Jump to content

Micz

Members
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Micz

 1. Wstawiam inbox na prośbę Porównanie z kalkomanią HDL do Lim-5: Jako bonus foto dedykowanej blaszki ZOOM Eduard:
 2. Mam tego Miga-17 od Airfix'a i moge zrobić fotki ramek do oceny jak chcecie
 3. Niestety nie Zależy mi na modelu Italeri nr 194 lub przepak Tamiya nr 60714, poluję na niego ze względów sentymentalnych
 4. Tak dokładnie chodzi mi o italerkę, revell to inny model (nie przepak) niestety. Allegro i olx przeszukałem już Na ebay jest za 10$ + 31$ wysyłka, dlatego póki co szukam "lokalnie"
 5. Tamten wątek dotyczy innej kwestii, tutaj jest problem techniczny: silnik forum nie akceptuje hotlinkowania po HTTP - ja sobie poradziłem i przerzuciłem pliki na drugi hosting z SSL, ale nie każdy ma taką mozliwość, stąd prośba o dopuszczenie linkowania po HTTP.
 6. To jest łączenie dwóch połówek co nie zmienia faktu babola z mojej strony. Kiedy model lepiłem (2019 rok) wydawało mi się to ok. Teraz na pewno bym to zrobił inaczej: zalał łączenie CA i wytrasował linię
 7. Jak na Italeri to dość przyjemny w budowie
 8. Podbijam temat ponieważ linkowanie po http nie działa nadal
 9. Jeszcze są pokazy Gdynia AeroBaltic, jakby co to prawie wszystkie pokazy z Warmii i Mazur mam obfografowane.
 10. Kitty Hawk ma w zapowiedziach na 2020 rok Mi-8/Mi-17 w 1:48
 11. Mam takie samo wrażenie co do tego wątku. Może po prostu brakuje odpowiedniej chemii modelarskiej: ??? Ale koniec końców wątęk mnie zachęcił i kupie sobie Kobuza, chociażby po to, aby powalczyć z wycięciem tej części ?
 12. Ja posiłkowałem się taką ilustracją:
 13. Na koniec przetarłbym to suchym pędzlem białym lub jasno szarym kolorem, aby trochę uwypuklić detale. Poza tym dobrze to wygląda. Trzymam kciuki
 14. Model generalnie składa się przyjemnie, najbardziej problemowym etapem prac jest osłona silnika - trochę szlifowania będzie. Powodzenia w budowie, załaczam kilka fotek swojego ulepu:
 15. Moim skromnym zdaniem jest bardzo dobrze. Przy zakupie trzeba tylko sprawdzić blaszkę czy nie jest pogięta zbyt mocno - producent zapakował ją tylko w woreczek strunowy bez żadnej tekturowej podkładki.
 16. Widzę, że nikt narazie nie zrobił coming out'u więc śpieszę z fotkami (model kupiony w sklepie stacjonarnym za 149zł):
 17. Czy ten YF-23 jest lepszy od modelu Italeri?
 18. Dla osób wolnych od Facebooka wrzucam foto i info, no to czekamy!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.