Skocz do zawartości

Propozycje projektu grupowego !!!


Artur Wałachowski

Rekomendowane odpowiedzi

tu widzę, że w projektach grupowych w pancerce jest straszna posucha! Od czego to zależy?

Przede wszystkim od tematu.

Druga rzecz to czas, a trzecia to wydaje mi się, że nawet jak ktoś jest chętny na projekt to ma tam jakieś inne modele, które są ważniejsze (to moje zdanie z tymi trzema zależnymi. Ktoś może mieć jeszcze jakiś argument).

Ja muszę się przyznać też miałem teraz brać udział, ale jak chciałem wystartować to modelu nie mieli w sklepach (brak dostępności towaru), a jak już był to miałem coś innego do sklejania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, tutaj się zapytam bo nie widzę konkretnego tematu. Coś słychać z projektem grupowym dotyczącym kampanii wrześniowej (czy coś takiego)? Miało być w kwietniu ale na razie cisza. Były deklaracje osób, że wezmą udział (moja także) i co? Jeśli niepowstanie konkurs to i tak zacznę swój model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, za przykładem Jarekk możecie rozpoczynać działanie w tym projekcie:)

Dodajcie koniecznie tylko [WRZESIEŃ '39] przed tytułem - jak będzie więcej relacji, to coś się może wydzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

a ja za polską pancerką( polskie koła i gąsiennice)...rozrzut spory od Forda-T po PT-91( czy też Chrobrego) przez wszelkie ronsony Humbery, Teciaki,i parę krzyżackich wynalazków..no jest gdzie manewrować mnożąc to jeszcze przez skalę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Ciekawie by było otwierając projekt Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie - na forum bardzo rzadko są pokazywane polskie wozy

 

Jest cała masa modelistów do popełnienia począwszy od shermanów a skończywszy na wozach ewakuacyjnych,inżynieryjnych , ciężarówkach , motocyklach a nawet pojazdach zdobycznych . Taka moja luźna propozycja a z pewnością znalazło by się sporo chętnych

Skala mogłaby być dowolna - braki na rynku wzajemnie by się uzupełniały

Ile można tłuć te Sd.@#$%^&kfz & Pz.&*^$@kpfw To tylko moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt pojazdów Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie brzmi bardzo ciekawie i sam z chęcią bym się do niego dołączył. A gdyby komuś zabrakło pojazdów to można by go jeszcze rozszerzyć o armię na wschodzie.

 

Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie Sam planuję kilka wozów.

Brzmi zachęcająco....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie to jest to Sam chętnie się przyłącze. Mało kto pokazuje pojazdy z tej tematyki, niestety na forum dominuje niemiecka pancerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

No fajne by coś takiego było. Ja od dawna szukam modelu rosomaka w 1:35 i nie mogę go znaleźć. Ale gdyby był to bym się chętnie przyłączył.

Chyba że jest, ma ktoś może takie info??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.