Skocz do zawartości

Nowości Italeri, Revell itd.


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

-Ciężarówka na ostatniej fotce w lewym rogu z podpisem NEW, niestety po tym fragmencie nie mogę dojśc do tego co to za model.

Raczej Volvo FH

 

Zastanawia mnie czy Scania będzie miała dodatki które są widocznie na zdjęciu powyżej, a jeśli nawet nie to czy nie jest poprawiony zderzak? W sensie nie jest wysunięty do przodu, tylko ładnie spasowany jest.

 

http://italeri.com/scheda.asp?idProdotto=2048&idCategoria=7&idSottocategoria=35 tutaj jest już tak jak było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak na moje to nie będzie Volvo, mi to bardziej przypomina Mana TGX ale wątpię żeby to był ten model, dla porównania daję podobną fotkę:

WEB%20MAN%20TGX%20V8%20XXL.jpg

 

PS: Co do "Griffina" to już widać czym różni sie model od boxartu - nie ma orurowania na globie, szerokiej blendy przeciwsłonecznej, owiewek okien, zapewne też model nie będzie miał poszerzeń błotników i kół SS a o nowym wnętrzu już nie wspomnę. Boczny wydech i orurowanie pod zderzakiem jest z akcesoriów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, revell ma tak fajne pomysły, ale już z wykonaniem ich jest średnio. Miałem smaka na GTO i Apertę, ale nie wyglądają jakoś porywająco. ALe za to DTMy i ta 250 GT już wyglądają obiecująco

Shelby za to jest super. Wielki, jak dla mnie dobrze zrobiony i prawdopodobnie powinien być taki.

 

VVitek, miałbyś może jakąś dokładniejszą fotkę tego Camaro?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam zbliżenia wagonów, ale poszukam czegoś.

Nie mam fotek Camaro z targów, ale jest to model który wydał amerykański Revell-Monogram, u nas będzie to ten sam model tylko w innym pudełku.

8703116497.jpg

95218167.jpg

58082793.jpg

34510466.jpg

92739334.jpg

36450292.jpg

98189134l.jpg

11149672.jpg

69367629.jpg

 

Kilka nowości firmy ICM w skali 1/35

icm01.jpg

icm02.jpg

icm03.jpg

icm05.jpg

icm07.jpg

 

Italeri według niestety ciągle niepotwierdzonych informacji wznowi w tym roku te oto modele

70a0df02b4e78ff5.jpg

Niezidentyfikowaną ciężaówką z wcześniejszych zdjęć jest najprawdopodobniej Man TGX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ,że TGX będzie miał silnik i skrętną oś ,poza tym myślę ,że Italka nawet się spisała z tymi nowościami i dobrze ,że powróciły starsze modele takie jak Western czy SK z zabudową .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak mówiłem, będzie to TGX

Ale nie byłbym taki pewien silnika i reszty, na moję będzie to rama TGA tylko kabina zmieniona, no ale cóż, jeśli będzie to zupełnie nowy model jak Stralis to tylko się cieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak mówiłem, będzie to TGX

Ale nie byłbym taki pewien silnika i reszty, na moję będzie to rama TGA tylko kabina zmieniona, no ale cóż, jeśli będzie to zupełnie nowy model jak Stralis to tylko się cieszyć

 

Zapewne masz rację ,bo tylko Iveco ma napisane 100% news .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znane są moze terminy ukazania się reedycji solówki Mercedes Canvas Truck oraz przyczepy Canvas Trailer ??

U nas pewnie będzie to w trzecim lub czwartym kwartale, ale na ebayu na bank wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na allegro też pewnie będzie wcześniej ,jak tylko modele pojawią się za granicą to pozwożą do pl ,tylko ciekawe ile zawołają , bo już teraz ceny obecnych modeli są makabryczne ;/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.