Skocz do zawartości
Skinn3r

[Irak & Afganistan] Projekt Grupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli większy cel dla przeciwnika to jakakolwiek zaleta dla załogi pojazdu, to się mogę zgodzić.

To pojazd do ochrony konwojów. Rozmiar ma tu praktycznie same zalety

O powodach modyfikacji i tle politycznym całego naszego zaangażowania w wojnę o ropę nawet nie chce mi się dyskutować.

Nie chce ci sie dyskutowac a i tak informujac o tym przedstawiasz swoje zdanie, fajnie ;)

Środek zastępczy dla prawdziwego samochodu opancerzonego i tyle. Takie moje zdanie nt Skorpiona.

Jak i moje, zolnierzy oraz MONu, nigdy sie z tym nikt nie kryl, 'sorry nie poszlo' :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena piękna. Aż nabieram ochoty na skok w bok

Lexx się ucieszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aż nabieram ochoty na skok w bok

No fakt cena nie jest zbyt wygórowana.

A co do skoku w bok, to mały romansik nikomu chyba nie zaszkodził, a na pewno coś ciekawego by się z niego urodziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj w sklepie w Rzeszowie widziałem ten model z bliska. Przyglądałem się wypraskom i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że model wart jest każdej złotówki. Oby Hobby Boss miał same tak dobre pomysły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena w mojehobby.pl już nie jest tak piękna jak była, ale wciąż nienajgorsza. Ponad 2 x mniejsza niż M1114 z Bronco...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5) sir.michal

-Bradley M2A2 ERA- Tamiya, Legend, RB, Eureka-

Tego na 100% skończę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A więc witajcie w Projekcie Grupowym Poniżej zamieszczam taki podstawowy regulamin dotyczący projektu:

1) Projekt trwać będzie od 13.05.10 do 31.05.11, z możliwością przedłużenia w przypadku dużego zainteresowania.

Co do dużego zainteresowanie to się nie wypowiem....

Czyli jak to będzie dalej wyglądać Panie koordynatorze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki pojazd z sił USA w iraku polecilibyście do złożenia? Chodzi mi o model w skali 1:35 max duży i z możliwie dużą ilością dodatków( blaszek i żywić).

Chciałbym sprubować sił z dużym wypasionym projektem, jako że maużonka jest chętna do wsparcia finansowo duchowego:)

Treba kuć żelazo puki gorące hehe:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja proponowalbym zestaw HET tj ciągnik siodłowy z podczołgówką i jakimś Abramsem M1A2 na pace, zestaw max wielki i max wypasiony( woyager i edek robią blaszek do oporu o Abramsie nie wspomnę) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy mozliwe byloby na tej podczolgowce umiescic model buffalo wspomniany przez kolege powyzej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam model buffalo od bronco sam złożyłem go jeszscze bez dodatków model bardzo przyjemny choć treba uważać na podwozie ja robiłem jeszcze bez blach ale w jadarze pojawiły się jakieś blachy chyba od voyagera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałbym pytanie czy do projektu można zgłosić działon z Gwardii Narodowej st.Arkansas tj 142 BDE.Field Artilery ( w trakcie budowy)przedstawiający M110A2 +M548A1 też z Iraku tylko z ODS.Pozdrawam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi