Skocz do zawartości

Faszystowski Złom TrzydziestydziewiONty ;) - 1/350 [Dragon]


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

...żebym nie musiał potem czytać biadolenia że Aj waj sie nie podoba czy cośtam...
nie podoba się.

w marketach budowlanych o różnych nazwach są takie szyny do firan w postaci ładnych chromowych lub satynowanych rurek. Dotnij może i przykryj gwint oraz nakrętkę. Zostanie ładny estetyczny słupek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No przeca to jest tylko robocza podstawka Tak w koncowej ta sruba bédzie sobie przechodzic przez jakis kolek. Ja osobiscie myslalem o jakims minimalizmie podobnym do tego co bylo w U-201, tylko nizsze tak ze 2-2,5 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było że Pułkownik ino swoich do roboty gania, nazistom też pogonił dziś kota. Ciapek nawet woził już ZOFJIĘ kolejkOM na wózku minowym, niestety robili to po spożyciu i na waleta, tak więc aby nie gorszyć młodzierzy, fotki dziś bez nich

 

6_zpsjdxabm5y.jpg~original

 

7_zpsnlpq0v1c.jpg~original

 

8_zpso7y1mpnw.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gała, ja tym też za starego pierwyj Cartoon lepiłem bo śladów nie zostawiał. Ale nie chcesz mi chyba powiedzieć że ci to cosik metal razem skleja? A jak chcesz mi wmówić to czy to także integruje metal z plastikiem? I jak silna jest to wiENź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To COSIK klei wszystko!!! Dopóki nie przyłoży się SIŁY, to trzyma jak złoto... Teraz pytanie, kto przykłada SIŁĘ do modeli? Jeno mam jedno-JEDYNE-jedno pytańko... W CHALIERĘ tego na rynku, o strzał w potylicę nie trudno: Tawariszcz Gała, co wybrać?? JAK ŻYĆ?? A po naszemu, co polecasz? Prosim o fotkie opakowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć raz Forest pisze z sensem Tak BCG lepi wszystko do wszystkiego. Więź jest całkiem mocna, oczywiście nie taka jak przy glucie, ale nie ma on "grubości "gluta, a każdy nadmiar można usunąć poślinionym pYNdzlem, nawet po tygodniu. Więź wzmacniamy podkładem, który jako związek bardziej chemicznie Silny i śmierdzący załatwia nam sprawę. FotkOM chENtnie służę, ale dopiero w styczniu bo tera jestem już u Was w PolSZCZE Tak więc do powrotu do domu mogę jedynie służyć pomocOM teoretycznOM oraz pisaniem farmazonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i jestem w dom Aparat przyjedzie dopiero z żoną ZOFIJĄ za ponad tydzień, więc dalej rzeźbimy w kupie Normalnie jestem bardzo zaskoczony tym że tak niewiele jest do porawiania po pierwszym podkładzie. Nazisty zawsze dobrze wyglondajOM w tym kolorze

 

9_zpsvzkropc8.jpg~original

 

10_zps04siqlaq.jpg~original

 

11_zpseih4ihpw.jpg~original

 

12_zpsgbgiunj7.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Tak BCG lepi wszystko do wszystkiego. Więź jest całkiem mocna, oczywiście nie taka jak przy glucie, ale nie ma on "grubości "gluta, a każdy nadmiar można usunąć poślinionym pYNdzlem, nawet po tygodniu. Więź wzmacniamy podkładem, który jako związek bardziej chemicznie Silny i śmierdzący załatwia nam sprawę. FotkOM chENtnie służę, ale dopiero w styczniu bo tera jestem już u Was w PolSZCZE
Się przypominamy o obiecaną fotkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.