Skocz do zawartości

M1A2 Abrams "WarPig" 1:35


Sofa

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam model Abramsa wykonanego z zestawu Academy. Model będzie brał udział w scencę którą właśnie wykonuję.

Modern Warfare

Pierwowzorem był ten czołg:

shot0121.jpg

Jednak nie mogąc opierać się wyłącznie na zdjęciach z gry nie zmieniłem go w całości. Pozostawiłem m.in. stopien przy burcie, brudzenie to moja własna inwencja, napis i obrazek na lufie też nie zgadza się z oryginałem.

Model nie posiada jeszcze anten( nie z czego zrobić doradźcie ).

Przechodząc do rzeczy:

1)Całość

 

P1020827.JPG

P1020828.JPG

P1020829.JPG

P1020842.JPG

 

2)Wieża

P1020833.JPG

P1020836.JPG

P1020837.JPG

 

3)Tył

P1020830.JPG

P1020831.JPG

 

4)Dolna wanna

P1020839.JPG

P1020840.JPG

P1020841.JPG

 

A tutaj zabawa ze zdjęciami przedstawiona już w warsztacie ( obecnie powstaje historyjka z tej perspektywy )

P1020805rtr.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Git tylko jednego mi bardzo brakuję.

Mapki z sytuacją taktyczną rozrysowaną na fartuchu przez Force Reconowców I będzie wtedy idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie fajnie, jest spoko, w sumie bardzo podobny do mojego a z czego zrobić antenty? ja robiłem z rozciągniętych ramek, nie wiem czemu, ale jednak ten sposób najbardziej polecają. Pytanko jeszcze jedno, malowałeś tak samo jak i ja pędzlem? Jeżeli tak to Np. na przednim pancerzu wieży widać ślady po włosiu, dobrze mi się wydaję? Czy to poprostu takie zacieki od washa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę tęż chciałem tego spróbować ale nie nie wiedziałem czy warto , teraz spróbuje.

jednego mi bardzo brakuję.

Mapki z sytuacją taktyczną rozrysowaną na fartuchu przez Force Reconowców

 

mapka jest rysowana po akcji, zniszczeni ZPU dopiero na koniec .

Oto dowód:

shot0182.jpg

Takie tam z bitwy

 

na przednim pancerzu wieży widać ślady po włosiu, dobrze mi się wydaję? Czy to poprostu takie zacieki od washa?

 

Palowałem pędzlem a jednak to zaciek sprawdziłem

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja to się czepnę tylko tytułu tego wątku: M1A2 Abrams... Może nie istotny szczegół ale model który wykonałeś to jednak M1A1 Abrams a nie M1A2. Sam model super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mój model przeżywa druga młodość na forum

Cieszę się ze kolegom się podoba i przyznam, że dla mnie to był też jeden z najbardziej udanych modeli.

Model to M1A1, a gierka sugerowała A2, ale nie fatygując się zbytnio do modyfikacji i ze względu na niedokładna dokumentację zdjęciową postanowiłam nie ingerować w wersje.

Co do paluszka to zauważyłem go dopiero na zdjęciach, bo przez własna nieuwagę mając wilgotne ręce obracałem model do zdjęć i przy okazji rozmył się wash...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.