Skocz do zawartości

Pz.kpfw.I Ausf A - 1/35 Tristar


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kolejny model uznaję za ukończony. Jak to zwykle w moim przypadku jest trochę baboli i niedociągnięć. Ale najważniejsze, że miałem ochotę na pracę przy nim. Model składało się całkiem dobrze, choć było kilka niespodzianek - szczegóły w warsztacie który jest tutaj: warsztat.

Figurki to nie moja mocna strona. Pomalowałem najlepiej jak umiem. W rzeczywistości się nie świecą - to bezpośrednie światło z lamp daje taki efekt.

Wyzwaniem było dla mnie zmontowanie skrzynki narzędziowej z Eduarda. To pierwszy tak poważny projekt z fototrawionkami.

No koniec ględzenia, sami sobie zobaczcie co wyszło i napiszcie co myślicie.

 

DSCF5544.JPG

 

DSCF5545.JPG

 

DSCF5546.JPG

 

DSCF5548.JPG

 

DSCF5549.JPG

 

DSCF5555.JPG

 

DSCF5556.JPG

 

DSCF5557.JPG

 

DSCF5558.JPG

 

DSCF5560.JPG

 

i fotki wnętrza (z warsztatu):

 

rsz_dscf5413.jpg

 

rsz_dscf5425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć!

Gratuluję bardzo ładnej pracy! Kompozycja ładnie siedzi, fajne elementy urealniające ogólne wrażenie (rozrzucone cegły i śmieci) Figurki też mi się bardzo podobają - na zdjęciu zbliżeniowym widać bardzo ładny make-up :-) cera jak u niemowlaka :-) No i wisienka na torcie - czyli wnętrze, które jest bardzo fajnie osyfione! 5+ i czekam na kolejne galerie!

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję bardzo miłego dla oka modelu, napatrzeć się nie mogę Bardzo fajna scenka, dzięki niej niewątpliwy ogrom pracy który poszedł na wykonanie wnętrza nie okazał się tylko "sztuką dla sztuki" jeśli wiesz co mam na myśli. Powodzenia przy następnym projekcie, a ja sobie jeszcze chwilkę pooglądam ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się pojazd i wnętrze . Podstawkę wydaje mi się,że mogłeś trochę bardziej zapełnić,bo troszkę pusto jest. Figurki nie są złe . Malować je już potrafisz więc może nadszedł czas zainwestować w jakąś żywicę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrobiony karaluch. Brudzenie z wyczuciem nie przesadzone, fajnie komponuje się z podstawką. Całość miła dla oka. Na temat figurek się nie wypowiem bo ogólnie nie jestem fanem ludzików i osobiście zrezygnowałbym z nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za opinie. Cieszy oczywiście fakt że się podoba, choć wiem że np. jakość figurek nie jest rewelacyjna.

 

Tymczasem zapraszam wszystkich do śledzenia relacji w toku w dziale projektów grupowych/pojazdy Powstania Warszawskiego:

 

Sd.Kfz. 251/3 Ausf.D - AFV 1/3

 

Zawsze możecie dodać do obserwowanych a będziecie na bieżąco informowani o wpisach, he, he. Oczywiście zapraszam do przyłączenia się do projektu, jest jeszcze trochę czasu.

Kolejny model w tym dziale za parę tygodni (mam nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ustawienie tego pana z zielonkawej czapce mi nie pasuje, nie integruje się z resztą wpatrując siew błotnik swego czołgu. Jakby naprawa go nie interesowała. A tak to super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ustawienie tego pana z zielonkawej czapce mi nie pasuje, nie integruje się z resztą wpatrując siew błotnik swego czołgu. Jakby naprawa go nie interesowała. A tak to super

 

Ten Pan to butny pruski oficer starej szkoły, pewnie jakiś "von" tacy nie integrują się z pospolitymi szeregowcami. Wpatruje się w lewarek i pewnie zaraz wydrze się na mechaników że nienaoliwiony i brudny

 

A sam pojazd jak i cała scenka - SUPER - Gratulacje dla twórcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.