Skocz do zawartości

SdKfz 251/20 AFV 1/35


badger

Rekomendowane odpowiedzi

No więc stwierdziłem że koniec zabawy z tym modelikiem. Zbytniej chwały mi może nie przynosi, ale nie ma dużo tych modeli ze zrobionym poprawnie generatorem, czyli krótko poprawnie zrobionych 251/20.

 

Zmianarozmiaru001.jpg

Zmianarozmiaru002.jpg

Zmianarozmiaru003.jpg

Zmianarozmiaru004.jpg

Zmianarozmiaru005.jpg

Zmianarozmiaru006.jpg

Zmianarozmiaru007.jpg

Zmianarozmiaru008.jpg

Zmianarozmiaru009.jpg

Zmianarozmiaru010.jpg

Zmianarozmiaru011.jpg

Zmianarozmiaru012.jpg

Zmianarozmiaru013.jpg

Zmianarozmiaru014.jpg

 

A tu moja obecna powiększona kolekcja hanomagów

 

Zmianarozmiaru016.jpg

 

Można spokojnie sie wypowiadać temacie UHU, oczywiście jak ktoś uzna że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Można spokojnie sie wypowiadać temacie UHU, oczywiście jak ktoś uzna że warto.

Jak napiszę że piękny będzie to banał - ale nic innego nie przychodzi mi do głowy

 

Zbytniej chwały mi może nie przynosi

A to czemu

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa wyszła bardzo ładnie i poprawnie merytorycznie , zresztą pisałem to na warsztacie, ale dlaczego Jacku nie pochwaliłeś się tym Drillingiem, przecież on tak fajniuśnie wygląda. Obfotografuj go i zapodaj do osobnego wątku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna futurystyczna jak na swoje czasy maszynka. No i bardzo fajnie pomalowana. Modulacja pierwsza klasa

Zacieki na tylnej ściance reflektora to oleje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję kolegom za pozytywne opinie co świadczy o tym że "trud" (chociaż nie ukrywam że modelarstwo sprawia mi przyjemność) włożony w budowę na marne nie poszedł. Pozytywny odbiór UHA-cza wymusza na mnie stworzenie małej winietki.

 

Jakub ten Drilling to taki sobie jest nie wiem czy forum wytrzyma jak bym go pokazał (robiony dość dawno temu bez chemii - czyste malowanko humbrolami jeszcze).

 

Co do modelu to są tacy wśród komentujących którzy robili ten model. Wiedzą więc że troche pracy trzeba włożyc żeby popasować same części, że o poprawianiu producenta modelu nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badger, abstra:bip:ąc od malowania (bo nie mnie oceniać "magików światłocienia", czy innych technik) - zrobiłeś "kawał dobrej merytorycznej roboty". I bardzo dobrze, że wychodzi Ci łączenie poprawionych detali z malowaniem. Czuć, że UH-acz jest wykonany na poziomie "jotki". Jeszcze trochę i będzie lepiej. Chociaż chciałeś zunifikować dziada kolorystycznie (jak mniemam), to i tak ja tu widzę zbiór misternych detali, które by można prezentować w oddzieleniu od samego Hanomaga (choćby refklektor jest takim "modelem w modelu"). Smaczek .

 

P.S. Podstawka musową jest .

P.S. 2 Nie żebym coś sugerował, ale każdy "wirtuoz" powinien jedyneczkę popełnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał .... i ty Brutusie przeciwko mnie ale pewnie coś racji w tym jest.

Kazio - jedynki czekają w pudłach na swoją kolej. Przyszła kolej na lotnictwo bo mam pewne zobowiązania. Sturmtiger w międzyczasie do zrobienia. Później dwa ambitne projekty - 17cm na podwoziu KingTiger (wreszcie zrobili friule) i wrak hetzera. Potem zrobię jedynkę Ausf A, czyli koniec przyszłego roku.

W każdym razie dziękuję za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku - właśnie czekam na tę zapowiadaną Twoją czwórkę z bebechami, pokaż zanim sie trwale pozbędziesz, może w Bytomiu.

Adam - ze schowkami to długa historia, ale nie powiedziałem w temacie tego modelu ostatniego słowa - budowa trwa nadal - tylko tyle na chwilę obecną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.