Skocz do zawartości

Propozycje projektu grupowego !!!


Artur Wałachowski

Rekomendowane odpowiedzi

Zajmę się tym.

 

Dzięki Adam

 

chciałbym ponowić pytanie do pomysłodawców konkursu i jego regulaminu zarazem o procedurę, czy jak karambolis założy dział na projekt to publikujemy fotki przed 20 grudnia? czy musimy czekać to startu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chciałbym wyjaśnić kwestię mojego zaangażowania w projekt. Otóż stworzę dział, poddziały galeria i warsztat i tyle. Nie obejmę specjalnego patronatu nad projektem, więc proszę nie pisać do mnie PW w tej sprawie. Ewentualne posty wymagające interwencji proszę zgłaszać do moderacji odpowiednim przyciskiem i wtedy zajmie się tym ten, kto będzie akurat pod ręką. Chciałbym, ale po prostu nie mam na to czasu. Bardzo proszę też wziąć to pod uwagę, jeśli na PW będę odpowiadał z dużym opóźnieniem.

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Witam. Panowie odpowiadając na pytanie war mena w dziale Walkaround viewtopic.php?f=70&t=39257 zrodził mi się pewien pomysł. W przyszłym roku mamy 70 rocznicę Powstania Warszawskiego. Może byśmy popełnili z tej okazji projekt grupowy pod nazwą "Pojazdy Powstania Warszawskiego". Odpowiadając na pytanie zdałem sobie sprawę jak nikła jest wiedza na ten temat, nawet wśród modelarzy. Taki projekt zapewne podniósłby poziom tej wiedzy zdecydowanie. A i byłby swego rodzaju uhonorowaniem dla ludzi uczestniczących w tamtych wydarzeniach. Jeżeli któryś z moderatorów wyrazi chęć zajęcia się tym projektem to pewnie chętnych do projektu nie zabraknie. Termin rozpoczęcia byśmy ustalili a wstawienie gotowych prac do galerii proponowałbym zrobić jednocześnie, 1 sierpnia 2014 roku. Byłaby to taka nasza modelarska syrena alarmowa, jedna z wielu które rozbrzmiewają w tym dniu. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić wielką makietę muzeum a tam pojazdy z 2ww i z 21 wieku.

Projekt grupowy polega na tym że kilka osób robi osobno modele powiązane ze sobą tematycznie. Poza tym nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź . Temat ma dotyczyć pojazdów Powstania Warszawskiego.

Doczepiam się do postawniowego projektu z chęcią tym większą, że już dawno chciałem zrobić Hanomaga "Starówka" i teraz będzie dodatkowy klimat do tego

To super Mamy już 5 chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.