Skocz do zawartości

Merkava MK. IV LIC - 1:35 - Academy


Stojkovic

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie ze słowem honoru które dałem koledze Hafesowi odkupując od niego ten model do dokończenia, że zamieszczę warsztat i galerię, oto i ona.

 

DSC04617_zps899e042a.jpg

DSC04616_zps21e194b6.jpg

DSC04615_zps34b683d7.jpg

DSC04614_zpsfada1942.jpg

DSC04613_zps32f4f508.jpg

DSC04612_zpsb878646b.jpg

DSC04611_zps40dd236d.jpg

DSC04610_zps3662eff6.jpg

DSC04609_zps54ec307d.jpg

DSC04608_zpsf807b937.jpg

DSC04607_zpse8b63081.jpg

DSC04606_zpsaf0aa02d.jpg

DSC04605_zps315cbc3d.jpg

DSC04604_zps63fc898d.jpg

 

Przyznam, że całkiem nieźle się z tym modelem bawiłem.

Obiecuję, że model dostanie podstawkę w swoim czasie co zaprezentuję na forum, ale jak będę przekonany, że poziomem nie będzie odstawała od modelu.

 

Póki co słabo wykonana podstawka mogłaby zaburzyć odbiór, a tego nie chce.

 

Oceniać i komentować, co by nauka dała owoce w przyszłości w postaci jeszcze lepszych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie dzijku poezja , zawsze uważałem że rydwan to najbardziej elegancki czołg wszechczasów . A w Twoim wykonaniu to już poezja ładnie ładnie gratuluję . Z jednym tylko dowaliłeś do pieca .......Pepsi i Cola na jednej półce ?????? toż to nie uchodzi pobiją się !!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taaa ;)

Pepsi należy do Pepsico, której właścicielem jest Altria

Coca Cola należy do CocaCola Company, której właścicielem jest Altria

Artur- pracowałem przez 7 lat w Philip Morris ( grupa Altria) i pierwsze słyszę, żeby jeden z koncernów, a już dwa tym bardziej należały do Altria Group...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze co? Skąd to info? Tak się właśnie tworzą Urban Legends. Ktos coś chlapnie i leci dalej hehehe Holding tytoniowy właścicielem Pepsi i Coli Moze robią jeszcze Tabeks i Niquitin?

 

Dla wyjaśnienia- w Polsce funkcjonuje Philip Morris i Kraft Foods jako dwie osobne firmy. Na świecie obie należą do Altria Group.

 

Lordrene- nie wiem czego dotyczył Twoj szyderczy komentarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to zawsze dąże do tego by model był "jakiś". Dlatego jak komuś w oczy zapadnie karton taki czy siaki i to skomentuje, to znaczy, że uznał to za interesujące w obrazie który zobaczył.

 

Tak czy siak dzięki za każdą opinię, komentarz i uwagę.

 

Podpowiedzcie z czego można te anteny najlepiej wykonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.