Skocz do zawartości

Ersatz M10 1/35 DML


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak zwykle. Ochów i achów za mało co by mój zachwyt wyrazić!

Szkoda że schowałeś go w tym wykopie. Podwozia nie widać, a to chyba jeden z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych elementów tego zestawu.

Ale to tylko moje subiektywne odczucie. Poza tym jest super i chyba czepiam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego pojazdu, to już wcześniej się wypowiadałem, więc nie będę się powtarzał. A reszta? Cóż, standard. Figurki wykonane świetnie z resztą tak samo jak teren. Na całe szczęście nie brakuje Ci pomysłów na dioramki i przez to każda praca jest inna. Jeszcze co do podstawki to świetny pomysł z rdzą na rogach, wygląda to naprawdę oryginalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

p.s.

układów jezdnych kotów są setki na forach, jak niby wstawić czołg do okopu nie zasłaniając kół ? .

W/g mnie to mogłem go jeszcze głębiej schować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam do Ciebie siły...

 

Z każdym projektem widać, że modelarstwo jest esencją Twojego życia. Robisz fantastyczne rzeczy.Ty chyba jesteś jakimś Jedi'em albo kimś w tym stylu...

 

Chciałbym kiedyś zobaczyć wykonaną przez Ciebie scenkę z walk naszej Brygady Spadochronowej Sosabowskiego i jakiegoś amerykańskiego desantu na Pacyfiku. Jestem pewien, że było by na co popatrzeć i na pewno przez pewien czas nie wstawałbym z podłogi.

 

Gratuluję (po raz kolejny) i pozdrawiam!

 

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Zbysiu, postanowiłem zobaczyć jak to koledzy modelarze zza granicy klepią plastik, a przy okazji podreptać po Pradze.

Ja zadowolony ponieważ:

DSCF8599.jpg

Żona także, gdyż w tym pięknym mieście nie była nigdy.

 

Kornik, nieco mi zawróciło w głowie, fakt.

Zimą bardziej, bo powędkować ni postrącać puszek nie mogę.

Są 2 miejsca, przy których mnie można złapać - gdzieś nad jeziorem bądź przy stole modelarskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Szkoda że schowałeś go w tym wykopie

 

Sorry! Czepiam się. To z zazdrości i z zawiści, kierowany prymitywnym instynktem .... Jednym słowem jest Git!

 

Praga, ładne miasto i "diplomy" też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

marioba i Ty Brutusie ?

To jest nas już dwóch, bo ja też z zawiścią, zazdrością, modeluję !

Gulus, dziękuję. Już nie ganiałem za organizatorami - byłem tak padnięty, że nie miałem na to sił.

Tak, czy siak pamiątka zostanie( zawsze będzie można się uśmiechnąć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle świetna praca. Chętnie oglądam Twoje dzieła. Uświadamiają mi, ile się jeszcze muszę nauczyć w modelarstwie. Twój poziom mnie powala. Najlepsze są figurki . Zrobić dobrego figuranta, to jest naprawdę duża sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.