Skocz do zawartości

Propozycje projektu grupowego !!!


Artur Wałachowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zgłaszajcie tutaj swoje propozycje projektów grupowych w temacie pojazdy wojskowe. Ze swojej strony proponuję -wrzesień 39-sprzęty zarówno nasze jak i niemieckie-sprawa dyskusyjna-mogą być tylko nasze-ale słaby wybór modeli-ogólnie jako wrzesień 39-jest spore pole do popisu. Wszelkie propozycje oczekiwane.... Zapowiadam nagrody

 

Pozdrawiam Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobrze że założyłeś wątek napewno będą chętni. Ja jako że próbuje swoich sił w pancerce skleił bym TKS-a I TK-3 RPM wiem że modele są jakie są ale polskie . Siedze w lotnictwie ale pare pancerkowych modeli nei zaszkodzi. Jestem za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że fajny byłby projekt, w którym można by było zrobić pojazdy zarówno drugowojenne jak i współczesne, żeby nikogo nie dyskryminować i żeby więcej chętnych się znalazło. Np. pojazdy zwiadowcze (bo mam do zbudowania Fennka he, he)

Kampania wrześniowa też ewentualnie mogłaby być, ponieważ w szafie leżakuje u mnie 7TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ALE MOŻE CHYBA NIE BO MAM DO SKĄCZENIA DIORAME I MODEL SAMOLOTU HE HE

 

 

 

Edit... Używaj do pisania małych liter. Pisanie wielka literą jest postrzegane jako krzyk, wrzask, mówienie podniesionym tonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie planuję udziału w projekcie (biorę za to udział w dziale z okrętami ) ale wydaje mi się, że propozycja jaka padła "Koty" brzmi całkiem sensownie i jak koledzy się dogadają to nie tylko wszelakie Tygrysy i Pantery mogą się załapać ale i współczesny Gepard czy np. Sherman z nazwą własną Pantera tym samym projekt ma szansę wystartować i zadowolić w miarę liczne grono

 

pozdrawiam Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie KT Porsche i mogę się przyłączyć.

 

Poza M-10 Wolverine ("Rosomak") to mieli amerykanie coś zwierzęcego

 

P.S>M3 LEE chyba odpada, ale generał Lee (Wojna Secesyjna) podobno był zwierzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

to ja bym wszedł w zoo albo w kociaki bo rozgrzebałem kolejnego z gatunku tygrysków... poźny kotek z normandii albo 211 albo 221 ze 102 sPAbt. Ponownie pytam czy może ktoś ma jakieś fotki tych maszyn, ja na razie znalazlem tylko 211 podczas przebazowania z taką duża beczka na tylnej płycie. Byłbym wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja bym zaproponował jakiś trudniejszy temat. Tygrysów, Panterów a ostatnio nawet Shermanów jest na wszelkich forach od groma. Może projekt pt. Softskiny? MOżna wybrać projekt szeroki, np. wszytkie pojazdy łaziko i ciężarówkopodobne, albo coś zawężonego, np. brytyjskie softskiny? Załapia sie na to i pojazdy produkcji Commonwelthu, USA w barwach UK, polskie z 1D.Panc i IIKorpusu a i Pink Panther SASu będzie tu pasować.

Modeli jest mało, a pojazdów oryginalnych mnóstwo więc byłoby pole do poszukiwań, konwersji, wymiany materiałów itd.

 

MSZ taki projekt byłby ciekawszy niż "koty" czy "zoo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może takie coś jak średnie czołgi? Wiecie Panzer IV, T-34, Sherman, itp...

Niekoniecznie średnie, mogą być ciężkie, lekkie. Do wyboru do koloru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
A czy ktoś mi może powiedzieć czy Sd.Kfz.10/4 z działkiem 30ką oraz Ople Blitz brały udział w kampani???

 

Brały na 100%. Są zdjęcia i kroniki z tego okresu na których to wyraźnie widać. Co do SdKfz 10/4 z działkiem, to widziałem kiedyś kronikę, gdzie pojazd cięgnie puste podwozie, a działko jest na pace.

art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.