Skocz do zawartości

UH-60 Black hawk(italieri)Ural 4320(revell) wszystko 1/35.


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w piatkowe popoludnie. Jeden z najdluzszych projektow jakie robilem powoli dobiegl konca. Wykonczyl mnie dobitnie co z reszta widac na fotkach.

Jest duzo niedorobek powstalych z pospiechu, ale tak to jest, jak sie zmusza do czegos.

Warsztat:

viewtopic.php?t=11010

 

Projekt ten dedykuje mojemu 2 dni temu zmarlemu Tacie, zawsze sie smial z moich modelikow, ale bez niego by tego wszystkiego nie bylo.

 

P1070173.jpg

P1070166.jpg

P1070155.jpg

P1070156.jpg

P1070158.jpg

P1070159.jpg

P1070161.jpg

P1070162.jpg

P1070163.jpg

P1070164.jpg

P1070165.jpg

P1070167.jpg

P1070168.jpg

P1070169.jpg

P1070170.jpg

P1070171.jpg

P1070172.jpg

P1070174.jpg

P1070175.jpg

P1070176.jpg

P1070178.jpg

P1070179.jpg

P1070180.jpg

P1070181.jpg

P1070182.jpg

P1070186.jpg

P1070187.jpg

P1070188.jpg

P1070189.jpg

P1070190.jpg

P1070192.jpg

P1070193.jpg

 

Ok projekt ten poddaje ocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to jako pierwszy

Projekt naprawdę super wspaniale wykonanie gratulacje

I najszczersze kondolencje .... Na pewno teraz tez się śmieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne zakończenie tego projektu.

 

Kondolencje z powodu utraty kogoś bardzo ważnego. Na pewno by mu się podobał i jego osoba natchnie Cię do jeszcze wielu wspaniałych projektów i modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż tu można napisać, wyrazy współczucia.

 

Model całkiem ładny, może trochę zbyt błyszczący, ale ogólnie robi niezłe wrażenie. Cała diorama bardzo pomysłowa. Zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale wygląda na to że nawet figurki wyszły Ci dość przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model całkiem ładny, może trochę zbyt błyszczący, ale ogólnie robi niezłe wrażenie. Cała diorama bardzo pomysłowa. Zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale wygląda na to że nawet figurki wyszły Ci dość przyjemnie.

 

Jak go kleilem to bylem calkiem z siebie zadowolony, ale jak zobaczylem twojego Pavehawka to mi mina zrzedla. Widac ze to moj pierwszy (i nie predko bedzie drugi) smiglak. Skala tej calej dioramy i ilosc pracy troche mnie przerosla (brak mi cierpliwosci).

Caly model 2 razy potraktowalem matowym lakierem vallejo i tak czy siak sie swieci.

Na razie wracam do pancerki, tam sie troche pewniej czuje.

 

p.s. dziekuje wszystkim za kondolencje.

 

p.s. 2 - moze w tym roku chociaz jeden glos w konkursie dostane, bo w zeszlym ani jednego :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Śmiglag" wyszedł ci znakomicie ,plus podstwka do tego .Jestem z tobą na całej linii.A wiesz że te helikoptery wciągające są,zwłaszcza W 35-ce?Czekam na następny w twoim wykonaniu

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt super Liny rzeczywiście niezbyt naturalne ale taki kawał plastiku musi się na czymś trzymać więc luzz Świetna dioramka, Ural rewelacyjny , Blackhawk ekstra

 

 

Najszczersze kondolencje z powodu Taty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Twój tato śledzi każdy Twój ruch przy pracy nad modelami i cały czas jest z Tobą, gdy coś robisz. Twoje modele będą dzięki temu coraz lepiej wychodziły.

 

A co do poziomu: ta dioramka jest na bardzo wysokim poziomie. Mało tego, stała się inspiracją dla mnie - też muszę zrobić scenę z śmiglakiem w zawisie. Tylko sam jeszcze nie wiem, kiedy...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model extra !! Chociaż ja bałbym sie gdzie kolwiek to przenieść bo by się pewnie wszystko przechyliło albo rozwaliło do zera, piękny model gratuluje.

 

Współczuje Ci utraty Bliskiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele i cała scenka są poprostu świetne, Twój tata na pewno jest z Ciebie dumny. Najszczersze wyrazy współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Śmiglag" wyszedł ci znakomicie ,plus podstwka do tego .Jestem z tobą na całej linii.A wiesz że te helikoptery wciągające są,zwłaszcza W 35-ce?Czekam na następny w twoim wykonaniu

Nie powiem, ale coraz czesciej zagladam na polke z Seahawkiem revella w 1:48.

 

Liny sa faktycznie za grube, ale na pierwszym wariancie (ktory byl duzo cienszy i duzo lepiej sie ukladal) nie chcial za bardzo stac.

 

Co do Twojej pracy, to jedyną uwagę mam do wody. Mogła być lekko sfalowana przez wirnik. Teraz się tylko kłaniam Twojemu geniuszowi

Gdyby ta zywica tak nie smierdziala, to pewnie bym troche nad tym posiedzial i probowalbym uformowac ja jak schla, a tak wystawilem ja na tydzien na dwor i tak nadal mocno zajezdza.

 

 

Model extra !! Chociaż ja bałbym sie gdzie kolwiek to przenieść bo by się pewnie wszystko przechyliło albo rozwaliło do zera, piękny model gratuluje.

Nie powiem jest dosc ciezka, ale te liny wchodza na cala glebokosc podstawki, a w czasie przenoszenia podkladam podporke pod ogon i gra.

 

 

Jeszcze raz dziekuje za kondolencje. Jedno zycie sie konczy, a drugie zaczyna (za miesiac przyjdzie na swiat moj syn).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liny wchodza na cala glebokosc podstawki

 

tak ? na pierwszy rzut oka nie powiedział bym, a jak sie przyjrzałem teraz zdj to rzeczywiście, jeszcze raz gratuluje modelu

 

p.s

u mnie tydzień temu było podobnie, zmarł wujek, ale jego córka jest w ciąży, zostałem wujkiem

 

p.s2

gratuluje syna

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.