Jump to content

Mierzu

Members
 • Content Count

  2,352
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Mierzu

 1. Model w pudełku, kompletny, części w ramkach. Cena 49 złotych, wysyłka paczkomatami In Post GRATIS.
 2. Nigdy nie ulepiłem okrętu, ale jak patrzę na Twój to sobie myślę, zrobię sobie taki! Po chwili namysłu stwierdzam: chyba nie zrobię, bo nie godzien jestem nawet patrzeć na Twoje dzieło! Rewelacyjny to mało powiedziane.
 3. Piękne malowanie, brudzenie, odrapanie. Jakich farb używasz?
 4. Mierzu

  IS-3 Tamiya 1:35

  Troszkę inne tło do zdjęć, a odbiór byłby inny. Ciekawy kolor ma, co to za farba?
 5. Model ślicznie pomalowany, ale jakoś mi nie leżą te powyginane błotniki, przecież one były z 5 mm blachy!
 6. Model dotarł cały i zdrowy. Polecam kolegę i pozdrawiam!
 7. Moja ulubiona wersja t-34,a dzięki Tobie jeszcze bardziej będzie ubóstwiana!Śliczne brudzenie,zacieki,Egipcjanie jak malowani!Na przyszłość obowiązkowo daj warsztat.
 8. Dzięki wszystkim za opinie.
 9. Podgrzej gąski ( ostrożnie) suszarką do włosów i powinny się odgiąć.
 10. Nie strzelam fochów.Szpara poprawiona,co wynikało z niedoklejenia nadbudówki.Spawy na obudowie robiłem sam,bo ich w ogóle tam nie było.Są przeskalowane,ale chciałem je uwypuklić (jak w ISU😉).Wózki niestety będę chyba musiał zamaskować błotem😐).Tylnej płyty nie ruszam.
 11. Możesz zaznaczyć na zdjęciu o które elementy chodzi?
 12. Dzięki,mniej więcej o taki efekt mi chodziło.
 13. Ma ten Fin klimat. Malowanie mistrzowskie! Zawsze podziwiam takie malunki, bo zastanawiam się jak to wszystko idealnie zamaskować. No i sam model nie wygląda na swoje 1/72.
 14. Drugi dokończony chyba.Nigdzie Bartas nie napisał że to drugi model w życiu.Pominę tu dąsanie się autora modelu i obrażanie innych,a wystarczy spojrzeć na model aby stwierdzić że cała zakupiona przy poprzednim modelu przez autora "chemia" została wykorzystana do....dąsania się.
 15. To nie o to chodzi. Generalnie co byś Bartasowi nie napisał, zawsze zrobi po swojemu i jeszcze będzie miał wytłumaczenie. Zatem pewnie odpowiedziałby mi, że pomalował w odpowiednim kolorze, tylko światło odbija, niedochodzi, cień pada, słońce świeciło, padał śnieg etc.Bartas jest wyjątkowo oporny na rady, nie wspominając o krytyce.
 16. A ptarzyłeś, że na zdjęciach że uchwyty niektórych narzędzi na oryginalnych Tygrysach były pokryte bakelitem?
 17. Enten chyba napisał to wszystko, co ja chciałem.
 18. Zacne wykonanie(malowanie,brudzenie).Jakich używasz farb?
 19. Nie wiem skąd czerpiesz swoją wiedzę, ale przepisy celne są od lat takie same ( bodajże od 2004 roku), zatem to nie jest wymysł obecnej włądzy To, że nikt ich wcześniej nie stosował skutecznie świadczy o czym?
 20. Poczy taj o modulacji kolorów, a osiągniesz lepsze efekty malowania. Jeżeli masz zamiar czołg później usyfić washem i innego rodzaju chemią. Jak nie rozjaśnisz, to wszystko się zrobi jedną wielką ciemną masą.
 21. Po tym jak bodajże Bazylms przedstawił sposób montowania,przyznam że ja bym spasował.Dobrze,że mnie zawiodła,bo naprawdę fajnie ogląda się Twój warsztat.
 22. Pomysł z schurtzenem z innego tanka dobry, tyle, że bardziej bym pozostałości kamo zimowego urozmaicił, albo pokusiłbym się o zrobienie odmiennego kamuflażu niż na pozostałych osłonach. Lepiej by to wyglądało.Siedzę i kibicuję!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.