Skocz do zawartości

Brückenleger IV - Trumpeter 1:35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W wątku warsztatowym:

viewtopic.php?t=11026&start=60

opisałem proces budowy i w nim znajdziecie wiekszość odpowiedzi.

 

 

W modelu wymienione gąski, oraz linki na "Wodzikróbki"

 

Model totalnie po mojemu, czyli bez opanowań - bo ja tak lubię

Ot i jego wygląd:

DSCF2575.jpg

DSCF2574.jpg

DSCF2576.jpg

DSCF2569.jpg

DSCF2571.jpg

DSCF2546.jpg

DSCF2572.jpg

DSCF2565.jpg

DSCF2566.jpg

DSCF2567.jpg

DSCF2549.jpg

DSCF2563.jpg

DSCF2564.jpg

DSCF2559.jpg

DSCF2551.jpg

DSCF2550.jpg

DSCF2545.jpg

DSCF2544.jpg

DSCF2553.jpg

DSCF2555.jpg

DSCF2556.jpg

DSCF2557.jpg

DSCF2540.jpg

 

 

rotfl, siadłem..chyba wystarczy tych fot.....

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie. Dla mnie ten model to Mistrzostwo Świata. Odcienie malowania, to ubłocenie z jednej strony totalne lecz bardzo sugestywne nadają modelowi wprost niesamowity realizm. To po prostu trzeba mieć talent.Potwierdzają to fotki na zbliżeniu.Coś niesamowitego.

MOJE WIELKIE GRATULACJE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... I spojrzał Towarzysz Przewodniczący Pierwszy Sekretarz KPZR Józef Wissarionowicz na dzieło Rafała J. .... I załamał ręce, że "Ci wstrętni zgniłozachodni kapitaliści" mają tak kapitalnych modelarzy... którzy tak ładnie potrafią wydobyć dyskretny urok z pozoru monotonnego german grey'a.

 

Wiesz Rafale, że ten Bruckenlager jest debeściak, mimo, że to "eksperyment artystyczny" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest ten syfek opadający na karton (tło) Very Happy

pozostałości po warsztacie, oraz obracanie gęsiami w pigmencie po kartce robi swoje.

 

 

Tak... podstawka aż na kolanach kwili o poczęcie

miała być, po to robiłem ruchome zawieszenie, po czym i tak zapomniałem je dokleić na stałe..:]

Ale podstawek dość, wygłupiłem się 3 razy i starczy na jakiś (nieokreślony) czas.

 

dzięki chłopcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, jest na czym oczyska zawiesic. Tak patrze i mysle ze fajnie by wygladal jako porzuczony, stojacy gdzies na polu czy pod drzewem i ob...y przez ptaki. Ekstraklasa.

 

p.s. teraz nas czyms zadziw i zrob nowke cewke prosto z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty sie Rafał tutaj nudzisz nawet nia ma co odpisywać

 

Edit...

p.s. teraz nas czyms zadziw i zrob nowke cewke prosto z fabryki.

 

Albo w sumie Rafał może zrobić całą fabryke. To jest świetny pomysł Jak jest zdjęcie chyba Pz. 3 przejeżdżającego obok stosów gąsienic, wystarczy model, bruk i kilkanaście zestawów friuli

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że malowanie przypadło Wam do gustu - efekciarskie?

Na pewno, ale właśnie letnie błota do tego służą

Dodatkowo, cieszy mnie fakt..iż to właśnie malowaniem zwróciłem Waszą uwagę na model, gdzie błędy merytoryczne oraz moje w klejeniu(których jest cała masa) zeszły na dalszy plan.

 

tzw. OOB rulez...

 

 

p.s. teraz nas czyms zadziw i zrob nowke cewke prosto z fabryki.

Adam, do takich profanacji, to nawet szkoda otwierać pudełka z modelem

 

 

dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie mogę pochwalic tego projektu. Nam nie mostków trzeba , a boisk na Ojro2012! Błędny projekt, marnujesz zapał Narodu! Czemu nie Fussballplatztrager2012, to byłby projekt pożądany i potrzebny społeczeństwu. I w dodatku ktuś mógłby go odtworzyc w skali 35:1 !

No dobra, powyższe pominąwszy jest okej oprócz braku barierki dla niepełnosprawnych, co jest niezgodne z dyrektywami Unii Europejskiej ;) ... Ale zachęcam do większego zaangażowania w organizację Euro! Cały modelarski trud - tobie PZPNie poświęcamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt idealny, zbyt oryginalny, zbyt żywy, zbyt prawdziwy... śliczny po prostu:) Gratuluję "tego coś" co masz w sobie, co powoduje, że z takim zacięciem mimo wszelkich kłód pod nogi (nie wierzę, że ze strony rodzinki ich nie masz ;)) robisz kawał fajnej roboty.

 

Pozdrawiam Rałał i jeszcze raz gratuluję zacięcia i płodów które spod Twojej ręki wychodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.