Jump to content

floggerFAN

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Recent Profile Visitors

204 profile views
 1. floggerFAN

  MiG-21

  podobny krój cyfr był na 21bis w 26plm. Były malowane na przebazowaniu do 28plm z wykorzystaniem szablonów od 23. Rok 1981. Niemniej ciekawie to wygląda.
 2. Alenia Aermacchi M-346 są również na naszym uzbrojeniu.
 3. Tak jest świetne i kolejne (o ile istnieje) z częściowo wyciągniętym (nie rozwiniętym) spadochronem to bliskie ideału. Ideał jak poszerzymy kadr na choćby kadłub samolotu. Chciałbym takie mieć na ścianie.
 4. (Wiem kilka dni minęło...) Chciałbym jednak zauważyć, że to Typhoon, a nie Tempest, którego Hasegawa nigdy nie robiła.
 5. Su-27UB to najczęściej latał goły, czasem z pociskami szkolnymi UZR_73 lub UZR-27. 1 sztuka na samolot. Niekierowane też mogły być (pewnie jeszcze rzadziej niż UZR). Model z samymi belkami, w których widoczne są zamki, szyny(prowadnice) wydaje mi się bardziej atrakcyjny. No ale to tylko moje zdanie, z którym ... wiadomo.
 6. jednym z talentów to wspomniana przez Ciebie nieco wcześniej cierpliwość. Kolejnym pracowitość. Następnym dążenie do osiągnięcia założeń (nie ideału). Talent to może wyższa sprawność manualna (wyjdzie za 3 razem a nie za 7). Jednak talenty powyższe cenię bardziej. No, ale to w zasadzie dotyczy całości życia, a nie tylko modelarstwa. ps. wiem up...wy jestem ale czekam na ciąg dalszy projektu ambitnego.
 7. Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Żałuję jednak jednak, że nie ma fajnego "żelazka". Zdaję sobie z tego sprawę. Poprawienie producenta jest pewnym wyzwaniem (w tym wypadku nawet sporym). Jako, że model posiadam postaram się poprawić producenta. Start jesienią '20. Była szansa. Była też na 23. Nie skorzystałem. I nie żałuję.
 8. od wydania Trumpka minęło ok 20 lat i nikt się nie pokusił. Szkoda. Żeby nie Eduard to w 48 byłoby podobnie. No ale oni (48) już mają, i to kilka wersji. Cóż, jednak jestem maniakiem i ułomności bryły bardzo mnie rażą. Brak szczegółów, detalu nie. Natomiast bryła ... . Niestety samolot znam dość dobrze.
 9. szkoda, że tyle energii pójdzie w model z grubsza przypominający MiG-21MF (niestety jedyny - nikt poza Trumpeterem nie podjął się próby. Sorki Revell podjął wcześniej, lecz jeszcze bardziej nieudaną). Niemniej kibicuję i liczę na efektowne zakończenie (oczywiście pomijając ułomności modelu).
 10. Jak możesz to popracuj trochę nad tą płaskorzeźbą. To będzie widać. praca niewielka a efekt znaczący. Imitacje przewodów spiłuj i wklej druty z mocowaniami. Elementy na czerwono, najlepiej zobacz jak jest w oryginale (fotek mogę poszukać jutro). Fajnie się zapowiada. Może jednak być fajniej.
 11. Model fajowy. Taki inny i ciekawie zmalowany.
 12. fajny. Napisz coś o składalności zestawu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.