Skocz do zawartości

Panzer IV Afrikakorps 1:35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym słowem nędza i rozpacz- wygląda jak kupa złomu. Chyba na miejscu załogi wolałbym zdezerterować, niż walczyć w tak zardzewiałym i zapiaszczonym, blaszanym pudle. W/g to niestety kolejny Twój model, który jest całkowicie nierealnie zdezelowany. Szkoda, że modeli, jakie prezentujesz, o normalnym i racjonalnym stopniu zużycia jest mało w Twoim wykonaniu, tym bardziej, że Twój warsztat malarski stoi naprawdę na wysokim poziome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady. Po części zgadzam się z PiterATS. Może i warunki pustynne to...trudne warunki dla czołgów, ale ten wygląda jakby jego załoga się zgubiła, przeżyła kilka burz piaskowych, wpadła do oazy i przez następny rok wędrowała w poszukiwaniu swoich pozycji . ale to tylko sposób, w jakim się prezentuje.

 

Wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Chyba nie ma technik, które nie zostały zastosowane na tym modelu. Brawo za wykonanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem nędza i rozpacz- wygląda jak kupa złomu. Chyba na miejscu załogi wolałbym zdezerterować, niż walczyć w tak zardzewiałym i zapiaszczonym, blaszanym pudle. W/g to niestety kolejny Twój model, który jest całkowicie nierealnie zdezelowany. Szkoda, że modeli, jakie prezentujesz, o normalnym i racjonalnym stopniu zużycia jest mało w Twoim wykonaniu, tym bardziej, że Twój warsztat malarski stoi naprawdę na wysokim poziome.

 

Odważna krytyka

 

A model imponujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem nędza i rozpacz- wygląda jak kupa złomu. Chyba na miejscu załogi wolałbym zdezerterować, niż walczyć w tak zardzewiałym i zapiaszczonym, blaszanym pudle. W/g to niestety kolejny Twój model, który jest całkowicie nierealnie zdezelowany. Szkoda, że modeli, jakie prezentujesz, o normalnym i racjonalnym stopniu zużycia jest mało w Twoim wykonaniu, tym bardziej, że Twój warsztat malarski stoi naprawdę na wysokim poziome.

 

Nie no bez przesady. Po części zgadzam się z PiterATS. Może i warunki pustynne to...trudne warunki dla czołgów, ale ten wygląda jakby jego załoga się zgubiła, przeżyła kilka burz piaskowych, wpadła do oazy i przez następny rok wędrowała w poszukiwaniu swoich pozycji Confused. ale to tylko sposób, w jakim się prezentuje.

 

 

Ja popieram panów. Jak dlamnie ten model to kompletna porażka... Cały zababrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał jedna rzecz mi sie podoba Kanistry mam kilka nie wiedziałem jak je styrać a tu gotowa odpowiedż. Model wygląda jak by afryke zdobył całą sam. Duże brawa dla modelu i stopnia zużycia, a boirąc pod uwage krytyke poprzednika,to może jeśli możesz to sfotografuj model przed totlanym tyraniem i wrzuć razem z innymi zdjeciami to wszyscy sie pozachwycaja i fani wraków wojennych i troche mnie zniszczonych tanków.No ale ja tylko oczywiście sugeruje to twoje modele i twoje prezentacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie model jest zrobiony artystyczne że tak sie wyrażę i wygląda zajebiaszczo a to że nie jest realistyczny to trudno skleic model to praktyczne każdy potrafi ale tak pomalować i pobrudzić to tylko nieliczni ja się do nich nie zaliczam dlatego nie jestem w stanie takiego modelu wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jeśli możesz to sfotografuj model przed totlanym tyraniem i wrzuć razem z innymi zdjeciami to wszyscy sie pozachwycaja i fani wraków wojennych i troche mnie zniszczonych tanków.No ale ja tylko oczywiście sugeruje to twoje modele i twoje prezentacje

Takie fotki są w warsztacie. Pisałem tam nawet, że bardziej mi się podobał mniej styrany. A model tak styrany bo i autor takie lubi. Może troche przesadzony ale za to na wysokim poziomie tak jak już pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, z tym piachem wygląda lepiej.

O dziwo,piach jest ten sam .

 

 

Jednym słowem nędza i rozpacz

może chusteczkę?

Chyba nie ma technik

wyeliminowałem przynajmniej trzy.

to może jeśli możesz to sfotografuj model przed totlanym tyraniem

Nie interesuja mnie modele "iglaki"

Szkoda, że modeli, jakie prezentujesz, o normalnym i racjonalnym stopniu zużycia jest mało w Twoim wykonaniu

Niewiele się zmieni, aby nie było traumy, wiesz co czynić;)

to wszyscy sie pozachwycaja i fani wraków wojennych i troche mnie zniszczonych tanków.

Każdy ma swój sposób wykonywania modeli, i niekażdemu ma obowiązek się podobać, ważna jest konstruktywna krytyka, nie "chybanie i gdybanie" .

Według mnie model jest zrobiony artystyczne że tak sie wyrażę i wygląda zajebiaszczo a to że nie jest realistyczny to trudno skleic model to praktyczne każdy potrafi ale tak pomalować i pobrudzić to tylko nieliczni ja się do nich nie zaliczam dlatego nie jestem w stanie takiego modelu wykonać.

Tomek,model jest, jaki jest.

