Jump to content

floggerFAN

Members
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Personal Information

 • Location
  Słupsk
 • Interests
  są (jeszcze)

Recent Profile Visitors

360 profile views
 1. ? że jak? myślałem , że wyrywam, dzielę na 4-6 części, formuję (bo ma być na ostro a nie płasko) i dopiero maluję. Pełen podziw. Najbardziej za konsekwencje. Za pomysł też.
 2. no to MiG-19S, który zderzył się z naszym Il-28. i Czesi takowego oddali.
 3. to może MiG'a co tę Su zestrzelił
 4. albo przy odbiorze osobistym tych kosztów również nie ma
 5. 1 kwietnia a model fajny. No niestety mam inne doświadczenia ( w zasadzie wspomnienia) z tą skalą więc dziwię się, że można coś sensownego zrobić.
 6. no dobra, ale koszt przesyłki pokrywa obdarowany.
 7. tak, jest tam linia podziału. Jej braku pewnie bym nie zauważył, gdybyś o tym nie wspomniał. edit czy ją ponownie ryć? To Twój model i od ciebie zależy jak dokładnie ma być odwzorowany.
 8. Faktycznie systemów WRE to na UB nie było widać (uzbrojonego jak na pudełku też nie), ale jest to wykonalne. Kabina po modernizacji - błąd. Powinny byś dwie. Jednak najbardziej mnie zastanawia czy egzemplarz z Kluczewa nie powinien mieć starego zakończenia kadłuba tzw. żądła? Po przeprowadzce jestem trochę odcięty/zawalony od 'kwitów'.
 9. Tornado dotarł na miejsce. Polecam sprzedającego. Dziękuję.
 10. zainteresowany: 1/48 REVELL TORNADO IDS stan sklepowy, cena 85 PLN z przesyłką
 11. Sklejka to materiał wielowarstwowy. Kolejne warstwy są przesunięte kątowo względem siebie m. in. aby wzmocnić wytrzymałość w różnych kierunkach (tak jest obecnie). Pewnie kiedyś podobnie więc nie ma znaczenia. Jednak na zdjęciach z epoki warstwa wierzchnia była jak w modelu w relacji.
 12. Jest to jakieś rozwiązanie. Wprawdzie bliższe tzw. pójściu na łatwiznę, ale jednak rozwiązanie. Dokleić podwieszenia zawsze można. Jednak namawiałbym ma podjęcie próby odwzorowania elementów pylonu. Wzbogaci się warsztat. Satysfakcja będzie większa, a dokleić można zawsze, gdyby się nie powiodło, jak zaznaczyłem wcześniej. Namawiam na podjęcie próby.
 13. Mogą być, choć 3 i 8 węzeł pozostawiłbym pusty lub zamienił na R-27T.
 14. No wyszedł świetnie, pomimo niedociągnięć modelu. Super, że to 9 PLM. Nie często widzimy modele w barwach tej jednostki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.