Skocz do zawartości

Gallardo Sportec by Mors


Mors

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!

 

Nadeszła ta chwila, gdy mogę Gallardo uznać za skończone

 

Jestem zadowolony z:

- Światła przednie od postaw,

- Wnętrze,

- Lakier i polerka,

- Pasy na boku,

- Carbon na dachu i spojlerze nie zareagował z lakierem bezbarwnym mimo, że nie zachowałem procedur bezpieczeństwa (odstępy czasowe między warstwami).

Nie jestem zadowolony z:

- Błąd z CA przy klejeniu napisu "Lamborghini" - głupek ze mnie,

 

Zestaw Fujimi:

- Złe spasowanie tyłu - musiałem zmusić kaste, żeby się przyzwoicie zeszła z podwoziem, a i tak nie wyszło idealnie.

 

Zestaw AcuStion - BEZNADZIEJA:

- Siatki w otwory źle spasowane,

- Kompletny brak opisu co do czego ma być użyte,

- Wycieraczki mają krzywiznę zupełnie inną niż szyba - nie da się w ogóle ich użyć przez to,

- Lustra do lusterek bocznych za małe.

 

Fotki:

PICT4680.jpg

PICT4670.jpg

PICT4704.jpg

PICT4679.jpg

PICT4668.jpg

PICT4669.jpg

PICT4677.jpg

PICT4686.jpg

PICT4683.jpg

PICT4682.jpg

PICT4681.jpg

PICT4689.jpg

PICT4695.jpg

PICT4717.jpg

Światło przednie:

light_gallardo.jpg

 

Miłego oglądania. Mam nadzieję, że zabardzo go nie spaprałem Czekam na opinie

 

Pozdrawiam

 

Mors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja Cie ********

Cóz od razu było wiadomo, że to Lambo będzie wybitne i takie jest

Gratulacje, w szczególności za te przednie reflektory. Stary kawał świetnej roboty. Patrząc na Twój poziom, a mój czuję się jak

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie widać że coś nie tak podwozie/kasta bo lewa strona stoi wyżej od prawej.

Osobiście jedna rzecz mi się nie podoba ale to już kwestia mojego widzi mi się i może tego że nie jestem italianistą (czytaj zwolennikiem i znawcą włoskich jeździdeł). Konkretnie chodzi mi o czerwone pasy do pomarańczowych siedzeń .

Hahaha musiałem coś wymyślić.

Piękna robota. Dopracowany w każdym calu.

Zorganizuj fotki przy sztucznym świetle a będzie zachwycał jeszcze bardziej.

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na kolejną relację w Twoim wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kazikiem - ten kolor pasów strasznie razi...jedzie tandetą.

W takilm razie jaki kolor proponowali byście ? czarmy lub jemu pokrewny - fotele wyglądały by jak czerno-pomarańczowa zebra, pomarańczowy - zlewał by się z oparciami. Moim zdaniem nie jest źle, a reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mors od początku twojej relacji byłem przekonany że wyjdzie cudeńko - i się nie zawiodłem

Bardzo mi się podoba lambo w twoim wykonaniu - będę miał się na kim wzorować przy swoim.

jakub476 pozwolę sobie odpowiedzieć za autora - te felgi Mors miał w zestawie, ale porównując je z "fabrycznymi" to te drugie lepiej pasują... Jednak co oryginały to oryginały

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

 

Na początku dziękuję wszystkim za tak ciepłe przyjęcie mojego Lambo Postaram się utrzymać poziom przy następnych modelach

 

Spasowanie kasty z podwoziem w tylnej części jest naprawde beznadziejne... musiałem naciągać w górę obydwie części między wydechami a tylnymi kołami o 2-3mm :( I na CA "na chama" wyjaśnić im jaką mają mieć pozycję

 

W temacie pasów przyłączam się do pytania zadanego przez tornado Skoro nie czerwony to jaki?? Czarny (fotele "ala zebra") i pomarańcz (zleją się z oparciem) odpadają. Białe? Zielone? Niebieskie? Przyznajcie sami, że czerwone są najbardziej "uniwersalne" w tym wypadku i najmniej się gryzą z kolorami wnętrza.

 

W temacie felg. Nie lubię felg z wąskimi szprychami. Dedykowane do Sportec są beznadziejne wg mnie. Nie mają w sobie "polotu"... mają taki pospolity wygląd

Jedyne na jakie bym się skusił zamiast tych z zestawu to te:

felgi_Gallardo.jpg

 

Jeszcze raz dziękuje wszystkim, którzy śledzili mój Warsztat oraz wypowiadają się na temat gotowej Gallardynki.

 

Pozdrawiam

 

Mors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model już podczas budowy wyglądał obiecująco, mimo kilku małych błędów wyszedł pięknie, rażą mnie jedynie wycieraczki. Kolor, jego jakość, oraz reszta smaczków podkreśla wyjątkowość modelu, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za te pochwały Tak entuzjastyczne komentarze w galerii zdecydowanie motywują do dalszej wytrwałej pracy

 

Podziękowania dla Admina, za wyróżnienie jakim jest umieszczenie mojej Gallardynki na stronie głównej

 

fliper_nx wycieraczki to jest porażka i z chęcią bym dal fototrawione, ale niestety ich krzywizna

 

Mierzu czuję się zaszczycony!!

 

Pozdrawiam

 

Mors

 

P.S.

Następny będzie chyba Countach 5000S Model słaby, ale auto mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.