Jump to content
Skinn3r

[Irak & Afganistan] Projekt Grupowy

Recommended Posts

Można będzie dołączyć ze strykerem w Grudniu?

1) Projekt trwać będzie od 13.05.10 do 31.05.11, z możliwością przedłużenia w przypadku dużego zainteresowania

Nie widzę przeszkód, żebyś nie mógł dołączyć.

Eee, jakaś cisza zapanowała w temacie

To może jakąś imprezę rozkręcimy

Mam kilka propozycji.

Zawody sportowe

Albo jakieś zawody strzeleckie

Albo jakaś imprezka w stylu

Kto wymięka niech sobie coś takiego w awatar wstawi

Dobra , mam nadzieję że wiecie że sobie jaja robię.

Ale mam dla was wiadomość za kilka tygodni mam zamiar ożywić projekt.

Dobra , mam nadzieję że wiecie że sobie jaja robię.

CaptainObvious.jpg

:P

Jak najbardziej

Dokładnie

Teraz się wezmę za projekt bo więcej czasu jest do spożycia ;)

Tak patrząc na tę kanonierkę na podwoziu Oshkosh'a sobie myślę, w czym toto takie lepsze od naszych skorpionów (żeby nie było, równie szalony wynalazek)? Równie nieporęczne, wywrotne i robione na prędce.

A ona nie jest czasami tylko transportowana?

Jest przypięta pasami do płyty transportowej i stoi na jakiś 2 belkach, więc raczej jest transportowana.

Tak patrząc na tę kanonierkę na podwoziu Oshkosh'a sobie myślę, w czym toto takie lepsze od naszych skorpionów

Wielkoscia

(żeby nie było, równie szalony wynalazek)

No szalenstwo, dopancerzyli pojazd co uratowalo zdrowie paru osobom. Czemu oni jeszcze nie sa w wariatkowie ?!

Równie nieporęczne, wywrotne i robione na prędce.

O prosze, ktos odkryl podstawe istnienia guntruck'ów czyli robionych na predce pojazdow ktore wypelnia luke ktorej nie moga wypelnic seryjne pojazdy gdyz ICH NIE MA

...No szalenstwo, dopancerzyli pojazd co uratowalo zdrowie paru osobom. Czemu oni jeszcze nie sa w wariatkowie ?!...

Jak masz ochotę pobawić się w ironiczne dosrywki to Twoja sprawa, mnie to ani nie bawi ani nie boli, sorry nie poszło.

Uratowało życie paru osobom mówisz? Owszem, co nie zmienia faktu, że nie jeden żołnierz został ciężko ranny podczas wywrotki przy ucieczce ze względu na wysoko umieszczony środek ciężkości. Środek zastępczy dla prawdziwego samochodu opancerzonego i tyle. Takie moje zdanie nt Skorpiona.

O powodach modyfikacji i tle politycznym całego naszego zaangażowania w wojnę o ropę nawet nie chce mi się dyskutować.

ps:

Tak patrząc na tę kanonierkę na podwoziu Oshkosh'a sobie myślę, w czym toto takie lepsze od naszych skorpionów

Wielkoscia

Jeśli większy cel dla przeciwnika to jakakolwiek zaleta dla załogi pojazdu, to się mogę zgodzić.