Mnie osobiście w 90% zadowala, we wszystkim.

Kiedyś Ci wspominałem, nie robisz, nie umiesz, robisz- masz praktykę.

 

 

Antenka

 

Dzięki wszystkim...i do następnego styrańca !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie wina zdjęć.

Nie, po prostu nie miałeś nic ciekawszego do napisania, a coś chciałeś napisać....tak jak i piterATS, którego to rękodzieła możemy zobaczyć w temacie "Projekt Chronos" - urzekające, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba ! Kupa roboty w to włożona i to właśnie OD RAZU WIDAĆ! Osobiście nie robię takich styranych tanków (hahaha, ile ich zrobiłem do tej pory [po 'pancernej' reaktywacji] - całe trzy ), bo i na dzisiejszym polu walki tudzież poligonie się tak nie 'zużiwajom'. Ale kto wie, czy gdybym robil np. jakiegoś 'pancera' z Afryki to nie byłby podobny (w kwestii 'zciorania').

Reasumując - Good Work!

ps.: pytanie tylko jedno mam wynikające z niewiedzy - czy to co wyłazi spod resztek piaskowego koloru to metal czy Panzergrau. Czy wszystkiego po trochu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kategorii artyzm i opanowanie techniki 10/10, w kategorii realizm 7-8/10. i tak podziwiam, chciałbym kiedyś mieć tak opanowany warsztat. model dużo lepiej by wyglądał na jakiejś zapiaszczonej podstawce, to ten kontrast z blatem roboczym robi swoje. a pustynia się z czołgami nie pieściła.... ten pewnie wyjechał z jakiegoś wadi po chamsinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie wina zdjęć.

Nie, po prostu nie miałeś nic ciekawszego do napisania, a coś chciałeś napisać....tak jak i piterATS, którego to rękodzieła możemy zobaczyć w temacie "Projekt Chronos" - urzekające, nieprawdaż?

Wyluzuj i nie zadzieraj tak nosa. Na zdjęciach jednego modelu piach był jaśniejszy niż na zdjęciach drugiego. Tyle. Nie wszystkim musi się podobać Twoja robota. A prawo do komentowania ma każdy, bez różnicy jakie modele sam robi, dopóki komentarze są odpowiednio napisane.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pewnie wyjechał z jakiegoś wadi po chamsinie...

Andrzej, w warsztacie pisałem, że nie opieram sie na żadnych faktach - jesli bede musiał wykonam i taki

 

 

Nie wszystkim musi się podobać Twoja robota.

już to napisałem

 

A prawo do komentowania ma każdy

tak

bez różnicy jakie modele sam robi, dopóki komentarze są odpowiednio napisane.

Acha, jesli mozna z nich cokolwiek wywnioskować, jakies sugestie,porady, co żle, co nietak....

 

 

Z tych, z którymi "mam problem" niestety nie da rady nic wywnioskowac, poza tym że są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisać....tak jak i piterATS, którego to rękodzieła możemy zobaczyć w temacie "Projekt Chronos" - urzekające, nieprawdaż?

 

Jakiś atak szykuje się na mnie.

Widzę, że masz trudny charakter, zadzierasz nosa i nie przyjmujesz do siebie krytyki innych, tylko podchodzisz do wpisów forumowiczów na temat Twoich popełnionych "cudeniek" z szyderstwem i wyższością. Nie bierzesz pod uwagę sugestii, które bardzo ci się przydały. Jeśli chodzi o moje modele, to może dla Ciebie nie są urzekające, ale przynajmniej nie wyglądają jak wraki. Poza tym pamiętaj o jednym. Osoba, która klei mało, ale coś tam zawsze klei i pokazuje to na forum, również ma swoje modelarskie gusta i trzeba to uszanować, a nie od razu się wyśmiewać. To kolejny i nie pierwszy zresztą przejaw Twojego szyderstwa z innych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem nędza i rozpacz- wygląda jak kupa złomu. Chyba na miejscu załogi wolałbym zdezerterować, niż walczyć w tak zardzewiałym i zapiaszczonym, blaszanym pudle. W/g to niestety kolejny Twój model, który jest całkowicie nierealnie zdezelowany. Szkoda, że modeli, jakie prezentujesz, o normalnym i racjonalnym stopniu zużycia jest mało w Twoim wykonaniu, tym bardziej, że Twój warsztat malarski stoi naprawdę na wysokim poziome.

 

Rozumiem, że to w pełni subiektywna ocena jak i sugestie.

Brawo !

 

Piszesz o obiciach realnych i nierealnych...w cudzym oku widzisz zadre, we własnym nie widząc belki(stąd przytoczenie Twoich prac,zwłaszcza garbusa).

 

 

 

gusta i trzeba to uszanować, a nie od razu się wyśmiewać.

Dokładnie, z tym że to działa w obie strony

 

 

Z reszta, to samo miało miejsce w przypadku prac MWALLO, gdzie nie było nic, coby mu pomogło, poza gdybaniem itd.

 

Rozumiem, że zostałeś upoważniony przez Innych, by za Nich wyrażać opinię.

 

Reasumując, gro osób z forum zwraca się do mnie z zapytaniami, bo chodzi im o malowanie, TE WRAKI, itd.

 

 

No nic, ta rozmowa do niczego nie prowadzi.

Jeszcze raz dzięki za wszelkie opinie i "sugestie"

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.