Skocz do zawartości

Faszystowski Złom TrzydziestydziewiONty ;) - 1/350 [Dragon]


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Pułkownik już oczywiście zaSZCZElił idiotę który tą rufę zaprojektował, ale stwierdził że szkoda Ciapkowych zębów do jej odcianania, skoro nazisty juz ją wyklepały.... W nagrodę dał im po puszce farby, pyndzlu i obiecał że ci którzy dadzą radę przebiec z rufy na dziób unikając zEMbUFF Ciapka i Zofji bedOM żyć

 

17_zpsvltszbea.jpg~original

 

14_zpsezy7gupi.jpg~original

 

15_zpsqym85yzg.jpg~original

 

16_zps5eo4wp1x.jpg~original

 

Z komsomolskim pozdrowieniem

DARZ BÓR

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cieszem sie że sie podoba

 

Pułkownik poszedł za ciosem, wczoraj miałem zamułę, więc wykonałem jedynie uwielbianą przez wszystkich pracę

 

18_zpse4x3lwsx.jpg~original

 

19_zpsaj4bgksl.jpg~original

 

No a dziś parę SZCZAUFF z Nagana i bicza i włala, burty się pomalowały

 

20_zpsrlrztswm.jpg~original

 

21_zpsvmf5cxss.jpg~original

 

22_zpsnfvjx7xg.jpg~original

 

23_zpsg9p9ca7v.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bazy wyfukane... Tera chyba muszę dać kalki a potem zaprosić na wizytę moje ulubione naćpane budaprenem kaszaloty

 

24_zpspsjaltxb.jpg~original

 

25_zpskpb5nrhc.jpg~original

 

26_zpsgnsovrue.jpg~original

 

27_zpsdkfcfldj.jpg~original

 

28_zpsnapxys63.jpg~original

 

29_zpstjrn4qgi.jpg~original

 

30_zpsnfhovrxq.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, połączenie połówek kadłuba jest gdzieś w dolnej połowie czarnego pasa, i nie jest też to rant z farby na taśmie, bo to miejsce jest idealnie gładkie. Tak jakoś musiało mi się dziwnie fuknąć jak robiłem hajlajty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od razu lepiej, żeby mnie to było przedostatni raz, bo i naczej z Nagana między oczy

To chyba tylko kontrast miedzy kolorami na fotce, a jeżeli stopień z farby to sie podpiłuje. Ty sam powinieneś robić w Ochranie, Sokole Oko normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardom wode tam macie...

A jakis przepis mozna na taki twardy kamieñ bo u mnie na ślonsku to miekka woda ino jest.

 

Off top,

Szyderczy doszly mnie sluchy na forum, ino ze w samolotach ktos tam klapał gembom ze Ty masz podobno tak cudasnie switasy przepis na klejenie relingow ze z laczków z gaciami razem wyrywa...

 

Mogl by mnie ktos naprowadzic na linka gdzies tu na forum lub przedstawic temat pokrutce??

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamień jest prosty, choć czasochłonny: na bazę lakier do włosów i ciemniejszy cielisty, potem obite starOM szczotkOM zo zEMbów KLONA PIERWORODNEGO. No to to połysk, lakier do włosów i od nowa z innym odcieniem.

 

Co do relingu to o co pytasz? O metodę kartonikową robienia relingu od podstaw, czy o metodzie montażu fototrawionych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do relingu to o co pytasz? O metodę kartonikową robienia relingu od podstaw, czy o metodzie montażu fototrawionych??

 

O w pupe nie wiem ktory to taki kozak sposob ale tam gadali o blaszkach cos, koles robi Sikorskiego Staliona w 144 smigłowca, poszukam to sie dowiem o co im tam chodI dokładne,

 

Mnie chodzi o lepienie relingow do modelu bo mi to spedza sen z powieki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ups... jakoś tak przegapiłem ostatni wpis. W tym Stalionie to konkretnie chodziło o metodę kartonikową. SBS jest w mojej relacji z Wariaga na Kworku, a link do tego jest gdzieś w warsztacie z Kita i Bezszumnego. Co do lepienia relingów trawionych to łapię je na PVA a potem w kilku miejscach poprawiam Glutem.

 

Naćpane Kaszaloty odpłynęły w siną dal i zasadzniczo do kadłuba musi tylko dojechać Wulek Glon, ale to za czas jakiś, bo musi toto podeschąć.

 

38_zpsqga8jazh.jpg~original

 

39_zpsia81v1vk.jpg~original

 

40_zpskvilongv.jpg~original

 

41_zpsc8cs9xhl.jpg~original

 

W oczekiwaniu na jego przyjazd, Pułkownik zagnał nazioli do klepania nadbudówek. Ciapek przeliterował ostatnio Dicta Boelcke i postanowił zdobyć nad "starą" przewagę wysokości, jakkolwie krótkotrwała by ona nie była

 

42_zpscktdi8v0.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, popatrze poszukam.

 

Burty ładne..

Se chciałem kupic makulature od Ak Full Ahead jako przewodnik do malowania statku ale wdze wystarczy Tfoje zdjecia na dysku zapisac i starczy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przeinwestowany ten "glonik"... Akurat faszystowskie "Zestorery" działały dość aktywnie w czasie drugiej światowej, więc raczej nie powinny zarastać "do linijki"... Ale warsztatu zazdroszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.