Jump to content

floggerFAN

Members
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Recent Profile Visitors

137 profile views
 1. Jak możesz to popracuj trochę nad tą płaskorzeźbą. To będzie widać. praca niewielka a efekt znaczący. Imitacje przewodów spiłuj i wklej druty z mocowaniami. Elementy na czerwono, najlepiej zobacz jak jest w oryginale (fotek mogę poszukać jutro). Fajnie się zapowiada. Może jednak być fajniej.
 2. Model fajowy. Taki inny i ciekawie zmalowany.
 3. fajny. Napisz coś o składalności zestawu.
 4. świetny model. W kartonach też bywają bardzo dobre. Np. ten: https://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=18954&start=80 i ten http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=362432&t=362432&filtr=0&page=1 W prawdzie to perełki ale czasami się zdarzają. Kilka lat temu na zawodach widziałem FW-190D w wykonaniu Marcina Grygiela. Nie byłem w stanie odróżnić od plastiku. Był zdecydowanie lepszy. Niemniej Twój model jest świetny i czekam na kolejne.
 5. to nie miał być wyrzut. Po prostu z utęsknieniem czekam na koleją aktualizację.
 6. a Su-20 to gdzieś się ukrył? Chyba, że zakończony a mi coś umknęło. "Vampirek" świetny.
 7. jesienią będzie 2 wydanie - uzupełnione.
 8. hmm. Merytorycznie w temacie, albo wcale. Bardzo dobra koncepcja. Taki plan.
 9. No dość niefortunnie się to zebrało. Mój nick nie ma nic wspólnego z tą relacją. Owszem znam się z autorem ale... . Chodziło mi o przykład relacji, w której w warsztacie nie ma zapytań (co, kto, i jak). Na koniec to to też 'kciuka' postawię. edit Mieszkam w Słupsku. Od zawsze. Mnie MiG-23 kręci. Też od zawsze.
 10. edit Tak przy okazji to w wybitnych relacjach jest całkowita cisza, np;
 11. no fakt o tym nie pomyślałem. Tu masz racje.
 12. a czy nie fajniej byłoby skrobnąć kilka słów. Wysiłek niewiele większy, a a radość u odbiorcy ...
 13. thor_ w prostych sytuacjach niemal 'zero jedynkowych' piktogram załatwia sprawę, jednak co zrobić w modelarstwie. Typowy przykład za brudny/za czysty. Napisanie czegoś więcej, a jeszcze podparte twardymi dowodami powoduje, że możemy być lepszymi modelarzami. A chyba o to chodzi.
 14. No dobra może za daleko. Jednak psu na... jakiś system 'lajków', po prostu podoba się pisz. Najlepiej dokładnie co. Nie podoba, to napisz jeszcze dokładniej. Nie chce się pisać to po prostu nie pisz nic. Kliknięcie nic nie wnosi, uwaga/opinia i owszem.
 15. Coś niesamowitego... Nieprawdopodobne... Co?!!! To jest właśnie normalne co Grześ pisze. Ma to wartość, a nie pyk i poszło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.