Skocz do zawartości

Faszystowski Złom TrzydziestydziewiONty ;) - 1/350 [Dragon]


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki. Nie sadziłem że będę się z nimi pier...ił cały tydzień, no ale cóż , nie zna życia kto nie robił w marynarce Całe szczęście że wszystkiewgo innego jest juz tylko po dwa. Biedny pułkownik musiał się ograniczyć do lania nahajem, jakby cały tydzień grzał z Nagana, to sam musiałby zapier.....

 

115_zpslahvanh9.jpg~original

 

Heil Mussolini

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubię cieniowania, tak muszę przyznać, że cieniowanie w Twoim wykonaniu ma sens.To pewnie dla tego, że to mały i skomplikowany obiekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki, wiesz bez tego to on jest płaski i smutny jak dupa węża, w skali prawdziwe światło nie zrobi takich cieniów i rozjaśnień jak robi to na prawdziwym obiekcie. Więc pomimo tego że "na prawdziwym" tego nie ma, to wygląda realniej z niz bez Jak wan gog malował wazon to też go cieniował, żeby nie był płaski, a oryginał też przeca był w jednolitym kolorze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie mości Panie, patrzam sobie z nie ukrywaną przyjemnością na ten warsztacik i nie ukrywam pod wpływem tej relacji coś mnie ostatnio ciągnie w stronę "pływadełek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dreadnought 1907 od Trumpka - dałem info w zakupach. Gała mnie ciśnie żeby go w tym roku zacząć, i szczerze to bardzo dobrze mu idzie. Tak więc chyba się tu niedługo pokażę z moim pierwszym pływadłem.

Ale już nie śmiecę, bo się zaraz bojcy Pułkownika Mitrofanowa zlecą i porządek że mną zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Nooo Forest, Ty już wiesz.... a Ty Krzysiu to się bierz do frędzli w Szermanie, co byś się mógł zabrać za tego Dreda.... Bo inaczej :

 

Czlowiekzkotemnaglowie_zpse9a19623.jpg~original

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Forest, Ty już wiesz....

No wiem, wiem... Pogadaj z tym swoim Pułkownikiem, może On pomoże mi znaleźć ze dwa dni wolnego w 14-sto dniowym tygodniu pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem... Pogadaj z tym swoim Pułkownikiem, może On pomoże mi znaleźć ze dwa dni wolnego w 14-sto dniowym tygodniu pracy

No ale obiecywałeś, że w majówkę będziesz działał...

Obiecuję, że przy okazji majówki coś podłubię

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale pięć dni wolnego zamieniło się w pięć dni pracy...

Na szczęście, szykuje mi się przynajmniej częściowo wolny weekend (tak do południa ), więc coś dłubnę... Pagoda za mną chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Forest jesteś miSZCZem obiecywania złotych gór

No i nie da się już dłużej odwlekać natarcia na te Veteranowe Flakvierlingi Ostatnie 37 emki, nie powiem, przetestowały moją cierpliwość

 

120_zpsyu3zrusl.jpg~original

 

121_zps7acebvvj.jpg~original

 

122_zpsrc3nukp4.jpg~original

 

Darz Bór

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.