych czymś w szczególności ,czy jest to po prostu dobra reklama?

Z góry dzięki za odpowiedź

Oj, nie zaglądałem tu, sry.

 

cloner 16, seria air jest bardzo rozrzedzona, przez to może powstawać problem. Ja jeśli używam to tylko Model Color albo Game.

 

Lifecolor - mnie one nie pasują, do jakichś detali jedynie używam.

 

Armatka została jednolicie przemalowana, robiłem test kolorystyczny.

 

Mierzu, zbieram zestawy - mam nadzieję, że niebawem.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.