Skocz do zawartości

C7P /Mirage 1:35/


Slash

Rekomendowane odpowiedzi

Taki tam na zlecenie. Sam z siebie bym się nie odważył zabrać za ten rewelacyjny produkt krajowego rzemiosła. Malowanie inspirowane jednym ze schematów instrukcji, oznaczenia naniesione tak jak mi się podobało, lekko inspirowane instrukcją (która notabene nie bardzo te kwestię reguluje). Gąsienice siedzą słabo bo i takie są, wystarczy mi, że musiałem trochę dosztukować. Reszta w miarę powinna ujść.

 

DSCF1653.JPG

DSCF1650.JPG

DSCF1647.JPG

DSCF1648.JPG

DSCF1658.JPG

DSCF1672.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszyscy bardzo się cieszą z zabawy z tymi gniotami. Chciałbym widzieć minę modelarzy jakby jakaś z szanujących się firm zdecydowała by się wypuścić jakiegoś Polaka.

No ale nie odbiegając od tematu za daleko wszystko poza gąsienicami wygląda elegancko. No ale skoro budżet nie przewidywał wymiany to trzeba to uszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się bardzo cieszę, że ten model powstał. I jest przyzwoity.Poza gąskami. To w sumie niszowy pojazd, i szanse na fantastyczną sprzedaż są niewielkie. A tak możemy sobie zrobić ciekawy polski pojazd z Września 1939. Model całkiem przyjemy. Szkoda, że nie namówiłeś zleceniodawcy na lepsze gąsienice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kolejne komentarze. Możliwe, że zielony nie do końca pasuje. To za sprawą tego, że nie bardzo udało mi się ustalić jak powinien on wyglądać i przyjąłem dość spory margines swobody w tym temacie... dodatkowo mieszając farby. Zarówno bazę zieleni jak i rozjaśnienia.

 

Farbę podkładową dałem wewnątrz przekładni dla urozmaicenia, również pojawiło się jej trochę wewnątrz. Nie udało mi się ustalić jakiego koloru powinno być wnętrze. Czytałem w internecie wzmianki o tym, że piaskowe jak i, że zielone. Dla podtrzymania mody dałem minię.

DSCF1309.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się ustalić jakiego koloru powinno być wnętrze. Czytałem w internecie wzmianki o tym, że piaskowe jak i, że zielone. Dla podtrzymania mody dałem minię. [/img]

Uwierz mi, że naprawdę nie trudno znaleźć w Internecie całe strony instrukcji o malowaniu wrześniowych pojazdów. Informacje te powinny być też gdzieś na MW.

Na stronie Centralnej Biblioteki Wojskowej jest dostępna cała instrukcja.

 

Aby nie było wątpliwości:

 

aaa_zpsb7356efd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.