Skocz do zawartości

[STANDARD] JAK 1-M "Luftwaffe" Mister Craft


error.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś dziewczyna przekonała mnie do wzięcia udziału w tytm konkursie kupując mi na mikołaja ten model:

 

1003782r.jpg

 

In-box:

 

1003785kl.jpg

 

1003786d.jpg

 

1003787g.jpg

 

1003788d.jpg

 

1003789.jpg

 

1003793.jpg

 

1003794b.jpg

 

1003795f.jpg

 

Model będzie zrobiony prosto z pudła. Nie czuję presji, żeby zdążyć w terminie, ale chyba musiałbym być wyjątkowo zdolny, żeby się nie wyrobić :P

 

Od razu prośba. Zna ktoś jakieś inne kalki niż pudełkowe do tego modelu? Chcę, żeby był w barwach luftwaffe, ale patrząc na jakoś kalek może być bardzo ciężko je położyć.

 

No to znikam oglądać model ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiele kalkomanii do zastępowania nie masz, może po prostu wystarczy dobrać skądś krzyże i swastyki i tyle.

 

Na wp.scn.ru malowania z Twojego modelu sa potwierdzone, bez żadnych numerów, tylko znaki przunależności, więc sądzę, że sprawa jest dość prosta.

 

2_1_a1.jpg

 

2_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie..

 

Legenda głosi, że nawet ślimaki zbudowały Yaka szybciej ode mnie

 

PiotrA, Mikele, dumapolski, Milos Varak - dzięki za -pomoc i dodanie otuchy

 

PsychoSpider:

 

Przy próbie złożenia połówek kadłuba chyba zrozumiałem dlaczego ;d Mój też powoli zaczyna zataczać kręgi nad koszem na śmieci

 

sobiemir:

 

Z tego co się orientuje trochę się różnią - np sposobem łączenia części skrzydła. Te PTS-u są lepsze od Master Crafta, ale to tylko dlatego, że nie może być już nic gorszego od Mastera

 

Pierwsze próby złożenia kadłuba. Już na oko widać mistrzostwo spasowania POLSKIEGO modelu:4

 

1003816j.jpg

 

Odkryto nowe kratery na ziemiiiiii, a dokładniej na moim Jaku nieboraku:

 

1003818m.jpg

 

Po długiej dyskusji udało się wyprostować niektóre rzeczy:

 

1003824.jpg

 

I jeszcze raz mistrzowskie spasowanie:

 

1003825z.jpg

 

1003826gj.jpg

 

Wspominałem już, że szyba jest za mała, żeby przykryć cały otwór na zdjęciu?

 

Tablicy przyrządów nie da się wkleić bez ogromnej szpary w połówkach kadłuba. Jeśli ją spiłują to kalkomania zegarów będzie zbyt duża etc, itd, itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłączam się do życzeń. Pewnie gdyby nie konkurs, to ten Jak dawno zostałby przebazowany do kosza . A co do tablicy, to spiłuj ją na równo, z kalkomanii wytnij zegary i naklej je na odpowiedni pomalowaną tablicę. Znając MC, to i tak są błędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są po prostu modele, które aż się proszą o klasę OPEN. Przy Standard ciężko będzie coś z Jaka wyciągnąć. Sukcesy mogą pojawić się przy pewnym stopniu zaangażowania - patrz oba Jaki w klasie Open. Narzekanie na spasowanie powinno być zabronione regulaminem, bo to nie jest konkurs tzw. wiodących producentów - i brak spasowania to swoisty znak firmowy. Ale i tak kibicuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.